Majka

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
ale co to ma wspolnego z tematem;p?
pierwsza strona bez zmian i mysle, ze juz nie ma co liczyc na jakies wieksze rewolucje, tylu moich faworytow sie nie dostanie:(

jesli chodzi o pierwsza dziesiatke to na pewno rewolucji nie bedzie, ale teraz losy zdjec bede sie wachac jesli chodzi o koncowa stawke - top100 zdjec. Wiec jeszcze jak masz faworyta gdzies ok 150 miejsca to ma jeszcze szanse jak troche glosow zbierze ;) Tylko trzeba klikac i glosowac :D

btw. Tez nie wiem o co chodzi z tym pociagiem :D
 

liuza85

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
163
Punkty reakcji
0
z pierwszej rankingowej strony to wg mnie na zwyciestwo maja 100% szanse zdjecia nr 1 3 7 (3 to moj faworyt) choc sa tez na niej takie ktore wg mnie nie powinny tam byc chocby nr 2 jest to wg mnie nic specjalnego delikatnie mowiac

a to juz niedlugo, 15 marca sie wszystko okaze, zobaczymy czy w totka warto mi zagrac :)

pozdr
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
43
Miasto
wrocław
mam nadzieję, że wrócimy do dyskusji po ogłoszeniu zwycięzcy- będzie co po krytykować bo oczywiście nikomu się nie spodoba laureat
 

agata04255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
439
Punkty reakcji
7
ale dlaczego gadacie o tym konkursie skoro temat jest ,,Majka nowy serial telewizyjny''? :/
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Bo głównym celem tego tematu było rozreklamowanie konkursu. :papa:
A co do samego serialu - czy może nas jeszcze coś zaskoczyć coś w tym serialu?
 

błyskawica

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
Mowy serial, nowi widzowie i nowi fani... Ja jednak wolę dobrą książkę niż kolejny nic nie wnoszący serial. Edukacja kulturalna w naszym kraju nie jest na wysokim poziomie i ciężko zachęcić młodzież zeby coś przeczytała wolą ogladać seriale...
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Niestety - ale większość osób nie rozumie tego co czyta. Dlatego młodzież woli komiksy (obrazki) i seriale (najlepiej z dubbingiem).
Dziś z przyczyn porannej pobudki obejrzałam powtórkowy odcinek (chyba z piątku) Majki. Nic się nie zmieniło dalej smętnie i tempo żółwie.
 

claire1983

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Poznań
Czy kogoś z Was też tak strasznie irytuje ten serial a zwłaszcza główna bohaterka? Oglądałam prawie codziennie ale skończyłam oglądać ok tydz temu. To wszystko jest tak nierealne i nierzeczywiste i jej zachowanie totalnie porąbane. Najpierw idzie do kogoś i prosi o znalezienie pracy, ta osoba poniża się dla niej i znajduje jej tą pracę, wcześniej Majka zarzeka się że tym razem nie zawiedzie. No i rezygnuje bez żadnych wyjaśnień. Ja nie wiem kto wymyślał scenariusz ale ta Majka robi podobne rzeczy cały czas, jest tak niesamowitą mimozą że aż mi wstyd za nią. Ma minę jakby siedziała na kiblu. Normalnie jest tak NIJAKA że nie wiem jak mogli ją wybrać. Brzydula była może nie tak ładna, bardziej krępa itd ale miała swój charakter, nie była tak straszine denerwująca i niezdecydowana. Nie mam zamiaru już tego nigdy oglądać.
 

agata04255

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
439
Punkty reakcji
7
Ale uważam, że na forum każdy może dać swoją jako taką recenzję..
 

sp@mer

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
na początku było jeszcze znośne, ale teraz to już lekka żenada...
 

Privsand

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
16
Punkty reakcji
1
Jak dla mnie, serial robi się dziwniejszy z odcinka na odcinek. Nie ma co oglądać...
 
A

Aulelia

Guest
Myślałam, że ten serial to straszny gniot, ale się okazało, że jest bardzo fajny, podoba mi się Majka, chociaż wolę tą żonę od Michała, jest atrakcyjniejsza, choć Majka też bywa charakterna.
 

seans-online

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja tam nie mam nic przeciwko temu serialowi. Powiem nawet, że mi się on podoba. :eek:k:
A tutaj macie wszystkie odcinki z serialu Majka: http://www.seans-online.pl/categories/1000/Majka
 

Dobuch66

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
442
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Grudziądz
Jak słyszę OST to Mnie ściska i muszę do WC. Majka to kolejna gwiazdka TVN'u nie warta funta kłaków. Jeśli opierać by egzystencje seriali na "cogito ergo sum" to już by nie ostał się żaden.
 

Passio_29

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2010
Posty
36
Punkty reakcji
1
Majka- beznadziejny serial
wkurza mnie , ale przyznam, że czasami ciekawość jest silniejsza :p
 
Do góry