Marliyn Manson

_^Karolina^_

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wałbrzych [?]
Uwielbiam muze Mansona, chociaz zalatuje troche komerchą np. jego wygląd i piosenki Sweet Dreams (Are Made Of This) i The Beautiful People... Ale chyba każdy zespół ma w sobie cos dla komerchy .. A Wy co o tym sądzicie ??
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Niektóre piosenki ma fajne :}
Chociaż nie chciałabym miec jego plakatu nad łóżkiem :lol:
 
K

kfiatushekk

Guest
Jejku.. Ja go nie trawie.. Przeszkadza mi ten pan.. Nie lubie jego muzyki.. odrzuca mnie jego wygląd.. dac al
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Genialny wykonawca . Może wygląd , hmm niezaciekawy ;-) ale ma swoj styl . Zależy co kto lubi . Płyta Antihrist superstar jest genialna , wymiata . Bardza ciekawe komozycje , mroczne i dające kopa ;-) Na mechanie też bardzo ciekawa muzyka i wreszcie gitarki na niej słychac .
Szkoda że zespoł opuscił Twiggy , ale cuż . Miejmy nadzieje że nowa plytka Mansona bedzie ciekawa.
 

_^Karolina^_

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wałbrzych [?]
Mi sie bardzo podoba (podoba to mało powiedziane) płyta Holy wood ale Antihrist też jest super :)
Manson jest troche nienormaly <hehe>, ale chciałabym wpaść na jego koncert ...
Po obejzeniu Guns, God and government DVD nie moge bez tego żyć..
Podobają mi sie też niektóre teksty ...
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Teksty kto jak kto ale Manson ma genialne , wszystkie :) no moze prawie wszystkie . Hollywood - dobra plyta ;-) ale wole klimatycznego antichrista . Ostatnio się nawet przekonałem do golden age o grotesque ;-) i uwazam goldena za naprawde swietną plyte ;-) hmm "KLIMATYCZNĄ" :D
 

baniok

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2006
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Seizure of power i sweet dreams

to moje mansonowe 2 ulubione piosenki

a jego wygląd IMHO jest pod publike strasznie nastawiony na komercje
 

_^Karolina^_

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wałbrzych [?]
A własnie Pućta wiesz moze kiedy taka nowa płytka sie ukaże ? Bo ja Mansona słucham od nie dawna i dopiero co se sciągnełam całą dyskografie ;D czekam na następną ...
 

dika2

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2006
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wiek
20
ja go nie lubie bo odwala popisowy ale piosenki ma spoko
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Z tego co się orientuję to data wydania kolejnej plytki nie zostala jeszcze podana <_< Wiadomo tylko że bedzie troche "inna" od pozostałaych . Ma być bardziej gitarowa ... Tyle wiem , pozdro ;-)
 

GreG

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze wsi ;)
hmmm Manson... taki schiz ;] ale lubie go ;] niektóre kawałki wpadają w ucho, a jeżeli chodzi o teledyski to uwielbiam je ;]
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Czasami sobie włącze Marilyna, ale od czasu do czasu. Jest psycholem, ale piosenki - ,, Sweet Dreams, Better of two evils (moja ulubiona) oraz This is the new shit " wymiatają. W muzyce najbardziej zwracam uwage na styl grania gitary i perkusji, mniej na stawiam na wokal i dlatego Manson nie figuruje na mej liscie ulubionych wykonawców. :p P.S Marilyn Manson jush nie wyda żandego nowego albumu :(
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Haker, dlaczego Manson ma nie wydać żadnego nowego albumu?

A co do owego wykonawcy, muzycznie ma kilka fajnych kawałków, prywatnie porównał bym go do Michała Wiśniewskiego w muzyce metalowej - żywa reklama i komercja.
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Manson publicznie i oficjalnie wygłosił iż album ,,lest we forget" jest jego ostatnim albumem i na nim własnie kończy swą kariere :p P.S Bardzo trafne porównanie Wiśniewskiego i Mansona :lol:
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
Koles zdeko odjechany o_O
A raczej co robi :p
hmm nie powiem czasem ma fajne piosenki :p
 

Xaard

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
wg mnie Manson sprzedaje się jak dziwka...robi z siebie idiotę żeby było o nim słychać...
 
Do góry