Majka

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
No i co sądzicie o następczyni Brzyduli ? Nie mogłem oglądać tej pierwszej, a zdaje mi się, było znacznie lepiej. Dialogi i aktorstwo dość drewniane :/ szkoda. Szkoda mi Krakowa, który pokazany został w dość kiepawym serialu. Jedyna frajda to szukanie znajomych krakowskich krajobrazóww serialu. Może się rozkręci. Puki co ciężko wytrwać do końca odcinka...

Ciekaw jestem Waszych opinii.
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
Ja tam nie mam nic przeciwko temu serialowi. Powiem nawet, że mi się on podoba. :)
 

TinuSs

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2008
Posty
206
Punkty reakcji
3
Miasto
Utopia
I czym tu się ekscytować? Kolejny serialik opowiadajacy o wielkiej miłości i bla bla bla. Nie widziałam i nie zamierzam widziec ani jedno odcinka. Tej całej Brzyduli też nie żałuję. Ogólnie to nie dla mnie.
 

Jarmo

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Pyrlandia
Ostatnio przeglądając różne rzeczy w necie natrafiłem na wzmiankę o tym serialu i streszczenie jego fabuły. Przeraziła mnie, a dokładniej przeraził mnie główny motyw. Chodzi mi o to omyłkowe zapłodnienie zamiast przeprowadzenia cytologii. Nie ma to jak stworzyć serial, który w większości pewnie oglądają dziewczyny przed pierwszą cytologią, który w otwarty sposób zniechęca do jej przeprowadzenia. Gratuluje pomysłu.
 

liuza85

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
163
Punkty reakcji
0
a mnie sie w tym serialu podoba ujecie z punktu widzenia fotografii, i plenerów, zdjec
bod tym kątem uwazam to za swietny material
 

darusia96

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2010
Posty
84
Punkty reakcji
2
Wiek
27
Miasto
Wielkopolskie
według mnie Brzydula była lepsza. Majka to już tylko tak w zastępstwie da się znieść do oglądania, ale żaden serial tego typu "Brzyduli" nie zastąpi - to moje zdanie. :)
 

littlejoy

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Oglądałam Brzydulę... w sumie to tak z przyzwyczajenia już ^_^ Jak się skończyła, automatycznie przerzuciłam się na Majkę. I przestałam na 4 odc, taki pusty jakiś ;) ale niczego innego się nie spodziewałam szczerze mówiąc.
 
M

malina.

Guest
Beznadziejny. Aktorstwo mizerne, fabuła (o ile jakaś jest, bo po 2 odcinkach nie dopatrzyłam się) jeszcze gorsza. Najbardziej mi żal tego biednego Krakowa, który niewątpliwie cierpi w tej 'superprodukcji. ; D
 

liuza85

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
163
Punkty reakcji
0
po pierwszych odcinkach zaden serial nie przypada do gustu odrazu
przynajmniej ja tak mam , musze dac jakiemus dzielu troche szansy zeby zasluzyl na moje zaufanie

a i pamietam jak bylo przy brzyduli, pierwsze odcinki spotkaly sie z taka krytyką w porownaniu do ugly betty ze malo z anteny nie zostal sciagniety a po 2seriach dostal prawie wszystkie telekamery
 

PrincessNrOne

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
342
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Też nie lubię za bardzo seriali ale "BrzydUla" jako jedyna mnie zauroczyła. Majka jest beznadziejną kontynuacją
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
Ehh, macie rację.

Oglądnęłam kilka odcinków... na początku zapowiadał się fajnie, ale teraz to tragedia.
Nie wiem czym mogłam się na początku ekscytować.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Wkurzają mnie teraz te nowe kilkunasto-odcinkowe seriale, których bohaterzy są super elokwentni, modnie się ubierają i w ogóle, wszystko cacy. Jedyny wyjątek w tej kupie komerchy jest chyba "Dom nad rozlewiskiem", a reszta serialów myśli, że stworzyła coś oryginalnego, ale niestety dla mnie to są ciepłe kluchy. Carmonille, nie zmieniaj zdania pod wpływem innych poglądów, to głupie. Miej zawsze swoją opinię.
 
Do góry