Makijaż permanentny- co wy na to?:)

wiczka

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Zawsze chciałam, zwłaszcza kreski nad oczami- moja szefowa ma taki makijaż i na ustach i na oczach- wygląda to naprawdę super, nie jest on przesadny , a doskonale dobrany do karnacji ( myślę o kolorze ust) .
 

LittleObsession

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dziewczyny róbcie sobie bez zastanowienia :)) Zrobilam sobie wczoraj brwi i jestem mega zadowolona :D Nie bolalo ttak mocno jak myslalam.. Trwalo pol godzinki a efekt ..... EXTRA!! Jesli ktos bedzie chcial to moge podeslac zdjecie :)
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
jak możesz to wstaw zdjecie na forum,jestem bardzo ciekawa efektu jaki wyszedł. W sumie to nigdy nie próbowałam,ale nic nie szkodzi zaczac. Kiedyś musi byc ten pierwszy raz.
 
K

kolakoka

Guest
Ja niedługo będę miała robiony makijaż permanentny w Instytucie Urody New Look w Warszawie :)
Chcę sobie zrobić kreski na górnych powiekach bo i tak codziennie maluje je sobie eye
linerem więc oszczędność czasu to będzie na pewno :)
 

b.rutka

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Usta i kreski kiedyś sobie zrobię, ale tak z ciekawości: ile to kosztuje?
 

zołza26

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja myślę o takim makijażu ust, mam niewyraźny kontur a każdą szminkę zjadam w ciągu paru minut. Też jestem ciekawa jaka to cena.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Ceny są różne. W zależności od tego co chcesz zrobić są niższe albo wyższe. Najlepiej zobacz sobie bezpośrednio w salonie do którego chcesz się wybrać, tutaj proszę cennik zabiegu makijażu permanentnego w Instytucie Urody New Look
 

Kisio

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
No to naprawdę mają bardzo przystępne ceny w Instytucie Urody New Look. Myślałam,ze tego typu makijaż jest o wiele droższy. Swego czasu myślałam żeby zrobić sobie makijaż permanentny,ale jakoś nigdy nie mogłam się na to zdecydować. Co prawda można dzięki temu zaoszczędzić mnóstwo czasu,ale jakoś tak się przyzwyczaiłam to tego porannego rytuału malowania
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
A ja mam ochotę się odzwyczaić;p Jestem zdecydowana na kreski na powiekach. Jest to ładne naturalne i nie takie znów drogie. Dzięki rady dziewczyny! I za cennik. Naprawdę relatywnie niedrogo tam. Chciałabym tylko zobaczyć jeszcze jakieś zdjęcia. Macie?
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
No tak makijaż permanentny staje się bardzo popularnym, ale przyznam, że to może być też bardzo wygodne rozwiązanie. Bo ja na przykład prawie wcale się nie maluj, bo zwyczajnie nie umiem.
Chciałabym was zapytać o jeszcze jedną rzecz a mianowicie o szkolenie z makijażu permanentnego. Bo znalazłam na stronie permanentny.com informacje o takich kursach. Myślicie, że warto byłoby się wybrać ??
A może któraś z was już była na takim szkoleniu i podzieli się swoimi doświadczeniami na ten temat??
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Kahlua skoro jesteś tak zdeterminowana to rób :) Bez kitu to jest świetna sprawa. Sama z chęcią bym sobie zrobiła ale narazie czasu brak kompletnie nawet na to żeby się wybraćna taki zabieg i ciągle odkładam to w czasie. Ale będę miała na pewno :D wtedy pochwalę się efektami
 

nonszalancja

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
No to naprawdę mają bardzo przystępne ceny w Instytucie Urody New Look. Myślałam,ze tego typu makijaż jest o wiele droższy.

no to jet świetna opcja dla osób, które dużo podróżują i nie mają czasu na sterczenie przed lustrem, tak jak ja. Myślę nad kreskami, takimi jak po eyelinerze i faktycznie cena w tym Instytucie jest bardzo przystępna, zwłaszcza w porównaniu do innych miejsce. Jeszcze się nie zdecydowałam, ale chyba się wybiorę na konsultacje do nich, bo widzę, że jest tam taka opcja.
 

lucy_in_the_sky

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
A w tym Instytucie to jakie mają znieczulenie? ktoś się orientuje. Nie wierzę, że to nie boli lub ewentualnie delikatnie szczypie. ;) Znajoma ma zrobione brwi i fajnie to wygląda, ona też zadowolona, bo nie musi się już smarować kredkami. W sumie praktyczne rozwiązanie dla osób, które codziennie się malują, szczególnie latem, kiedy tradycyjny make-up spływa. :)
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
Z tego co wiem, to nakładają tam znieczulenie miejscowe praktycznie przez cały czas trwania zabiegu, dzięki czemu praktycznie nie odczuwa się bólu. Środek znieczulający wnika stopniowo w podrażnione miejsce i już po kilku chwilach działa. No tak tam robią, ale co do innych miejsc, to nie mam pojęcia.
 

andrzejxxl0

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Zastanawiam się, czy warto zrobić makijaż permanentny. Uważam się za ładną dziewczynę, ale podkreślam oczy delikatnym makijażem. Nie chce mi się go robić codziennie. Myślę, że delikatne kreski na powiekach wyglądałaby ładnie. Czy macie dziewczyny makijaż permanentny? Jak to wygląda, jesteście zadowolone?
O tym makijażu poczytasz na stonie Allebabka.pl - Inna strona Kobiety. Dość fachowo jest to tam opisane. Zawsze lepiej dogłębnie poznać temat. A decydować się przecież nie trzeba.
 

lolipop78

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja robiłam sobie kreski w Salonie z Pasją u pani Blanki w Warszawie ,wyszły super i nic nie bolało zapłaciłam 665 zł myślę że to niezbyt dużo .
Polecam
 

Euralia

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja zrobiłam sobie usta ale już tego nie powtórzę - bo bolało strasznie. Nie wyobrażam sobie jak może boleć zrobienie kresek na oku, bo tam ponoc najbardziej boli. Ja jako znieczulenie miałam masc emla- czyli lidokaine , i myslę, że wszędzie robią właśnie tym znieczulenie, może się mylę. Poza tym trzeba ten zabieg powtarzać bo wszystko blednie- a drugi raz już nie pojdę:)Efekt- usta są bardziej widoczne bo mają ciemniejszy kolor wypełniony barwnikiem ale niestety nie większe a taki był zamiar:)
 
Do góry