manicure hybrydowy

Stylistgirl

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Ja dzięki tej metodzie przestałam obgryzać paznokcie, wczesniej masakrowałam pazury przez to ze mi sie łamały a nigdy nie miałam ze soba pilniczka i dzieki temu ze skusiła mnie kosmetyczka teraz moje dłonie wygladają wreszcie na zdbane. Mam długie twarde paznokcie, Hybrydowy noszę od mniej wiecej pół roku; zmywam czy sprzątam bez rękawiczek i lakier trzyma się do 3 tygodni. Jestem fanką tej metody:)))
 

Bezowa

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Miałam niedawno hybryde i byłam bardzo zadowolona :) u rąk jakieś 2tyg. U stóp miesiąc. Zależy jak szybko płytka rośnie i widać odrost.
Gdybym była bogatsza to bym częściej sobie fundowała :D
Fajne jest to, że masz chęć zmienic kolor na jeden dzień, możesz hybrydę spokojnie pomalować zwykłym lakierem, a potem zmyć go byleby zmywaczem bez acetonu i dalej cieszyć się hybryda.
 
B

Basia K

Guest
Witam, ja chodzę na hybrydę do salonu Dermique w Krakowie, wykonanie perfekcyjne, uwielbiam tam chodzić. Dodatkow od czasu do czasu chodzę na zabieg do SPA, fajnie miejsce.
 

Vena.

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ja również uważam, że hybrydy są naprawdę świetne. Niesamowita wygoda i zero jakichkolwiek poprawek w ciągu dnia. Moje przetrwały jakieś 3 tyg. potem już był widoczny dość spory "odrost", ale to niestety nieuniknione.

Zdecydowanie polecam!
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Efekt był zadowalający wytrzymały mi ponad miesiąc , jednak "po" moje paznokcie wyglądały koszmarnie.
 
D

Dorka123

Guest
może kiepskich lakierów użyto? GELeration z Jessici jest ok, żadnych niebezpiecznych substancji, nic mi nie wiadomo o tym aby niszczyły paznokcie.
 
S

Sylwia1234

Guest
Basia ja też jestem z KRK i często bywam w Dermique Spa, tylko, że korzystam raczej z mezoterpaii i guam ;)
 

Antonika

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2013
Posty
56
Punkty reakcji
0
Ja sama robię paznokcie metodą żelową ale chyba mam kiepskiej jakości żel bo bardzo szybko się niszczą.
 

Stylistgirl

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
hej
hybrydy nie mozna trzymać miesią
nawet ja dobijajac do 3 tyg mocno przesadzałam. 2 tygodnie to maks.
 

Margareta30

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Bzdurą jest że hybryda nie niszczy paznokci. No może sama hybryda nie, ale zdejmowanie jest bardzo inwazyjne. Ten płyn jak to określacie jest niczym innym jak czyctym acetonem, więc pomyślcie tylko jak wpływa na Waszą płytkę paznokcia. Często zdaża się, że hybryda jest żelowata bardziej niż lakierowata i nie chce zejść po samym acetonie, więc trzeba podpiłować. Lepiej zainwestować w dobry lakier do paznokci. Dbajcie dziewczyny o dłonie i paznokcie. Naprawdę warto.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
Ja robię GELeration i wytrzymuje mi spokojnie 3 tygodnie, ale czasami sobie pomaluje odrost zwykłym lakierem w identycznym odcieniu, bo wszystkie z jessici się powtarzają i nawet do miesiąca udaje się przetrwać :)
 
K

kargin

Guest
2 miesiące - ale lakiery hybrydowe new nails, bez żadnych poprawek, paznokcie wyglądają doskonale ;-)
Wydaje mi sie, że to kwestia odpowiednich kosmetyków, a o dziwo, ja za swoje jakoś wybitnie dużo nie płacę.
 
B

bajderman

Guest
Potwierdzam - u mnie hybrydowy daje fajny efekt na jakieś 10 tygodni - nic nie robię z paznokciami, ale również jakoś specjalnie ich nie eksploatuję. Po prostu stosuję dobre odżywki, staram się ogólnie o nie dbać, i tak utrzymują się w dobrej kondycji.
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
bajderman napisał:
Potwierdzam - u mnie hybrydowy daje fajny efekt na jakieś 10 tygodni - nic nie robię z paznokciami, ale również jakoś specjalnie ich nie eksploatuję. Po prostu stosuję dobre odżywki, staram się ogólnie o nie dbać, i tak utrzymują się w dobrej kondycji.
10 tygodni to bardzo dlugo, a co ze skorkami? nie pojawiaja sie i nie daja brzydkiego efektu? ja mam problem ze skorkami i boje sei ze ten manicure nie sprawdzi sie u mnie bo szybko urosna mi skorki i paznokiec bedzie brzydko wygladac
 

amarantowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2010
Posty
130
Punkty reakcji
2
bajderman napisał:
Potwierdzam - u mnie hybrydowy daje fajny efekt na jakieś 10 tygodni - nic nie robię z paznokciami, ale również jakoś specjalnie ich nie eksploatuję. Po prostu stosuję dobre odżywki, staram się ogólnie o nie dbać, i tak utrzymują się w dobrej kondycji.
Głupota... 10 tyg? A co z odrostami? Przecież to wygląda paskudnie!!!



candice90 napisał:
Potwierdzam - u mnie hybrydowy daje fajny efekt na jakieś 10 tygodni - nic nie robię z paznokciami, ale również jakoś specjalnie ich nie eksploatuję. Po prostu stosuję dobre odżywki, staram się ogólnie o nie dbać, i tak utrzymują się w dobrej kondycji.
10 tygodni to bardzo dlugo, a co ze skorkami? nie pojawiaja sie i nie daja brzydkiego efektu? ja mam problem ze skorkami i boje sei ze ten manicure nie sprawdzi sie u mnie bo szybko urosna mi skorki i paznokiec bedzie brzydko wygladac
skórki możesz sobie sama odsuwać bez problemu.
hybrydki wypada wymieniać co 2 tyg ponieważ paznokieć jednak rośnie i taka "dziura" czy "odrost" nie prezentuje się ładnie.
Mi hybrydy uratowały paznokcie. Mam bardzo cieniutkie i giętkie i dzięki nim mogę solidne szpony zapuścić.
Z całego serducha mogę polecić. U mnie wszystkie kobitki są zadowolone którym robię. Radzę roztropnie wybierać jednak gdzie się je robi bo wiele pseudo kosmetyczek pracuje również na pseudo hybrydach, które trzymają się kilka dni i ciężko je usunąć.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
też nie chce mi się wierzyć, przeciez odrost musi być paskudny, u mnie jest widoczny już po 2-3 tygodniach, dlatego, kiedy nie mogę zrobić hybrydy na nowo to maluję odrost zwykłym lakierem
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
A trafiasz taki sam odcień koloru jak hybryda?
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
Niestety hybrydy niszczą paznokcie, jak wszystkie inne metody. We wszystkim trzeba zachować umiar :)
 

Wessa

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
a co powiecie o lakierach hybrydowych 3 w 1? bez konieczności użycia bazy i utwardzacza? Mam lampę i zastanawiam się czy kupując taki lakier mogę zrobić solidny manicure hybrydowy... ;) i czy ewentualnie możecie jakiś polecić, najlepiej do kupienia przez internet
 
Do góry