Mój pierwszy raz Z saa

ROOBALL

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
174
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
KLATKA ......
Mój Pierwszy Raz


Jeżeli czytasz ten artykuł to za pewne jesteś osobą, która z w najbliższym czasie ma zamiar rozpocząć przygodę z dopingiem. Chciałbym abyś przeczytał cały ten artykuł by przekonać się czy jesteś już gotów.

--------------------------------------------------------------------------------
Zazwyczaj młody koksiarz rozpoczyna swoją przygodę z SAA już w szkole. Zaczyna się zazwyczaj od Metnabolu (Mietka), Omnadrenu (omki). Moim zdaniem jest to nie odpowiedni start. Trzeba tutaj zaznaczyć, że Metanabol/Dianabol nie jest sterydem łagodnym, leciutkim, choć wielu starych koksiarzy nie uważa go nawet za steryd. Nie słuchaj się ich Metanabol sam oczywiście gdy się bierze go na pierwszy raz nie da dużych efektów stąd przekonanie, że jest bezpieczny. Nic jednak bardziej mylnego ze wszystkich sterydów metanabol uznałbym za jeden z bardziej szkodliwych biorąc pod uwagę jego skutki. Młodzi, którzy nie mają pojęcia o dopingu przyjmują dawki nawet do 70 mg dziennie! Nie bądź głupi! To śmierć dla twojej wątroby! Być może 90% pierwszych cyklów zaczyna się od „Mietka” gdyż jest on tani, i w wersji doustnej… Czyli taki twardziel koksiarz, a igły się boji? Nie róbcie „wiochy”. Pierwsza myślą z jaką trzeba się oswoić decydując się na sterydy to iniekcjie, częste iniekcje i jeżeli boisz się igły daruj sobie! Druga sprawa to cena metanabolu. Jest on tani i jeżeli myślisz, że weźmiesz metanabol, bo po co masz wydawać kupę kasy na odżywki jak można zbudować więcej za mniej, to jesteś w wielkim błędzie i też jeszcze nie jesteś gotów na SAA. Sam steryd to dopiero mała cześć sukcesu, na który składa się dieta, ciężki trening i suplementy które kosztują więcej niż nie jeden anabolik. Kolejnym dość częstym specyfikiem jaki wybiera się na pierwszy raz to „omka”. W moim przekonaniu jest to jeszcze większa głupota niż przyjmowanie metanabolu. Pewnie, też za większością przemawiają względy ekonomiczne… . Jednak kulturystyka jest podobna do matematyki trzeba kalkulować jak na tym wyjdziemy. Z całą pewnością na omce wyjdziemy bardzo źle. Omnadren to jeden z najmocniejszych sterydów. Jeżeli przy pierwszym cyklu postawimy tak wysoką poprzeczkę to co będzie w następnych? Być może masz przekonanie, że jest to twój pierwszy i ostatni raz, ale uwierz mi jeżeli już po to sięgniesz to nie będzie odwrotu. Będziesz zwiększał dawki, środki, mieszał przez najbliższe kilka lat. Takie są fakty.


Warunki do rozpoczęcia przygody z SAA:

- wiek 21 lat ( chodź dobrze niech będzie to chociaż 18)
- staż na siłowni co najmniej 2 lata (minimum!!!)
- co najmniej kilka cykli na kreatynkach, stackach itp.
- zbilansowana i odpowiednia dieta
- dobrze dobrany trening
- wiedza z podstawowych zagadnień z SAA
- odpowiednie środki finansowe
- brak przeciwwskazań zdrowotnych (bardzo ważne!!!)
- dobra psychika i motywacja


Podstawowe błędy i mity:

- więcej „koksu” znaczy więcej masy – tak, teoretycznie i w praktyce tak, ale robiąc proste przykładowe kalkulacje: 1 cykl (250 mg Omnadrenu e4d), przypuszczalnie przytyjemy 2 kg mięśni, 5 kg wody i 4 tłuszczu., 2 cykl (750 mg Omnadrenu e4d) przypuszczalnie 2,5 kg mięśni, 8 kg wody i 6 tłuszczu. Co nam się będzie bardziej opłacało? Po co nam nadmiar tłuszczu i wody jak chcesz się zalać to można to robić „zdrowiej” ;).

- metanabol to leciutki steryd – mit, brednie uważam, że bardzo niszczy organizm głównie przez swój wpływ na wątrobę.

- na cyklu nie wolno robić treningu brzucha – mit, wziął on się stąd, że pseudokulturyści będąc na cyklu i robiąc brzuch zauważyli powiększenie rozmiarów w pasie i tali. Tak prawda ale dzieję się to tak jak z każdym innym mięśniem. Po cyklu woda i pompa zejdzie.

- na cyklu trzeba jeść jak świnia – niby prawda, ale często zapomina się, o prawidłowej diecie na rzecz dużej masy. Kończy się to często oponką na brzuchu, a w konsekwencji robimy cykl na rzeźbę i jesteśmy w punkcie wyjścia. Wydając mnóstwo pieniędzy i poświęcając czas i zdrowie.

- „tylko raz i koniec” – jeżeli tak myślisz, to prawdopodobnie jesteś w błędzie, 90% osób na dopingu tak myślących później sięga po kolejne środki, więc lepiej przemyśl co ci się opłaca.

- „skutki ubczone? Mnie nie dotyczą” – większość „koksiarzy” tak myśli. Skutki uboczne nie pokażą się koniecznie za tydzień, dwa. Mogą się ujawnić dopiero po kilkunastu latach. Dlatego zawsze mniej na uwadze zdrowie. Wielu wymienia przykłady starych koksiarzy po 40, którzy koksują od 14 roku życia. Też znam takich, ale i znam jeszcze więcej, których już nie ma znami albo takich co władowali więcej koksu niż Schwarzenegger, a teraz wyglądają jak ochłystki. Poza tym skąd możesz wiedzieć, że duży facet z siłowni nie odczuwa skutków? Powie ci to ?

- mały browarek nie zaszkodzi – najbardziej mi jest żal młodych koksiarzy co koksują cały tydzień a w piątek idą w balecik… W moim przekonaniu jedna używka to już wystarczająco dużo. Przysłowiowy jeden browarek pozornie nie zaszkodzi, ale jest to po prostu marnotrawienie czasu, zdrowia i pieniędzy. Uczulam tutaj przede wszystkim tych, którzy są na cyklach z użyciem środków oralnych. ZERO ALKOHOLU !!

- trening 8 razy w tygodniu – większość koksujących na cyklu ćwiczy 3, 4 razy więcej niż zawsze. Świadczy to o ich nie inteligentnym podejściu do sprawy. Trzeba ćwiczyć dużo więcej i ciężej ale w granicach zdrowego rozsądku. I nie było by może złego w tym, że tak ćwiczą gdyby nie to, że po cyklu siłownie odwiedzają rzadziej…

- „kit z odblokiem nic mi się nie stanie” – tragiczny błąd pseudokoksiarzy, którzy kaleczą ten piękny sport. Nie zaczynamy cyklu gdy nie mamy skompletowanych wszystkich środków. Co będzie jak kończąc cykl nie będzie na rynku środków na odblok?




Fakty:

- faktami są wszystkie skutki uboczne,

- sterydy hamują wzrost - większość sterydów hamuje wzrost przez przedwczesne zamkniecie nasad kości długich. Jeżeli zaczniesz wcześniej przed 21 rokiem życia prawdopodobnie nigdy nie osiągniesz wzrostu jaki miałeś mieć.

- stosowanie dopingu może doprowadzić do ŚMIERCI!! , to nie żart. Może do tego dojść przez wiele czynnik pośrednich lub bezpośrednich. Można także nie prawidłowo wykonać zastrzyk.

- zmniejszenie narządów płciowych – po części fakt i mit. Stosowanie nie odpowiednich środków lub w nie odpowiednich kombinacjach jak i dużych dawkach (głównie nandrolonów) powoduje zmniejszenie narządów płciowych.

- depresja i załamanie – po cyklu, gdy pora na spadki dużo kulturystów popada w depresję. Sięgają oni zaraz po następny środek bez odpowiedniej przerwy i odblokowania. Tak zaczyna się UZALEŻNIENIE.

Kilka porad na koniec. Wiem, że jeśli już się zdecydowałeś na wzięcie sterydów to nic tego nie zmieni ale dla swojego dobra RÓB TO Z GŁOWĄ! Przemyśl czy wykorzystałeś już wszystkie możliwości rozwoju mięsni i siły z pomocą odżywek i suplementów. Jeśli damy żarówce więcej prądu to zaświeci jaśniej ale krócej… . Nigdy nie ufaj dilerowi, który ci sprzedaje jemu zależy tylko na zysku. Czytaj dużo im więcej wiesz tym lepiej dla ciebie. Nie nastawiaj się na osiągnięcie 20 kg w miesiąc to żadna sztuka się zalać. Bądź konsekwentny to chyba złota zasada w kulturystyce.

To jest Twój wybór jesli siegniesz po to , nikt Cie do tego nie namawia a konsekwencje tylko Ty odczujesz na sobie .
A jak sie zdecydujesz to nie oszczedaj na odblokach i osłonkach w koncu ZDROWIE MASZ JEDNO !!!!!!!!
 

annihilator

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
średnio podoba mi sie ten tekst ... no ale jeśli ktoś jest rozumny i to przeczyta powinien sie zastanowić nad rozpoczęciem brania saa. przeraża mnie to jak ktoś wali omnadren na pierwszy cykl. swiadczy to o braku jakiejkolwiek wiedzy. albo te hasła " tylko tabletki igły sie boje " tacy to nie powinni w ogóle sie za to brać. dobrze że ja miałem wystarczającą wiedze zanim sie za to zabrałem. choć oczywiście były błędy... pozdro
 

ROOBALL

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
174
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
KLATKA ......
No własnie ten tekst jest po to by uswiadomic tym którzy sie za to biora by sie dobrze zastanowili a nie słuchli kolesi z podwórka czy z siłowni "" walnij mitka z oma i zobaczysz jak bedziesz wygladał ''' płycizna ludzkiej wyobrazni .
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
Po pierwsze chłopie, żeby zacząć brać SAA wcale nie trzeba mieć żadnego stażu na siłowni;
Metanabol powoduje przyrost masy mięśniowej nawet jak się nie ćwiczy poprzez trzymanie dodatniego bilansu azotowego - zresztą po to został stworzony - nie dla kulturystów a dla anemików by szybko postawic organizm na nogi i przybrać mase;

Po drugie metanabol nie jest taki straszny dla wątroby na tle innych SAA - nie on jeden zawiera grupę 17AA - którą zawiera jeszcze m.in winstrol iniekcyjny;

Po 300 tab metki w 6 miesięcy wskaźniki wątrobowe są podwyższone, ale szybko wracają do normy (mówię od dawce do 25mg/ed)

A po 3 to co piszesz o zamykaniu kości długich przez SAA to też nie generalizuj. Nasady zamykane są przez sterydy aromatyzujące i chociażby taki oxandrolon był nawet podawany dzieciom bo tego efektu nie powodował;

Po 4 sterydy nie powodują zmniejszania się narządów płciowych tylko dokładnie jąder (atrofia jąder - nie penisa) i zaradzić temu możemy poprzez wstrzyknięcie gonadotropiny (HCG)
jest wiele środków którcyh używa się razem ze sterydami - jak inhibitory aromatazy, antyestrogeny czy chociażby HCG naśladujące działanie hormonu LH;
I o tych środkach przeciętni koksiarze to nawet nie słyszeli - spytaj się kogoś na siłowni co to jest arimidex ?


Po 5 śmierć po SAA ? po alkoholu też występuje śmierć jak i po wielu innych rzeczach więc jeśli ktoś ma głowę to wyglada jak Ruhl albo Pudzian a jak nie ma to kończy w trumnie. Proste;


pozdro;
 

ROOBALL

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
174
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
KLATKA ......
Ja hłopie mówie o zastosowaniu w kulturystyce a nie chorobach , to wdług Ciebie zrec mitka nie cwiczyc i samo urosnie brawo napewno skozystaja na tej radzie poczatkujacy .

Zgadzam sie ale nie mozesz powiedziec ze metanabol nie jest straszny dla watroby Wyższe dawki niż 50 mg na dobę wydają się zupełnie bezsensowne i mogą powodować nieodwracalne uszkodzenia niektórych organów wewnętrznych (np. wątroby, trzustki, nerek), a także inne niebezpieczne następstwa np. w postaci nadciśnienia, obrzęków, przeciążenia serca (przyrost wagi jest znacznie szybszy niż zmiany adaptacyjne krążenia, serce "nie nadąża" za szybkim wzrostem wagi ciała), łysienia, zmian zapalnych skóry, ginekomastii. To, że przytoczone dawki są 3 razy większe od zalecanych przez lekarzy nie oznacza wcale, że nie można sobie uszkodzić wątroby np. dawką 15 mg metandienonu jeżeli wcześniej chorowało się na wirusowe zapalenie wątroby lub jest się szczególnie wrażliwy na ten lek. Ilu jest takich ze wali po 50 mg jak ma tabsy 10 mg pomysl .

Oxandrolon uchodzi za jeden z bezpieczniejszych sterydów tyle ze zazwyczaj to podróba.( ityle na ten temat)


Działanie niektórych sterydów anabolicznych polega na stymulowaniu wzrostu masy mięśni i czasami również kości. Efekt ten jest szczególnie ważny w dopingu sportowym. Sterydy anaboliczne mają jednak także wiele ubocznych efektów, gdyż wpływają silnie na ogólną równowagę hormonalną organizmu. Jednym z najbardziej znanych naturalnych sterydów anabolicznych jest testosteron, który pełni też rolę męskiego hormonu płciowego.

Sterydy anaboliczne działają poprzez aktywowanie receptorów androgenowych obecnych na powierzchni błon komórkowych komórek. Efekty tego pobudzania dzieli się zwykle na ogólnie anaboliczne i związane z powstawaniem różnic między płciami.

Przykłady efektów anabolicznych:

wzmożona synteza białek
wzrost tempa przyrostu masy, siły i wytrzymałości mięśni
wzrost apetytu
wzrost tempa przyrostu kości
zwiększona produkcja krwinek czerwonych.
Przykłady efektu różnicowania płciowego:

wzrost rozmiarów penisa i łechataczki u dzieci (u osób dorosłych podawanie jakichkolwiek sterydów nie ma już najmniejszego wpływu na rozmiary organów płciowych)
wzrost rozmiarów klatki piersiowej u chłopców, piersi i bioder u dziewcząt
wzmożony przyrost owłosienia całego ciała u mężczyzn i sfer erogennych u kobiet
efekty mutacji głosu u chłopców.
Jakkolwiek chemicy dążą do uzyskania sterydów które powodowałyby wyłącznie efekty anaboliczne i nie zaburzały efektów różnicowania płciowego, współcześnie praktycznie wszystkie syntetyczne sterydy anaboliczne powodują oba te efekty. Wynika to z faktu, że wszystkie one są metabolizowane przez organizm człowieka, a produkty ich metabolizmu mają uboczne działanie poprzez aktywowanie receptorów estrogenowych, co powoduje rozmaite niepożądane efekty, takie jak:

przyspieszone starzenie się niektórych tkanek (zwłaszcza kości u mężczyzn)
nienaturalny rozrost piersi zarówno u kobiet jak i u mężczyzn (ginekomastia)
zachwianie równowagi hormonów płciowych powodujący nienaturalny spadek popędu seksualnego u mężczyzn i jego sztuczny wzrost u kobiet.

I co według Ciebie jak zastosujesz HCG to wszystko po bedzie tak jak i przed i arimidex wedłuk Ciebie jest taki super ???
jesli chodzi o arimidex ma takze swoje wady stosowany w cyklach sterydowych redukuje ewentualne skutki estrogenów , ale takze korzystne dla organizmu skutki wywołane przez estrogeny. Chodzi tutaj o cholesterol . Badani wykazały ze stosowanie armidexu w cyklach z zastosowaniem testosteronu wyraznie obnizyło poziom HDL . Obawiajac sie o serce uzytkownicy saa powinni lepiej zastosowac Nolvadex w celu powstrzymania ewentualnych skutków ubocznych estrogenów. W przypadku jakichkolwiek problemów z sercem stosowanie armidexu na cyklu nie jest najlepszym rozwiazaniem.
fakt ze arimidex jest chyba najlepszy ale nie dla wszystkich i pozatym sporo kosztuje.

Na samym poczatku było pisane ze trzeba robic to z głowa a smierc po saa jest mozliwa wiec nie rozumiem po co pisac ze po alkocholu tez ten dział dotyczy saa a nie alkocholu a z tego kazdy zdaje sobie sprwe ze kosy alkochol papierosy narkotyki i wiele innych rzeczy moze prowadzic do smierci .


WIEC SARS NIE ROZUMIEM CO MIAŁO NA CELU IRONICZNE WYPOWIEDZENIE SIE I TO JESZCE W POTPUNKTACH JESTES LEKARZEM WSZYSTKIE ROZUMY POZJADAŁES ??? PRÓBOWALES BŁEDY WYTKNAC FAKT MOZE I SA BO WSZYSTKIEGO CZŁOWIEK NIE WIE ALE WIECEJ DOBREGO JEST TAM NAPISANE NIZ ZŁEGO JA GENIUSZEM NIE JESTEM ALE JAK TAK BARDZO CHCESZ BŁEDY WYTYKAC TO NASTEPNYM RAZEM ZNIWELUJ DO KONCA WŁASNE .
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
Ja hłopie mówie o zastosowaniu w kulturystyce a nie chorobach , to wdług Ciebie zrec mitka nie cwiczyc i samo urosnie brawo napewno skozystaja na tej radzie poczatkujacy .

Posłuchaj jak nie wiesz jak działa metanabol i co to jest dodatni bilans azotowy to się nie wypowiadaj; jakoś do 21 roku życia rosną nam mięśnie nawet jak nie ćwiczymy - inaczej wyglądają mięśnie 5 lataka a inaczej 15 latka - mieśnie rosną - bez ćwiczeń.

metanabol prosto mówiąc tak właśnie przestawia organizm w tryb wzrosu - porzez nasilony metanabolizm (stąd jego nazwa); Oczywiście stymulując dodatkowo organizm ćwiczeniami synteza białka jeszcze będzie zwiększona; Tym niemniej nstąpi przyrost masy również bez ćwiczeń; A jak masz wątpliwości to zapraszam na studia medyczne bądź konsultację z lekarzem: )

tylko nie myl teraz pojęć że zjeśc metkę bez ćwiczeń to uzyska się piekny efekt wyrzeźbionego ciała; ja tu mówię, o przybraniu na masie a nie przygotowywaniu do zawodów;

Dawka lekarska metanabolu w stanach wycięczenia wynosi do 25mg/ed w okresach
1 m-c ON
2 m-c OFF
3 m-c ON
4 m-c OFF
5 m-c ON

W takim "cyklu" nastąpi niezbyt dobrej jakości przyrost masy mięśniowej. Zresztą nawet ćwicząć - po metanabolu nie ma się tak pieknej jakości mięśni jak np: po trenbolonie;

pozdro;
 

ROOBALL

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
174
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
KLATKA ......
Akurat dobrze wiem jak co działa , nie rozumiem tylko po co wogóle to piszesz jak to wszystko jest wiadome .

kolo zluzuj medycyny liznołes i cwaniaka zgrywasz .
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
raczej po Tobie widać, że nie znasz się na sterdych tylko powielasz jakieś kretyńskie schematy które przypominają mi stwierdzenia od marihuany do heroiny;

no i tak się składa, że akurat nie wiesz co jak działa skoro piszesz taskie bzdurki, że bez ćwiczeń metanabol nam nic nie da...
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
"1 cykl (250 mg Omnadrenu e4d), przypuszczalnie przytyjemy 2 kg mięśni, 5 kg wody i 4 tłuszczu."


a jak już się czepiasz to pominałem to ale wyliczenie dziwne; Zresztą retencja wody faktycznie jest wysoka przy tak częstej dawce omki której nie powinna się brać co 4 dni a wg mnie co 7 ze względu na długie estry które w tak częstej dawce w pewnym momencie osiągną zbyt wysokie stężenie w organiźmie; Zamiast bezmyślnie zwiększać dawkę omki i częstotiliwiość jej przyjmowania lepiej połączyć ją z nandrolonem i/lub stanazololem;
 

ROOBALL

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
174
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
KLATKA ......
Słuchaj sars akurat znam sie aczkolwiek fakt iz wszystkiego nie wiem jesli chodzi o ome to jest napisane ''przypuszczalnie'' co oznacza ze w zaleznosci jak na kogo działa .

Jesli chodzi o mete to denerwuje mnie takie pisanie ze nie trzeba cwiczyc i sie przytyje ( przeciez to normalne ze po kazdym koksie prawie sie tyje nawet jak sie nie cwczy ) tylko pomysl poco zrec mete i nie cwiczyc co to ma na celu tylko trucie organizmu .

A i wez pod uwage ze na tym forum jest od groma 14-17 latków których wyobraznia nie których jest mocno do tyłu i czytajac posty ze brac mietka i nie cwiczyc a i tak sie przytyje no zbyt madre nie jest .

a ten temat zamiesciłem zeby pokazac ze meta i oma bo zgodzisz sie ze od tego wszycy zaczynaja zazwyczaj wcale nie jest tak mało szkodliwe dla organizmu jak to koledzy z siłki mówia.

a i z nandrolonem czy stanozolem łaczyc owszem masz racje tylko nie na pierwszy cykl .
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
To Ty ROOBAL odbierasz mój tekt jako atak a ja go napisałem jako uzupełnienie;

Poza tym nie wiem co jest denerwującego w czytaniu, że jak się bierze metanabol to się przytuje ?
Poczytaj sobie PO CO został stworzony metanabol ? na pewno jego celem nie była suplementacja kulturystów !!! Metanabol zwiększa metanabolizm i sysntezę białka - co w kompozycji bardzo kalorycznej diety da nam zwiększenie masy. I takie coś ma zastosowanie w medycynie - metanabol się przepisuje i ludzie nie ćwiczą i tyją...co w tym denerwującego ?
Inną sprawą jest, że czy ćwiczysz czy nie ćwiczysz to metanabol tak samo będzie cię truł; Różnica będzie tylko w jakości masy i ilości;

A że oma i meta na pierwszy raz to pewnie że się z Tobą zgodzę - o ile matanabol można brac na pierwszy raz bo ma któtki łańcuch o tyle omki się nie powinno. Na pierwszy raz bierze się sterydy krótkołańcuchowe i obserwuje zachowanie organizmu;

a tak miedzy nami - że 14latek weźmie metkę czy omkę...myślisz że mnie to obchodzi ? jak koleś jest mądry to będzie się posiłkował wieloma źródłami a nie tylko forum - a jak jest głpui to co ja na to poradzę ? mnie szczerze mówiąc koleś nie obchodzi - dla mnie może umrzeć: )
 

ROOBALL

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
174
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
KLATKA ......
Mnie tez to wali ale Ci którzy to czytaja i sie sugeruja to wiesz moze przesto sie komus oczy otworza.

Denerwuje mnie w tym sensie ze ''Metanabol powoduje przyrost masy mięśniowej nawet jak się nie ćwiczy '' ludzie nie myslacy czytajac taki post nie sugruje sie przekazem tylko ooo pisze tak to kupie mete i bedzie rosło bez cwiczen a ja mam jedne go głomba u siebie który własnie sie tak załatwił wiec lepiej byc głupiim 5 min niz całe zycie .
Ty ja i kilku co wie o co kaman to rozumie ale ci co szukaja odpowiedzi ni i jak juz na pisałem sugeruja sie jednym postem .

Jestes na studiach medycznych ???
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
Nie Roobal nie jestem - ale interesuję się dopingiem dość mocno;

ale Roobal ale tak właśnie jest - jesz metanabol i rośnie a jak dodatkowo ćwiczysz to więcej i lepszej jakości bo np: robiąc aeroby6 pozbywasz się jeszcze tkanki tłuszczowej;

No i po co to ukrywać - po to jest metanabol - w zasadzie przepisuje się go np: jak ktoś leżał kilka ładnych miesięcy w łóżku i ma zaniki mieśni - wtedy daje się metkę żeby szybko opstawić organizm na nogi; Nie widzę nic denerwującego w tym - po prastu fakt i tyle...

A że Ty od razu skojarzyłeś to z niewiadomo jaką ekstra masą mieśniową i do tego jeszcze pociątym wyglądem po braniu metki bez ćwiczeń to nie miałem tego na myśli - miałem tylko czysto medyczne przeznaczenie metanabolu: )
 

ROOBALL

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
174
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
KLATKA ......
jesli czysto medyczne to z tego punktu widzenia sie zgadza ale jesli sie chce brac mete zeby zwiekszyc mase miesniowa i dobrze wygladac to trzeba cwiczyc.

a ta zapytałem bo potrzbuje Bromocornu i sie zastanawiam czy jak do rodzinnego pójde to mi wypisze bo oczywiscie wiekszosc dili to nie ma zielonego pojecia co to jest heh
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
No ja akurat też nie wiem co to jest - niezbyt popularny środek w kulturystyce;

A prawda jest taka, że nie idź do rodzinnego tylko idź prywatnie; ja byłem u dermatologa co by cały przebieg kuracji nadzorował a pójdziesz do przychodni to Cię od głupków wyzwą że to w ogóle chcesz brać;
 

ROOBALL

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
174
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
KLATKA ......
Bo to nie koks tylko inhibitor prolaktyny w polsce pod nazwa bromocorn dostepny . Prywatnie hmm ile buliłes za wizyte ? i spoko mozna sie dogadac z lekarzem ? nie robił problemów ?
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
to zależy - w prywatnej klinice ja płaciłem akurat 80 zł;

koles ma 34 lata więc nie jest jakimś starym uprzedzonym prykiem. Zresztą w sumie co go to obchodzi - ja koks kupuje we własnym zakresie - on tylko kontroluje przebieg - kieruje na badania wskaźników wątrobowych i ewentualnie wypisze Ci antyestrogen. O wypis koksów go nie prosiłem ale myslę, że to po prostu kwestia poznania się; A problemy to ma z czym robić ? przecież branie koksów nie jest nielegalne - zresztą w prywatnych klinikach to jest w ich interesie żebym przychodził i im płacił. Bo w państwowej to mają na to wyj.ebane; W Polsce medycyna dopingowa kuleje - brak lekarzy którzy chcą nadzorować kurację - oczywiście brak jak nie znasz prywatnie żadnego;

A co do prolaktyny to chodzi Ci o obniżenie nastroju tak ? ja tam sobie daruje - sam odblok mi styka;
a na poprawę nastroju jest marihuana: )
 

ROOBALL

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
174
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
KLATKA ......
nie prolaktyna jest potrzeba do zwalczania miedzy innymi gino progesteronowego nie mam go ale lepiej sie zabezpieczyc.
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
wiele by tu dyskutować na ten temat kiedy ile jak i po co... jedno i co zawsze będę powtarzał wszystkim dookoła to to że SAA jest dla ludzi ale dla tych którzy mają coś w głowie.... bo jeśli za mete chwyta się gość mający na blacie 14lat to powinien się delikatnie mówiąc rozbiegnąć i w ścianę je**** ....

co do skutków ubocznych też można by napisać epopeje bo to sprawy bardzo indywidualne tak jak dawki oraz czas podawania... a arty tego typu mogą jedynie w przybliżeniu nakreślić ogólny wgląd w sytuacje...
 

Elvis20

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
siema koksy, ja mam 20 lat, cwicze juz ponad 3 lata 140 na klate pykam, w łapie 43, moja waga to 96, mam 186 cm wzrostu, i tak czytam to wszystko i moje zdanie jest różne na wasze wpisy, ale mimo to mam pytanie po którym mam nadziej otrzymam dobrą rade a nie jak nie którzy, wpisuje sie młody chłopak zadaje pytania np, o mecie a inni w wiekszości leszcze co biorą nie całe 100 kg na klate wypowiadająsie na temat mety a :cenzura: wiedza, wiedzą tyle że sie boją i pier**** żeby nie brać, że to głupota.... panowie to forum jest po to chyba żeby pisać jak ktoś zadaje pytanie i mu pomóc a nie jechać po nim że jest głupi!!! hello


a moje pytanie jest takie oczywiście do tych którzy sie znają na tym, ja jechałem na mutant mass i w sumie zjadłem nie dużo a wyglądam :cenzura:... i tak dla sprawdzenia sie czy mi to coś da chciałbym wziąść mete oczywiście tylko polską bo mam do niej dostęp i jest z pewnego źródła wiec jest luz, tylko chciałem sie dowiedzieć bo nie mam pojęcia o takich środkach (tylko o odżywkach) czy jak przez miesiąc będe brał mete to coś urosne w łapie ? i co mam brać na osłonke ? i jak przestane po miesiącu brać to co mam robić? aha no i jeszcze to jest ciekawe ile to siedzi we krwi ? moja mama pracuej w przychodni i jest przeczulona na tym punkcie, i czasem robie badania krwi, wiec ile mi polska meta bedzie siedziec we krwi? zeby na badaniach nie wyszło, z góry dzieki i pozdro
 
Do góry