markowniaCENTRE z allegro

19katia90

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam.
Dzisiaj otrzymałam zwrot pieniędzy na konto - co prawda po miesiącu oczekiwania, ale jednak.
Napisałam do pani Dębowskiej kilka sms-ów w których podałam m.in. dane do zwrotu pieniędzy. I w końcu to poskutkowało.
Pozdrawiam
 

olciaa00

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Niestety też zostałam oszukana... świetny kontakt do momentu. Pani nie odbierała telefonu, dostałam później sms-a "proszę sms"... Ale już na pytanie kiedy dostanę zwrot nie odpisała.

Mógłby ktoś mi podać numer telefonu pod którym mogę tą Panią zastać?

Pal licho te 30 zł jesli to jedna osoba, ale chodzi o sam fakt i o to, że nas poszkodowanych jest duzo!
 

cristal89

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Olcia tel. 518 177 552 albo 512992304 (chociaż tego drugiego później już też nie odbierali)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
W tym tygodniu dostałem zwrot kasy. Życzę innym też szczęścia w rozwiązaniu tej sprawy! Pozdrawiam!
 

olciaa00

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
cristal89 dziekuje za numery tel. Ten 518... odbiera kobieta. Natomiar 512... jest wyłączony. Pani po zadaniu pytania czy dodzwoniłam się do markownia centre, z 20 sekund milczała, ale jednak doszłyśmy do porozumienia. Wysłałam później smsem dane do przelewu i odzyskałam pieniądze.

Życzę by wam też się udało odzyskać pieniądze.
 

dębówka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,</p>
<p>ja miałam tą przyjemność być na weekendzie w willi dębówka, ofertę zakupiłam na gruperze. Ostrzegam wszystkich przed warunkami panującymi w tej willi!!! Nie było osoby która nie była wściekła na panujące tam warunki. Pokoje wyposażone tylko w łóżko, czasem trafi się wam szafka nocna... w niektórych pokojach nie było nawet gwoździa w ścianie żeby zawiesić kurtkę! kaloryfery lodowate a za oknem śnieg i mróz... ciepłej wody też nie uraczysz.....zdecydowanie odradzam pobyt w willi dębówka w zakopanem !! Natomiast całą reszta była ok, jedzenie rzeczywiście smaczne, wycieczki dobrze zorganizowane...</p>
 

a12

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja również dalam się nabrać na super ofertę na gruperze. po dotarciu na miejsce bylam zalamana. Takiego niezorganizowania jeszcze nigdzie nie widzialam. Warunki w willi debówka fatalne, jak za taką cenę - zimno i niezbyt czysto. 1 lazienka na 3 pokoje. Biznes prowadzi mloda niezbyt rozgarnięta para. Dużo oferują, a później się z tego nie wywiązują. Ewentualnym zainteresowanym szczerze odradzam pobyt w tej willi i korzystanie z ofert biura tatra trip.
 

majka_76

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
FIRMA TATRA TRIP ORAZ CENTRUM WYPRZEDAŻY AGNIESZKA DĘBOWSKA TO JEDNA WIELKA ŚCIEMA. NACIĄGAJĄ LUDZI NA HAJS. NIE WIEM TYLKO JAK GRUPER MOŻE ZAMIESZCZAĆ ICH OFERTY.
JA TEŻ DAŁAM SIĘ NABRAĆ. KUPIŁAM OFERTĘ NA GRUPERZE NA PODKŁAD ZA 30ZŁ. W OPISIE BYŁA OFERTA DODATKOWA NA ZAKUP PERFUM ZA 50% CENY. OCZYWIŚCIE KONTAKT BYŁ DO MOMENTU WYSŁANIA DO NICH KASY. P&Oacute;ŹNIEJ CISZA.
DZIŚ UDAŁO MI SIĘ ZADZWONIĆ PO TEN NR 518 . ZAŻĄDAŁAM ZWROTU PIENIĘDZY DO PIĄTKU. ZGŁOSIŁAM R&Oacute;WNIEŻ SPRAWĘ DO GRUPERA. JEŚLI TO NIE PRZYNIESIE REZULTATU ZGŁOSZĘ NA POLICJĘ. I NIE WIEM CO JESZCZE MOGŁABYM ZROBIĆ. SĄ MI WINNI PONAD 200ZŁ.

CZY JEST KTOŚ KTO KUPOWAŁ U NICH OFERTĘ NA GRUPERZE?!!
 

katimarci

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
ja jestem! identyczna sprawa! dokładnie ta sama! podkład za 30zl na gruperze plus perfumy za 50% ceny, z kontaktem to samo, babka z grupera niby utrzymuje kontakt cały czas ale nic z niego nie wynika, zaproponowała mi dzisiaj zwrot kasy lub jesli moge poczekać to zamówienie ma być zrealizowane "najwcześniej do piątku". Na to jej odpisałam ze nie do końca ją rozumiem bo najwcześniej do piątku a najpóźniej do kiedy?i czy chodzi o zwrot kwoty kuponu tych 30 zł czy całego zamówienia 141zl? to ta, jak jakas upośledzona odpisała, że "chodziło jej konkretnie o piątek i czy w takim razie ma realizować przelew" ;/ no ręce opadają

podobnych żenujących maili mam od groma
 

katimarci

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
dzwoniłam do grupera ! gdzie baba poinformowała mnie, że nic nie mogą zrobić bo oczywiście za dużo zamówień Centrum Wyprzedaży wzięło na siebie i sie nie wyrabiają i bla bla blaaaa (jakby mnie to interesowało), i że wg polskiego prawa zobowiązani są do zwrotu kosztów do 30 dni od wysłania zlecenia, a jak chce to mogę złożyć reklamację i tu znowu do 14 dni czekania. Mój pierwszy zakup na Gruperze i zdecydowanie ostatni!!! nigdy nie miałam problemów Gruponem, Fastdealem, a tu proszę. Ostrzegam wszystkich przed Centrum Wyprzedaży i Gruperem!!!! tak sie zastanawiam, ze w sumie dobra inwestycja dla nich, kasa na koncie, procent pewnie jakiś leci , a klient idiota ma czekać i bawić się na w pisanie maili których tak jakby nikt nie czyta...
 

majka_76

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Nie wiem skąd jesteś, ja z Warszawy. Jeśli mój telefon do tej pożal się boże firmy nie przyniesie rezultatu, zamierzam iść na Policję. Poza tym chcę ich "odwiedzić" w Łodzi, a raczej mój znajomy. Obawiam się tylko, że pod tym adresem żadna firma nie istnieje.
Firma do wszystkiego, czyli tak naprawdę do niczego. Nie wiem, co można zrobić. Gruper zwróci mi 30zł a co 200zł? Mam im podarować? Może jakby byłą większość niezadowolonych i chcących zwrotu kasy, to coś z tego by było.
 

katimarci

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Utworze chyba nowy temat pod tytułem Centrum Wyprzedaży- GRUPER niby o tym samym, a jednak może nie wszyscy wiedzą jak wiele nazw i stron internetowych posiada ta firma.
 

cristal89

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Przypuszczałam, że tak będzie i oferta na gruperze to tez jedna wielka ściema. Dlatego jeszcze w trakcie trwania oferty napisałam e-mail do gruper'a niestety oni mają to gdzieś. Odpisali, że weryfikują swoich partnerów... taaa....
 

majka_76

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Czy ktoś z was zgłosił się już ze sprawą Centrum Wyprzedaży na policję?
 

cristal89

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Majka mi oddali pieniądze, więc ja już za bardzo nie mogę nic zrobić, ale strasznie denerwują mnie tacy oszuści, do których w tej chwili jak dla mnie dołączył także gruper :/
Strasznie żałuje, że nie zdążyłam złożyć doniesienia na Policję
 

majka_76

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Na to wygląda, że ja to zrobię. Nie odbierają już żadnych telefonów. Wsyłałam dwa smsy. Nic sobie z tego nie robią. Masakra. Chyba muszę pogodzić się z faktem, że straciłam 200zł i nerwy.
 

cristal89

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Majka myślę, że jest więcej osób, które złożyły i jeszcze złożą zawiadomienie o przestępstwie. kilka osób w komentarzach na allegro pisało, że już to zrobiły.
Szczerze mówiąc nawet nie myślałam, że można oszukać ludzi na taka skalę. Podejrzewam, że potrzebują pieniędzy i mają pożyczkę bez oprocentowania, a może i się uda że bezzwrotną.
 

Moniqe1234

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witm ja również zostałam oszukana przez tą firmę, złożyłam zamówienie na gruperze na podład max factor i do dnia dzisiejszego a minął prawie miesiąc towaru nie ma, telefonu nie odbierają wstrętne babska, na maile nie odpisują więc nic pewnie z tego nie będzie. Napisałam maile ze zgłoszę sprawę na policję ale pewnie też nie poskutkuje.
 

katimarci

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Powiem CI jak najprawdopodobniej będzie! wyślą może w końcu ten podkład zanim minie 30 dni ( bo potem maja niby obowiązek zwrócić kase), ale jesli chodzi o gratisy to na pewno nie bedzie tak jak w ofercie! poza tym jesli dodatkowo zamawiałaś perfumy to tez będzie problem! tak było u mnie! ja złozylam reklamacje na perfumy , bo obietnic ich wyslania było co najmniej kilka i zażadalam zwrotu pieniędzy. odpisano mi z grupera,że moja reklamacja została odrzucona i ze perfumy juz zostały wysłane. gdyby to wsyztsko co obiecywali w maialch było prawda to mialabym tych flakonów już chyba 10 ...
porażka totalna. nigdy więcej!!!!!!!!!! czują sie bezkarnie, ale się zdziwią...
 
Do góry