>>MaKiJaŻ<<

Nataly

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
po co robic eksperymenty z cieniami itp. wez czerną kredkę, czarny tusz, podkład i może jakiś róż, żeby Ci sie troche policzki świeciły i będzie ładnie. też mam ciemne włosy i karnacje, ale oczy też mam brązowe i mi to pasuje :)
 

Nataly

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Jo ja też sie z rana nikomu nie pokazuje :p Kurde, co to będzie jak wyjdę za mąż ... cały urok pryśnie hehe :D
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
a co robicie na wyjazdach?? przecież to neimożliwe,żeby ktoś nei zoabcyzł,jak wyglądacie po przebudzeniu :p
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Wszystko sie da wymyslic. na poczatek to ja i tek wczesniej sie budze niz inni wiec od razu ide sie umyc twarz itd. i tak praktycznie nikt mnie nie widzi a jak widzi to i tak jestesmy tak zaspani ze nie zauwazamy jak kto wyglada :hyhy: ;)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Najśliczniejszy jest delikatny makijaż :)
Zadne tapety, mnóstwo fluidu!
Pomalowac oczka, buźka pudrem, podkreślić rzęsy i po sprawie :]
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Moim zdaniem podkreślenie rzęs daje NAJLEPSZY efekt :) Oczy sa wtedy takie ... romantyczne, zmyslowe... Co do cieni to kazdemu odpowiada inny - ja uzywam bezowych kolorków, czasami lekki odcien rózu.. delikatny fiolecik... w zielonym wygladam okropnie , niebieski przejdzie ale INNE ciemniejsze to juz ZonK.

Jesli któraś ma problemy z "dołeczkami" pod oczami to proponuje rózne kremy pod oczy np: z Avonu. Są bardzo dobre, mozna je wszedzie ze sobą zabrac i co najwazniejsze sa wydajne - choc nie takie tanie ;))

Pozdrawiam
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Cienie to tylko jasne..
Różowe i fioletowe.
Czasem jakiś bezowy.
Niebieski też mi pasuje..
Zero hardcore'u!
 
J

jaysee

Guest
A ja zdjecia nie widziałam :( szkoda... a tak chcialam zobaczyc, nie no ale dobra... Na specjalne okazje takie jak np, Urodziny kolezanki...
Najpierw jak wczesniej napisala PaOolina, wetrzyj w twarz krem, tylko nie za tlusty, pozniej naloz dokladnie fluid, pozniej mozesz wziasc jasniejszego pudru w kamieniu i musnac czolo, brode i policzki.
Nastepnie jesli chcesz akies cienie to najlepiej wez bezowy i ciemny braz, cała powieke pomaluj na bezowo, pozniej od zewnetrznej czesci oka maluj brazowym cieniem lekko do góry, ale nie calkiem, aby jeszcze bylo troche widac bezowego...:p pozniej rzesy, jezeli jestes blondynka nie musisz czarnego tuszu moze byc tez brazowy, patrz sie w dół i maluj gorna czesc rzec, nastepnie wez chusteczke, podloz pod oko(tak aby dolne rzesy byly na niej) popatrz w gore i maluj dolne rzeski(jesli masz chusteczke to jest pewbe ze sie nie pobrudzisz. No i teraz wez czarna kretke i maznij jedna albo dwie kreski w oku, nie za mocno.Pozniej wez roz do policzek, morelowo-malinowy i musnij kosci policzkowe ;), na koniec mozesz wziasc troche brokatu-bailego, nei zadnego fioletowego czy zielonego, albo jeszcz innego, tylko bialego(ale to jak sylwester czy dyskoteka-tam gdzie beda swiatla)i posmarowac tak kolo oczu, nie na powiekach tylko obok, od zewnetrznej czesci oka..ma koniec brazowy błyszczyk, bez brokatu... Teraz trendy jest tak ze na policzki daja sobie blyszczyk ale przezroczysty :)
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
ja mam mnóstwo kosmetykó ale się nie maluję za bardzo
jeśli już to rzęsy tuszem oczka cieniem i usta błyszczykiem i już lala malowana jestem :p
 

Nataluś

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
makijaż... to nie dla mnie, wprawdzie mam full kosmetyków ale rzadko ich używam, praktycznie wcale, nie maluje się a jeśli już to tylko kredką robię kreski, a rzęs nie maluje no może czasem, ale zazwyczaj nie bo i tak mam czarne i długie to nie potrzeba... o pudru to już nie wspomne, nie używam...
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
Nataluś, no to możemy sobie podać łapkę ja też bardzo rzadko i też mam bardzo długie czarne rzęsy i jak sobie je pomaluje to mam dużo czarnych sladow na okularach jak za wczesnie zaloze i tusz nie zdazy wyschnoc
hehe sobie nimi wachluje :hyhy:

[ Dodano: 12 Lipiec 05, 18:37 ]
2121 post jak to fajnie wyglada :hyhy: :hyhy:
 
6

69natalka69

Guest
Najlepiej miec 3 odcienie w Twoim przypadku zielonego i z brzegów pomalowac ciemniejszym odcieniem zieleni a na srodku naj jasniejszym, natomiast na dole tez ciemnym...Myśle ze powinno Ci pasowac . Powodzenia :)
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
podstawowa zasada - tapeta to tandeta
nie lubię plastików i odpadającej maski
a jeszcze jak widzę te panny przy czterdziestostopniowym upale z toną pudru na twarzy to zastanawiam się, jak one bedą wyglądać na starość ...
 
Do góry