Marliyn Manson

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
wygląda jak świr ale to geniusz muzyczny
BTW ostatnio chyba zmienił swóje podejście do życia :) porównajcie album "Holly Wood" z "Eat me, drink me"....
Właściwie z każdym albumem się zmienia. A najnowszy Manson mi nie przypadł do gustu.
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Teraz Manson sie trochę no "uspokoił" po tym jak żona odeszła... ale teraz ma nową i znowu sie zacznie i znowu będzie na koncetach "odwalał"^^ ... xP

A co do tej nowej płytki "eat me drink me" to wydaje mi sie najlepsza... W szczególności piosenka "If I Was Your Vampire"
 

Novacaine

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
276
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ruda Śląska
Lubię go, ale zdecydowanie wolę starsze kawałki. Ostatni album nie za bardzo jakoś pasuje mi do niego i piosenki nie mogą się równać z np. Tainted Love. If I Was Your Vampire dobre, ale poprzednie płyty były lepiej wyposażone. Zdecydowanie chcę powrotu starego Mansona.
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
new shit to zaledwie wstep do zlotej ery groteski . Uwazam ze na tej plycie tytulowy utwor jest groteskowym mistrzostwem .
A stary manson z mojego ulubionego okresu juz nigdy nie powroci , choćby dalttego ze warner jak kazdy czlowiek sie starzeje i dojrzewa wewbętrznie a pod wzgledem muzycznym joerdie zakonczyl z nim wspolprace a bez pomyslow ramireza te albumy sa po prstu inne.
 

Tangerine

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
Ja swojego czasu miałam plakat Mansona w pokoju i pewnej nocy wpatrując sie w niego stwierdziłam, że ma w sobie coś pociągającego ;D i dalej tak twierdze :p. A jeżeli chodzi o jego muzyke podoba mi sie pare piosenek z "Eat me, drink me" np "The red carpet grave" "The point" "Heart shaped glasses"
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Zabrze
Nie wiem dlaczego, ale nie lubię gościa ani jego muzy... Pewnie dlatego, że to nie jest już muza, tylko komercha...
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
szczerze mówiąc niewiele jego piosenek słyszałam i teraz sama się tego dziwię :/

Ale jak posłucham więcej to dam znać ;)
Nigdy się nie powinno oceniać artysty po paru piosenkach ;)
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
przerażający musi być :] halo przecież to marylin manson... metal to jego życie... on chce się wyróżniać... zresztą przez tyle lat jest na scenie i fani nadal go akceptują.... na koncercie byłam... świetny.... teraz planuję na korna :D
 

Shagrath

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
48
jest nikim przy kims takim jak KING DIAMOND,zwłaszcza muzycznie surowy...jestem za stary by nabierac sie na jego tani image
 

Kaka Demona

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
109
Punkty reakcji
1
Manson miał genialne płyty gdzieś tak ze środka swojej kariery. Początkowe to takie nieciekawe pierdzielenie, a najnowsze to smętne przynudzanie, że chciało by się rzecz - komercha. Imo jego dobre granie zatrzymało się na roku 2003 (2004 jeśli uznać Lest We Forget Of) i naprawdę nie radzę fanom chwytać się za Eat Me Drink Me. No chyba, że ktoś woli takiego Masona, ale to już nie to samo. :)
 

zielona15

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
466
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
mnie się On bardzo podoba...fajnie śpiewa i lubię go słuchać...no i te oczy...najfajniejsze są;p
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
tjaaa jego " Sweet dreams ... " hehe ja tam go lubię :) nawet plakat jego miałam na ścianie ale teraz mapa wisi i nie ma miejsca dla niego ... piosenki fajne bardzo :)
 

andziol92

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Miasto
z mamy :D
hmmmm. Manson??? Typowy pozer <_< Myślę że dzieciństwo miał trudne i był niedowartościowany. Muzyka dobra, wokal zły. No ale to moja subiektywna ocena...
 
Do góry