moja pasja - bilety - przyjmę

Status
Zamknięty.

stickydude

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
289
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Koge
No większość jest taka sama, część jest jeszcze stara - zielona, niektóre strefowe, również takie z automatu (ubogie i kolorowe xD). Nie skupiałem się przy zbieraniu na różnorodności tak jak Ty :p
 

dudu66

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2010
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z przed monitora
Cholercia, mam takie same hobby ...

Cały segregator biletów, od kolejowych do autobusowych, mam nawet miesięczne z PrL rocznik 85.

Powodzenia w zbieraniu.

EDIT: Jak będę w domu to postaram się zrobić zdjęcia, chodzi ci tylko o komunikacje miejską ?
 

beatkaaa119922

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok/ okolice
tak chodzi mi o komunikację miejska.
Słuchaj a może masz jakies powtórki?
moze się wymienimy biletami?
jak się zdecydujesz to napisz mi na maila biletybeaty@wp.pl
 

dudu66

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2010
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z przed monitora
Moge podarować ci bilety z Grodziska Mazowieckiego, zarówno te nowsze(żółte rocznik chyba 98-21) jak i starsze, kartoniki z Warszawy, Dobowe, Ulgowe, 3 dniowe, z Warszawy i z Grodziska mam całkiem sporo.

A wymienię się za pozostałe, oprócz biletu ze Świdnicy, blankietu miesięcznego, i tego starego biletu z Grodziska Maz.

Moge podarować ci bilety z Grodziska Mazowieckiego, zarówno te nowsze(żółte rocznik chyba 98-21) jak i starsze, kartoniki z Warszawy, Dobowe, Ulgowe, 3 dniowe, z Warszawy i z Grodziska mam całkiem sporo.

A wymienię się za pozostałe, oprócz biletu ze Świdnicy, blankietu miesięcznego, i tego starego biletu z Grodziska Maz.


Ponieważ mam je w małych ilościach
 

dudu66

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2010
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z przed monitora
Tak. Głównie interesowały by mnie bilety ZKM Gdańsk, te po 0,60zł, i ten niebieski z Grudziądza.

Napisz które dokładnie chcesz.

Do koperty wsadzam już te z Warszawy i Z Grodziska.

PS.

Podaje te którch mam mało,

Warszawskich Miesięcznych w formie znaczka mam 5 sztuk
Łódź też 5 sztuk
Warszawa z Chopinem też 5 sztuk
Wrodcław 8 sztuk

PS 2

Niewiem jaki jest kurs wymiany biletów 1 za 1, czy jak

Tak BTW, to żaden ze mnie kolekcjoner, po po prostu nie wywalam biletów, wkładam do folii i tyle
 

beatkaaa119922

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok/ okolice
wiesza co ja ci w sumie moge wyslac te wszystkie bilety, bo mi one nie potrzebne
a interesuje mnie grodzisk mazowiecki, wszystko co możesz wyslać, i ten bilet z Warszawy znaczek miesięczny i ten rożowy po 1.20 + 30 gr i jak ci nie potrzebne to reszta tych kartonikowych z Warszawy
 
Status
Zamknięty.
Do góry