mama...

Status
Zamknięty.

Monia12345

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
Mówiłam jej, że jestem dorosła i odpowiedzialna ale ona dalej te swoje zdanie;/
A namiar to Szprotawa... wpadajcie :D Nie wiem kiedy to się skończy... dziś się ostro pokłociłysmy powiedziała, że jestem ''kur**'';/
 

Ziel4rz

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Skierniewice
Swoją drogą u mnie też kiedyś znaleźli tabletki.. z tym, że nie antykoncepcyjne. Oj ostro było.
 

justyna89

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
dalleko...
a moze warto poszukac sobie pracy na wakacje i udowodnic mamie ze mozesz sobie sama na nie zarobic, moze to ja jakos oswieci, ze nie jestes dzieckiem, tylko dorosła i swiadoma kobieta...
 

Neomica

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
jakby mnie ktoś tak zwyzywał to nikt i nic nie zmusiłoby mnie do dalszego przebywania pod tym samym dachem. twoja matka ma problem i to duży. nic jej nie przekona szkoda gadania. nie wiem co masz zamiar zrobić. udawać ze nic sie nie stało? rzucić faceta dla spokoju mamusi? zorganizuj się . 19 lat to wystarczająco dużo by się usamodzielnić. jeśli się chce oczywiście...
 

Ziel4rz

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Skierniewice
Luudzie ona ma 19 lat! Albo dopiero skończyła liceum, albo ma jeszcze rok do zakończenia technikum, pełnoletność to nie wszystko ;F
 

justyna89

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
dalleko...
miałam podobny problem i wiem ze nastawienie rodziców(głownie mamy) bardzo zmnieniło sie gdy zaczełam pracowac(jezeli udzielanie korepetycji mozna nazwac praca), od tej pory traktuja mnie jak dorosła w znaczeniu dosłownym...
 

Monia12345

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
Zostało mi jeszcze rok technikum. A ja na tebletki nie trace pieniędzy. Nawet bym nie miała skąd.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
No to powiedz to matce. Mówiłaś,że Ci wyrzyuciła,że Cię utrzymuje, itp. Moze mysli,ze za jej kase kupujeszz te tabletki?
 

Monia12345

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
Niee ona wie, że to nie ja. Ona mówi ze ja bede w ciąży;/ co jaj zrobić taka śliczna pogoda a my jutro z chłopakiem i znajomymi mieliśmy jechać nad jezioro na dni :( Bo on ma teraz jedyne wolne na wakacje;/;/

Ale ja pisze ;/ Tam miało byc '' Co ja mam zrobić..? '' a tam dalej '' na 3 dni''
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
a moze poszukaj jakiegos zajecia ja czesto widze mlode dziewczyny ktore przynosza ulotki popludniami zawsze jakis grosz wpadnie a matka nie bedzie miala o co sie czepiac.udane podejscie wie ze sie zbezpieczasz a mysli ze bedziesz w ciazy mam nadzieje ze cie nie obraze tym co teraz napisze ale Twoja mama chyba nie ma pojecia o zapobieganiu ciazy chyba jest troszke nie z tej epoki moze niech pojdzie na wizyte do ginekologa i z nim o tym pogada albo podsun jej jakies informatory czy ulotki na temat pigulek.Jedz nad to jezioro bo inaczej bedzie z Toba robila co chce postaw sie i jedz masz prawo sie bawic puki jestes mloda i nie masz meza i dzieci.
 

Neomica

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
co zrobi twoja matka jeśli pojedziesz bez jej zgody? istnieje ryzyko że wyrzuci cię z domu?
 

Monia12345

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
W moim małym mieście nie ma takiego czegoś jak roznoszenie ulotek... szukałam pracy na wakacje ale nic z tego;/ Taka dziura;/ Nom ona mówi ze ja mam młody organizm i leki moga nie działac i beda w ciąży;/ Nie wiem czy istenieje takie ryzyko... nie mam pojęcia...Ale na pewno będzie masakrycznie zła ... a ja już nie wytrzymuje.. codzinnie rycze;/
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
tabletki dzialaja bez wzgledu na wiek, pozatym nie masz 14 lat tylko 19.Ja bym jej kazala isc do lekarza zeby jej to wytlumaczyl bo ona sie uparla i nie majac zadnej wiedzy w tym temacie sie wypowiada, wytlumacz jej ze wszystko jest napisane na ulotce od tabletek czytala ja wogole?tam sa opisane przypadki kiedy tabletka moze nie zadzialac np w przypadku biegunki, wymiotow kiedy ominiesz dawke itp. powiedz jej ze ty to wszystko wiesz i potrafisz zadbac o siebie sama.
 

Monia12345

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
NOM PRZYJACIÓŁKA TEZ MI TO DORADZIŁA BYM ZABRAŁA JĄ DO GINEKOLOGA ALE BOJE SIE ZE ONA MI TAM WSTYDU NAROBI...A POZA TYM ONA PRACUJE WIEC NIE WIEM... A JAK BYM POKAZAŁA JEJ ULOTKE TO PEWNIE BY NIE CHCIAŁA CZYTAĆ... TAKA ONA JEST...
 

Neomica

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
ale jej mama pewnie doskonale wie jak dzialają tabletki a chce tylko nastraszyć córkę.

Monia więc co zamierzasz zrobić z tym wyjazdem? zostaniesz w domu? a jeśli chodzi o pracę to szukaj poza miejscem zamieszkania. nad morzem mają oferty pracy dla młodych ( z zakwaterowaniem.)
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
jesli nie grozi ci ze jak nie posluchasz to cie wyzuci z domu to jedz.
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
moze jesli tak zrobisz to zrozumie ze jeses dorosla i niemoze ci zabraniac wszystkiego i dobitnie powtarzaj ze nie jestes juz malym dzieckiem tylko dorosla kobieta ktora potrafi o siebie sama zadbac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry