manicure hybrydowy

B

bajderman

Guest
Nic mi to nie mówi - lakiery new nails, to co wyżej - efekt na kilka tygodni. Ale wiadomo - najpierw te paznokcie muszą być w odpowiedni sposób zrobione, bo tylko wtedy będą wyglądały na tyle estetycznie.
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
a czy któraś z Was miała może do czynienia z tymi lakierami, których można użyć sobie w domu beż specjalistycznego sprzętu?:) czytałam, że trwałość porównywalna no ale chyba najbardziej wygrywa tu haczyk, że można trochę zaoszczędzić. co jak co, ale portfel po tych zabiegach u kosmetyczki trochę ubolewa :niepewny:
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Ile się mniej więćej taki trzya?
I ile kosztuje taki domowy zestaw?
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Kaja Metrowska napisał:
Ile się mniej więćej taki trzya?
I ile kosztuje taki domowy zestaw?
z tego co się dowiedziałam, to sally hansen ma takie lakiery od niedawna. potrzebny jest color coat i top coat, każdy po ok.34zł więc w sumie tyle co wyjście na paznokcie do kosmetyczki. co do trwałości to właśnie chciałam się dowiedzieć jak to wygląda u osób, które stosowały już, bo podają że nawet dwa tygodnie :) kusi mnie ten zestaw
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
feelthevibe napisał:
Ile się mniej więćej taki trzya?
I ile kosztuje taki domowy zestaw?
z tego co się dowiedziałam, to sally hansen ma takie lakiery od niedawna. potrzebny jest color coat i top coat, każdy po ok.34zł więc w sumie tyle co wyjście na paznokcie do kosmetyczki. co do trwałości to właśnie chciałam się dowiedzieć jak to wygląda u osób, które stosowały już, bo podają że nawet dwa tygodnie :) kusi mnie ten zestaw
też ostatnio poszukiwałam takiego lakieru i wpadłam na nowinkę od sally hansen, bo mowa o tym miracle gel prawda? jak zobaczyłam, że trwałość do dwóch tygodni to aż oczy mi zagrały, bo nawet tydzień bez odpryskiwania mi się marzy :) ktoś używał?
 

kolo.ratunkowe

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
Ja zaryzykowałam i kupiłam! :) Paznokcie pomalowałam trzy dni temu i póki co jest super. Odezwę się za parę dni czy obietnica producenta została spełniona :D
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
kolo.ratunkowe napisał:
Ja zaryzykowałam i kupiłam! :) Paznokcie pomalowałam trzy dni temu i póki co jest super. Odezwę się za parę dni czy obietnica producenta została spełniona :D
3 dni to w zasadzie i tak więcej niż jakikolwiek lakier, którym malowałam :D no ale to podobno zależy od płytki paznokcia, dla każdej pasuje co innego :) dlatego nie ukrywam, że pokładam wielkie nadzieje w tym Miracle gel!
 

szafka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii w internecie skusiłam się i również kupiłam miracle gel. U mnie średnio trzyma się 8-10 dni. Jednak dla mnie najfajniejsze w nim jest to, że efekt wizualny jak hybryda, a zmywa się bez problemu zmywaczem bezacetonu :D
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
I bardzo dobrze, bo ja już szczerze mówiąc mam dosyć biegania po manikiurzystce zeby mi ściągała hybryde. A jednak no nie oszukujmy sie, paznokcie sie troszkę niszczą.
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
Ja tak samo, z początku biegałam na hybrydy, tak strasznie podobał mi się ten efekt tafli...a teraz? paznokcie osłabione, o portfelu nie wspominając :pokrecony: przekalkulowałam sobie, że jednak lepiej zapłacić ok. 70 zł i mieć go na wiele razy, do tego nie niszcząc paznokci, tylko dziewczyny, poproszę o więcej szczegółów :D jak z malowaniem? czy potrzebna jest jakaś baza? paznokcie wyglądają jakby były żelowe?
 

szafka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja nie stosuję żadnej bazy, zresztą z tego co wiem to nie ma jej do tego lakieru. Paznokcie maluje kolorowym lakierem dwa razy, a później już tylko nakładam top coat i cieszę się pięknym manicurem przez tydzień albo i dłużej.
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
troszkę się niszczą? to Wam zazdroszę :niepewny: bo u mnie dosyć mocno poniszczyły się przy zdejmowaniu hybryd i dlatego zaczęłam szukać jakiejś alternatywy lżejszej. u mnie w sumie tak zawsze było, że pomalowane paznokcie się wzmacniały i lepiej rosły, więc liczę że i teraz się jakoś zregenerują. chyba wybiorę się w tygodniu po te miracle gel, bo już od paru tygodni chodzą mi po głowie
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
ja też już podjęłam decyzję ! kupuję :D znalazłam naprawdę dużo pozytywnych opinii :) jeśli wytrzyma chociażby tydzień będę przeeeszczęśliwa !
 

tasso

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
Dziewczyny a czy ten top coat to kupujemy tylko raz czy do każdego koloru trzeba mieć inny?
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
Top coat jest jeden do wszystkich kolorów :) właśnie wczoraj wypróbowałam i...bomba :D niechcący zaczepiłam o telefon mokrymi paznokciami a ten top zadziałał jak jakaś czarodziejska różdżka, wyrównał nierówności i koloryt, aż zaniemówiłam! będę zdawać relację z trwałości :)
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
:eek:h: nieźle. to chyba całkiem adekwatna nazwa do działania :wink: muszę wskoczyć jakoś po pracy do drogerii, ciągle nie po drodze :( a jak Ci się trzyma? rzeczywiście ma tak błyszczące wykończenie?
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
feelthevibe napisał:
:eek:h: nieźle. to chyba całkiem adekwatna nazwa do działania :wink: muszę wskoczyć jakoś po pracy do drogerii, ciągle nie po drodze :( a jak Ci się trzyma? rzeczywiście ma tak błyszczące wykończenie?
mija sześć dni, a pazurki w nienaruszonym stanie! moje minimum już zostało zrealizowane, teraz każde kolejny dzień będzie po prostu wielkim wow :D błyszczące wykończenie jak najbardziej, serio wygląda jak hybryda
 

tasso

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
Poległam i kupiłam - dwa kolory i jeden top. Wczoraj pomalowałam paznokcie i jestem bardzo zadowolona. Aplikacja prosta i przyjemna a błyszczące wykończenie paznoki jak najbardziej w moim stylu. Mam nadzieję, że i u mnie się na paznokciach minimum tydzień :D
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
NO w sumie fajne maja kolorki, takie bardzo wiosenne, podoba mi sie najbardziej mietowy kolorek. Chociaz ja zawsze musze miec w domu czerwony lakier. Jest niezastąpiony.
 
Do góry