Miłość do siostry ciotecznej

lavinia

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
52
Punkty reakcji
0
a jednak czasem człowiek się myli ja się pomyliłam myślałąm ze to miłość cóż....
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
a jednak czasem człowiek się myli ja się pomyliłam myślałąm ze to miłość cóż....


nie martw się, kiedyś miałam podobnie, zakochał się we mnie mój kuzyn, ale byliśmu młodzi i po dwóch/trzech latach nam przeszło

teraz każde z nas jest z innym partnerem i jesteśmy szczęśliwi

powodzenia!
 

lavinia

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
52
Punkty reakcji
0
no ja właśnie dziś sobie uświadomiłam że to jet nierealne on jest za młody chyba nie rozumie jak go kocham i chyba to inna bajka i juz dziś wiem ze nie będziemy razem przykro mi ale może czasem tak musi być Dziękuje
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
jak dla mnie to całkiem urocze ;) jak w jakimś dramacie romantycznym. A propo , laureat tegorocznej literackiej nagrody nobla , ożenił się ze swoją ciotką , też miał chyba 18 lat wtedy , a ona była dużo starsza.
Zresztą takie miłości " z przeciwnościami" są najpiękniejsze ( ot przykład Romea i Julii) , im więcej dramatyzmu , tym i więcej piękna , takie moje zdanie !
 

lavinia

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
52
Punkty reakcji
0
fkt piękne to to jest naprawde jak w bajce Ale co z tego jak on zmienił zdanie i teraz dostrzegł moje wady których nie jest w stanie zaakceptować hmm....może kiedyś jeszcze stanie na mej drodze a może własnie ta romantyczna miłość nie znajdzie pięknego i szczęśliwego zakończenia Moze nie jestem odpowiedną dla niego

ale dzięki za wsparcie
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
do pełni romantyzmu brakuje niestety jedynie nieszczęścia ;) ach , to zresztą ciekawy materiał na film , albo książkę.
Niemniej życzę powodzenia i nie przejmuj się moralizatorskimi opiniami , zresztą do pewnego stopnia , to ciekawa otoczka , nadająca pikanterii i dreszczu całej sytuacji.
 

lavinia

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
52
Punkty reakcji
0
no dokładnie cieszę się ze ktoś mnie rozumie i nie potępia za to co czuję choć naprawdę miłość potrafi ranić to nadaje jej wyjątkowego znaczenia Kochając czujemy 1000 razy bardziej Piękna romantyczna i bolesna Miłość bez cierpienia nie jest miłością Cierpienie tylko uszlachetnia
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
... brakuje romantycznego samobojstwa :p nie no, zart
tylko pamietaj, nawet jak nie wyjdzie Ci z kuzynem, to nie wychodz za czlowieka, ktorego nie kochasz.. nigdy tak nie rob
 

lavinia

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
52
Punkty reakcji
0
wiem wiem spokojnie troszkę sobie przemyślałam bez miłości nie ma sensu ale czasem siedzę sobie i myślę czym jest miłość skoro nie możemy jej uchwycić czasem wydaje nam sie ze już ją mamy jesteśmy szczęśliwi że wkońcu ją dostrzegliśmy a tu niesty Porażka oj życie życie .......Moze kiedyś znajdę osobę która będzie mnie kochała taką jaką jestem moze.................pięknie jet marzyć pięknie śnić
 

lavinia

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
52
Punkty reakcji
0
nie wiem jak sobie poradze bez niego tak bardzo go kocham tak mi ciężko ale tyle razy dawaliśmy sobie szanse i nic z tego nie wynikało ciągle sie kłóciliśmy mimo tej wielkiej miłości Nie wiem jak zapomnieć
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
nie wiem jak sobie poradze bez niego tak bardzo go kocham tak mi ciężko ale tyle razy dawaliśmy sobie szanse i nic z tego nie wynikało ciągle sie kłóciliśmy mimo tej wielkiej miłości Nie wiem jak zapomnieć

Skoro tak, to moze nie jest ten jedyny i nie pasujecie do siebie. Szkoda zycia na kogos z kim wiecznie by sie klocilo. W koncu Ty lub on mielibyscie dosc i z milsoci pwostalaby nienawisc
 

lavinia

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
52
Punkty reakcji
0
może i racja życie jest takie krótkie po co się kłóćić jak można tak pięknie spędzić czas razem a co u ciebie??
 

lavinia

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
52
Punkty reakcji
0
a mnie kuzyn zostawił definitywnie zranił i tyle mam z tej miłości i chyba dobrze mi tak głupia jesstem i tyle Nigdy więcej to chyba kara za moje postępowanie aj szkoda słów uwierzyłam w coś co było farsą z jego strony ale już przemyślałam Wszyscy mieli racje problem tkwi w mojej osobie POzdrawiam
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
a mnie kuzyn zostawił definitywnie zranił i tyle mam z tej miłości i chyba dobrze mi tak głupia jesstem i tyle Nigdy więcej to chyba kara za moje postępowanie aj szkoda słów uwierzyłam w coś co było farsą z jego strony ale już przemyślałam Wszyscy mieli racje problem tkwi w mojej osobie POzdrawiam

Skoro zranil to daj sobie z nim spokoj.
 

Vampire19

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2010
Posty
174
Punkty reakcji
18
a mnie kuzyn zostawił definitywnie zranił i tyle mam z tej miłości i chyba dobrze mi tak głupia jesstem i tyle Nigdy więcej to chyba kara za moje postępowanie aj szkoda słów uwierzyłam w coś co było farsą z jego strony ale już przemyślałam Wszyscy mieli racje problem tkwi w mojej osobie POzdrawiam

Głęboka ta rana ?? Przyłóż lodu, żeby nie spuchło :niepewny:
 

KniguLover

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Bierz co Twoje! Ja bym się nie zastanawiał. Miłość Ci wszystko wybaaaaaczy... ;-)
 
Do góry