Makijaż permanentny- co wy na to?:)

Lilyann

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Katowice.
Nie...ja wolę być naturalna, a zresztą by mi się znudziło potem i co?
Przecież tego bym nie zmyła :) Jak trzeba to se kredką oczy podkreślę :p

Zgadzam się.
Kredki używam raczej rzadko, więc podkreślę kiedy chcę,
a tak niemiałabym wyjścia.
Jedyne co chciałabym zrobić to pokręcić sobie rzęsy na stałe,
ale o takim zabiegu jeszcze nie słyszałam. ;D
 

madzina

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Zgadzam się.
Kredki używam raczej rzadko, więc podkreślę kiedy chcę,
a tak niemiałabym wyjścia.
Jedyne co chciałabym zrobić to pokręcić sobie rzęsy na stałe,
ale o takim zabiegu jeszcze nie słyszałam. ;D

heheh no ja tez nie slyszalam ale są teraz jakieś metody zagęszczania rzes
pozdrawiam
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
ja wole makijaz permanentny moze zrobie sobie go pod koniec sierpnia znalazłam oferte pogrubienie rzes +pogrubione kreski doł i góre za 1100 wiec moim zdaniem warto
 

madzina

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
ja wole makijaz permanentny moze zrobie sobie go pod koniec sierpnia znalazłam oferte pogrubienie rzes +pogrubione kreski doł i góre za 1100 wiec moim zdaniem warto
Niezle drogo:(.W miejscu gdzie ja robilam taka obcja za 700-800 zeta
pozdrawiam
 

monick

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Niezle drogo:(.W miejscu gdzie ja robilam taka obcja za 700-800 zeta
pozdrawiam
madzina podaj mi prosze adres gabinetu z makijazem gdzie robilas sobie bo mam teraz urlop i strasznie chce zrobic wreszcie brwi a w zupelnie nieznane miejsce nie chce isc:(
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
madzina to wcale nie jest drogo ty za taka kase zrobilas kreski normalne a ja znalazłam pogrubione na gorze i dole + pogrubione rzesy
 
N

Nestia21

Guest
Ja nie zrobiłabym sibie takich kresek, ale nie mam nic przeciwko temu. Ale słyszałam, że bardzo źle to wygląda u starszych kobiet. Jest to prawda, czy jakiś mit?
 

zuzia86

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Chciałabym polecić gabinet kosmetyczny ASPAZJA na strzeszynie greckim
przy ulicy lukrecjusza 3. Długo zastanawiałam się nad wyborem miejsca , ale
moje koleżanki które również korzystały z ich usług namówiły mnie i efekty
były na prawdę rewelacyjne u każdej z nas. Mi zależało głównie na ustach
ponieważ były niewyraźne i niesymetryczne. Teraz są pełniejsze i optycznie
większe. Jestem bardzo zadowolona ponieważ wyglądają bardzo naturalnie!!Na
prawdę goraco polecam ten gabinet szczególnie dlatego, że do końca września
jest tam promocja i ceny wszystkich elementów są tańsze o 50%
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
Mysle ze to dobry pomysl dla osob ktore zarabiaja duzo :) nie maja dzieci itp :) bo to jednak wydatek, ja osobiscie wolalabym pieniazki wydac na np wakacje :) Ale takie kreseczki bardzo mi sie podobaja :)
 

doujinshi

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
zrobiłam powieki i brwii w salonie urody Anny Zajdel i efekty sa naprawde dobre. Juz nie mowiąc o codzienniej oszczedności czasu i wygodzie.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
podoba mi się, ja codziennie robię sobie kreski na dole oka i na górze, także w takich sytuacjach makijaż permanentny jest bardzo przydatny, przynajmniej rano zyskuje się czas i nie trzeba tak długo stać przed lustrem ;)
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Zastanawiam się, czy warto zrobić makijaż permanentny. Uważam się za ładną dziewczynę, ale podkreślam oczy delikatnym makijażem. Nie chce mi się go robić codziennie. Myślę, że delikatne kreski na powiekach wyglądałaby ładnie. Czy macie dziewczyny makijaż permanentny? Jak to wygląda, jesteście zadowolone?
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Rzeczywiście codzienne robienie makijażu jest męczące,ale szczerze mówiąc mnie to bawi,po prostu lubie to robic i nigdy nie próbowałam sobie makijażu permanentnego.
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
Jest męczące i to bardzo, a jak ma się taki stały makijaż, to idzie naprawdę szybciej. Myślę, że każda z nas chciałaby umieć robić coś takiego samodzielnie, a nie jest to łatwe. Trzeba naprawdę mieć dobrze opanowana sztukę robienia takiego makijażu. Znalazłam kilka informacji na temat takiego makijażu, na permanentny.com są nawet informacje na temat szkoleń z robienia takiego makijażu. Trzeba mieć sprawna rękę, nie ma co.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Gdybym umiała robić sobie kreski to prawdopodobnie bym się malowała. Ale skoro nie bardzo umiem, a na dodatek zawsze jak się przymierzam do zrobienia sobie kreseczki na oku to ręka mnie się strasznie trzęsie i efekt jest bardzo kiepski. A moim zdaniem takie podkreślenie oczu jest naprawdę super sprawą. Myślałam o tym, żeby zrobić sobie makijaż permanentny w Instytucie Urody New Look w Warszawie, bo słyszałam, że to jest bardzo dobry instytut czy któraś z was może tam już była i może się podzielić wrażeniami ??
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Ja sobie codziennie rano robię kreski eyelinerem na powiekach i zaczyna mnie to męczyc bo schodzi mi z tym trochę czasu. Makijaż permanentny jest świetną sprawą, tylko, że kosztuje to trochę. Chociaż szczerze powiedziawszy to mogłabym wydać i tyle pieniędzy na to bo i tak codziennie się maluję.
Xtreme a to każdy może sobie zrobić taki kurs makijażu permanentnego u nich czy tylko kosmetyczki?
 
K

kolakoka

Guest
W centrum szkoleniowym New Look tak naprawdę każdy może zrobić sobie kurs wykonywania makijażu permanentnego i zdobyć końcowy certyfikat, a później zatrudnić się w jakimś salonie bądź też otworzyć swój. Na pewno przy wyborze osoby, która makijaż miałaby Wam zrobić zwracajcie uwagę na to czy linergistki mają certyfikaty i ukończone szkolenia. W końcu to jest nasza twarz i jak coś zrobią nie tak to zostanie to na najbliższe 3-5 lat więc nie najkrócej.
 
Do góry