Metal- od czego zaczynaliscie

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Ameba napisał:
Ale teraz, kiedy mam 16 lat wolę bardziej rocka, punk rocka itd....

Pominę że 'Rocka' jest 2x :).

Dlaczego zmieniłaś styl muzyczny? Co Ci się w tamtym nie podobało? (To wbrew pozorom nie jest żadne oskarżenie. Pytanie z czystej niczym nie stymulowanej ciekawości.)
 

Ameba

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2007
Posty
99
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
Podobał mi się, ale stwierdziłam, że tak na dłuższą metę to nie będe tego słuchać. Raz na czas mogę sobie puścić na cały regulator, pożądnie się wydrzeć.
Ale absolutnie nic do nich nie mam, żeby nie było!
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Pominę że 'Rocka' jest 2x :).

Dlaczego zmieniłaś styl muzyczny? Co Ci się w tamtym nie podobało? (To wbrew pozorom nie jest żadne oskarżenie. Pytanie z czystej niczym nie stymulowanej ciekawości.)
nie powiedziala 2x rocka, tylko "rocka, punk rocka"
punk i punk rock to dosyc sporo rozniace sie gatunki :]
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
LaqqeR. Tak, masz rację. Mój błąd :). Nie zauważyłem.

Ameba. O nic Cię nie oskarżam :p. Po prostu pytam :).
 

levandson

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
ja tam zaczynałem jak chyba większość od słuchania takich kapel jak Iron Maiden,Metallica i Nirvana ^_^
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
w ogołe przygoda z rockiem zaczęła się od Guns N' Roses,a pierwszym metalowym zepołem,który mi się spodobał był Helloween :)
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
hehe najpierw to tak łagodnie, bo u kumpeli usłyszałam Linkin Park ;) potem kolega dla brata pożyczył płytkę i tam była pierwszy usłyszany przeze mnie kawałek Systemów "radio/video", który do dziś jest jednym z najlepszych ;) i potem to dzięki bratu [hehe] zaczęłam słuchać SOAD, potem gdzieś się Slipknot napatoczył i tak już po kolei co fajniejsze ... ;) ale cieszę się.
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
ja dopiero pół roku jestem na właściwej drodze :D
ale i tak nie pamiętam, co mnie skusiło, by słuchać metalu i w ogóle rocka... wydaje mi się, że koledzy... i kochana iza moja koleżanka :D Jej ulubiony zespół od niepamiętnych czasów to Rammstein, ale ja słucham go tylko czasami.
Po kilku ogniskach z miłośnikami Toola ściągnęłam prawie całą dyskografię tego zespołu :D

Ale i tak mój ukochany zespół to Apocalyptica :p może dlatego, że kiedyś grałam na wiolonczeli i teraz znowu mi się tęskni...
 

blueshadow

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
A moja przygoda z metalem zaczela sie od... techno. Jak bylem mlodszy to sluchalem tego wrecz nalogowo, a wszystko co 'metalowe omijałem szerokim łukiem... tak 5km. Az pewnego razu na moim starym winampie wlaczyc sie taki kawalek rammsteina - feuer frei (doskonale pamietam :D) i... cos zaskoczyło :) Od tego czasu przebrnalem przez wiele brzmien , dlugo nie moglem znalezc tego jedynego, a teraz moja ewolucja jest na etapie melodic death metalu - zespolach takich jak In Flames, moze Lullacry :) Oczywiscie slucham tez mnostwa innych kapel i rodzajow metalu... ale na ten mam naprawde duza tolerancje ;)
 

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Krk
a pamięta ktoś taki zespół ja illusion?? przypomniałem sobie że kiedyś to nieźle brzmiało...;]
 

blueshadow

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Nóż? "Bierze noz, Ten koles bierze noz"... :) Pamietam, to tez jeden z pierwszych kawalkow ktorych sluchalem, caliem fajny.... i jakie poschizowany zarazem (tekst! :D)
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
ja zaczełam od chłopaka, który słuchał metalu ;)
a tak wczesniej to moze Rammstein i SOAD
 

Saulina

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
44
Punkty reakcji
0
Ja jak byłam mała nigdy nie zwracałam uwagi na to co słuchałam, w sumie nie miałam czasu na muzykę, ale w wieku może 8 czy 10 lat zainteresowałam się muzyka metalową, oczywiście na początku były słabe zespoły takie jak LP, Limp Bizkit, Marilyn Mansoni itp. Potem zaczęłam słuchać heavy metalu i gothic metal (nie chce mi się wymieniać zespołów bo sporo ich :)), teraz nadal słucham zespoły z tych podgatunków ale również doszły zespoły grające metal symfoniczny (Epica - uwielbiam), power metal (Kamelot), a nawet death metal i viking metal:)
 
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
862
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warmia
A ja od razu na głęboką wodę :D Już od małego dzieciaka miałam przyjemność być skatowana muzyką Mayhem i Venom. A wszystko przez tatę... ogólnie to mam taką fajną rodzinkę. Tata - black, death i viking metalu słucha, Mama - thrash, heavy, rzadko power metalu :D
 

merkaba69

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Tata - black, death i viking metalu słucha, Mama - thrash, heavy, rzadko power metalu
łał, nieźle, nie wyobrażam sobie moich starszych słuchających takiej muzyki

A wracając do tematu to w wieku 8-9 lat mój brat przyniósł do domu album Black Sabbath z najlepszymi utworami i po przesłuchaniu tego naprawdę mnie wzięło
 
Do góry