MANIA ODCHUDZANIA

Aga__

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Witam :)
Chciałam porozmawiać na temat, który jest dość popularny. Mianowicie ODCHUDZANIE!
Ostatnio moja znajoma zaopatrzyła się w jakiś lek <dodam, że na amfetaminie>, by tylko schudnąć!
Ma owszem kilka kilogramów nadwagi, ale czy dla faceta <bo ona robi to dla faceta> warto się truć??????? :przestraszony:
 
A

Anonymous

Guest
Aga__ napisał:
Ma owszem kilka kilogramów nadwagi, ale czy dla faceta <bo ona robi to dla faceta> warto się truć???????

Według mnie nie warto się truć ani dla faceta, ani dla kobiety, ani dla siebie, ani dla czegokolwiek... To wszystko wynika z tego, że w dzisiejszych czasach ludzie mają strasznie niskie mniemanie o sobie. Jak jakieś kobiety widzą szupłe i piękne modelki w TV te też chcą takie być...(nie mówiąc o tym, że niektórzy faceci jak taką modelkę zobaczą to aż im ślinka cieknie) Ludzie! Pokochajcie swoje ciało takie, jakie jest! Dbajcie o nie, a nie wyniszczajcie go chemią!
Najwięcej szczęśliwych kobiet wcale nie ma doskonałej wagi i figury.
Większość kobiet z doskonałą wagą i figurą wcale nie czuje się tak dobrze, bo zawsze chce być trochę chudsza, trochę ładniejsza itp...
I one nie kochają swego ciała bo widzą w nim tylko niedoskonałości. I z taką kobitą facet nie jest szczęśliwy, bo ciągle narzeka(ona) że jest za gruba!
 

Atiras

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
270
Punkty reakcji
0
Tamten post był mój - zapomniałem się zalogować :zawstydzony:
To zdj apropo modelek...
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
nie warto sie odchudzać prochami ani żadnymi dietami najlepiej zdrowo jest poćwiczyć
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
a ja sie nie odchudzam bo nie mam z czego :hyhy: a dla faceta bym tego nie zrobila, jak bym mu sie nie podobala taka jaka jestem to niech spada :zdegustowany:
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
myśle, że jeśli źle się czujemy w swoim ciele, bo np wchdoząc na 3 pietro mamy zadyszkę, towarto poćwiczyć. Wystarczy poświęcić chociaż 15 min każdego dnia,a w weekend, czy jakiś inny wonly dzień wybrać się na basen, albo na rower. Zapewniam, że już po tygodniu systematycznych ćwiczeń zobacymy różnicę, a dodatkowo odstresujemy się i troche rozluźnimy.....
 

Avika

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
Ja bym proponowala dla twojej kolezanki diete owocową albo poprostu naturalna a nie trucie sie jakimis swinstwami...a w ogole trzeba sie zastanowic...czy warto cos takiego robic dla faceta?! jesli kocha to kocha cie taka jaka jestes! jesli nie to "do widzenia" :p
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Kazda dziewczyna uwaza ze jest gruba!! Dziewczyny skad wy bierzecie takie pomysly! Moja kolezanka uwaza ze jest gruba a wcale tak nie jest. Rozumiem jezeli ktos ma naprawde nadwage ale takie odchudzanie to tylko z kosci na osci
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Białystok :)
Moim zdaniem żaden facet nie zasługuje na to by się dla niego zmieniać, bo jeśli zaakceptuje nas warunkowo to już lepiej, zeby w ogóle nie akceptował. Znajdzie sie inny, który bedzie kochał kazdy cm naszego ciała, bez wzgledu na to ile tych cm bedzie ;)
A co do odchudzania, kiedyś miałam fazę na czerwoną herbatę, ale piłam ją od tak sobie, bo jakoś grubasem nigdy nie byłam. I nie wiem czy przez tę herbatę, czy przez to, że ze dwa razy oddałam krew, schudłam prawie 5 kg i teraz nie moge wrócic do poprzedniej wagi...
Sama sobie krzywde zrobiłam, bo chciałam byc krwiodawcą a z okazji niedowagi nie moge :|
 

Atiras

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
270
Punkty reakcji
0
przypadkowa napisał:
który bedzie kochał kazdy cm naszego ciała, bez wzgledu na to ile tych cm bedzie

a im więcej tym lepiej :hyhy:
czasami... :]
 

agulia

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Częstochowa
Dla faceta pewnie że nie warto, bo jak mu nie pasuje, że kobieta ma więcej o 5 kilo, to jak będzie mieć o te 5 kilo mniej, to znajdzie sobie coś innego co mu nie będzie w niej pasowało.

Te leki na amfetaminie, to może Mazindol? Też to brałam, schudłam ponad 15 kilo, ale jak przestałam brać to 20 przytyłam, nie warto. Ogólnie te leki na amfetaminie wywołują tzw. sztuczną anoreksję, czyli jadłowstręt. Można praktycznie cały dzień nie jeść i się tego nie czuje, dlatego się chudnie. Obecnie te leki są już zakazane w Polsce, bo za dużo ludzi po nich umarło, z głodu, którego nie czuli.

A odchudzać się, na pewno jest warto, dla siebie samej. Tylko to wcale nie takie proste :(
 

gussiaa

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
Koronowo
odchudzanie .. mam go dosyć! Kiedy jade z klubu na jakieś zawody musze schudnąć w przeciągu 2-3 dni z 3 kg. To jets męczące. Nie mogę prawie nic jeść. T tej perspektywy zapasy są męczące :p no ale czasem dobrze jest zgubić pare kilo dla ładnej sylwetki, no ale bez przesadyzmu ;)
 

Aga__

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Obecnie te leki są już zakazane w Polsce, bo za dużo ludzi po nich umarło, z głodu, którego nie czuli.
Nie Mazindol, z tego co wiem to Adipex, ale działanie podobne do Mazindolu.
Agulia a czy warto było sie tym truć? Wiesz, ja kiedyś miałam około 7 - 10 różnie kilo nadwagi. Powiem Ci, że nie zwracałam uwagi na to, co mówią inni - po prostu akceptowałam swoje ciało i dbałam o nie <chociażby co 2 dzień robiłam sobie automasaż> Nie każdy, co ma trochę więcej kilogramów od razu musi mieć to od jedzenia. Czasem to zwykłe uwarunkowania genetyczne, a czasem hormonalne.

A poza tym, co idzie zauważyć w naszym społeczeństwie Ludzie z nadwagą sa weselsi i potrafią więcej się śmiać
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
ja kiedys w zamierzchłych czasach jakimis tam specyfikami probowalam sie odchudzac typu HERBALIFE itp oczywiscie schudlam troche ale potem efekt jojo


od roku w ogole sie nie przejmuje waga

jestem jaka jestem i podobam sie sobie


a jak sie komus to nie podoba TO NIECH SPADA NA DRZEWO :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:
 

Jacbar8

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
351
Punkty reakcji
0
Wiek
59
Miasto
Kraków
Mam 179 cm wzrostu i ważę 115 kg. Przy tym nie jestem entuzjastą ćwiczeń fizycznych. Dodam, że z racji mojej pracy znam wielu narkomanów i wiem, że wszystko, co zwiazane z amfetaminami różnej maści to kupa i głęboki kanał(bez wyjścia często)
Poradźcie mi jakiś softowy sposób. :)
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
I tak powinno byc. tak trzymaj stokrotka81, :D :hyhy:
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
mój wujek mówi: "ŻEBY NIE TYĆ NIE TRZEBA ŻRYĆ" łatwo powiedzieć jak sie kocha jeść


mniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

A JA SIE JUZ NIE PRZEJMUJE NICZYM najwazniejsze ze nie przytyje
a ze nie schudne to trudno mi to nie przeszkadza


:hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:

[ Dodano: 24 Maj 05, 13:04 ]
drogi JACBAR a mozesz cos wiecej przyblizyc ten twoj styl zycia MOZE COS PORADZE czekam :| :| :| :| :| :|
 

DoRo

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
224
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Tez zgadzam sie ze stokrotka :) najważniejsze jest to czy sami siebie potrafimy zaakceptować ajcy jesteśmy. W końcu na wyglądzie, zgrabnej sylwetce życie się nie kończy chociaż wiele osób tak uważa... Myśle , ze jakby każdy zaczął sie przejmowac tylko soba i własnym wyglądem to lepiej by na tym wyszedł... To na tyle
 
Do góry