Lotto- prawda czy fałsz ?

Jankoo

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2015
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Może i ustawione, ale nie da się ukryć, że wygrać się da;) moja ciocia dwa lata temu trafiła 6, wygrała 2 miliony;)
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
A ja wygrałam kiedys tam 4200. Miałam piatkę w lotto , ale miałam i proroczy sen :przewraca: . Jednak sądzę, że ustawiają ile wlezie. Nie wierzę w uczciwośc ludzi, kiedy w grę wchodzą miliony BB)
 
B

Brother_of_Steel

Guest
Ech... miałem nie komentować, bo jak ja lubię takie tematy...
Ustawione, bo co? Bo szóstka pada częściej niż dziewiątka? Takie teorie może głosić ktoś, kto nie ma pojęcia o matematyce, nie wie co to prawo serii, a o teorii prawdopodobieństwa wie tyle, że istnieje.
Nie przecze, że lotto możnaby ustawiać, ale przy tak małym prawdopodobieństwie trafienia szóstki, to naprawdę nie jest potrzebne. A MultiMulti jeszcze gorsze, jeszcze mniejsze prawdopodobnieństwo trafienia.
Gry losowe opierają się na losowaniu. Nie rozumiem też tych, co grają na chybił trafił, bo w ten sposób to z jednego losowania robią się dwa, a dwa razy pod rząd wylosować to samo... to duża sztuka.
Ot, wykorzystywanie nieznajomości prostej matematyki...
 

Dariusz Bogacki

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2015
Posty
26
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy jest jakaś szansa na ustawienie losowania przy tak wielu grających. Można np zablokować pewne kombinacje liczb dla metody chybił trafił, ale nie wszyscy przecież grają tą metodą. Także ja nie wierzę w przekręty w tej kwestii.
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
A jeśli ustawić by program tak, by wybierał grupy liczb , które po podliczeniu wszystkich skreślanych ustawień wytypował takie kombinacje jakich było najmniej bądź w ogóle nie było. Bo jak wiadomo kolektur nie zamyka się parę sekund przed losowaniem :p Dlaczego ?
 
W

wiki9969

Guest
ActiveAngel napisał:
A jeśli ustawić by program tak, by wybierał grupy liczb , które po podliczeniu wszystkich skreślanych ustawień wytypował takie kombinacje jakich było najmniej bądź w ogóle nie było. Bo jak wiadomo kolektur nie zamyka się parę sekund przed losowaniem :p Dlaczego ?
Dokładnie o tym samym myślałam. :) To miałoby sens, bo wtedy można byłoby manipulować wynikami do woli. ;)
 

Kitaj

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
wiki9969 napisał:
A jeśli ustawić by program tak, by wybierał grupy liczb , które po podliczeniu wszystkich skreślanych ustawień wytypował takie kombinacje jakich było najmniej bądź w ogóle nie było. Bo jak wiadomo kolektur nie zamyka się parę sekund przed losowaniem :p Dlaczego ?
Dokładnie o tym samym myślałam. :) To miałoby sens, bo wtedy można byłoby manipulować wynikami do woli. ;)
Też o tym myślałem. Natomiast co jakiś czas lubię siebie samego oszukiwać i łudzić się, że tym razem się uda i od następnego dnia nie będę musiał chodzić do roboty :) Te krótkie chwile marzeń są warte tych 3-4 zł za kupon ;)
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Kitaj napisał:
Też o tym myślałem. Natomiast co jakiś czas lubię siebie samego oszukiwać i łudzić się, że tym razem się uda i od następnego dnia nie będę musiał chodzić do roboty :) Te krótkie chwile marzeń są warte tych 3-4 zł za kupon ;)
O tak... Człowiek idzie, choć wie , że to nie przejdzie, ale się łudzi... A może jednak? :D
 

Kitaj

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
ActiveAngel napisał:
Też o tym myślałem. Natomiast co jakiś czas lubię siebie samego oszukiwać i łudzić się, że tym razem się uda i od następnego dnia nie będę musiał chodzić do roboty :) Te krótkie chwile marzeń są warte tych 3-4 zł za kupon ;)
O tak... Człowiek idzie, choć wie , że to nie przejdzie, ale się łudzi... A może jednak? :D
Dokładnie. Wczoraj też puściłem. Z plusem. Nie trafiłem ani jednej liczby. Ale przed sprawdzeniem mentalnie byłem milionerem ;) I tak do następnej dużej kumulacji.
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Kitaj napisał:
Dokładnie. Wczoraj też puściłem. Z plusem. Nie trafiłem ani jednej liczby. Ale przed sprawdzeniem mentalnie byłem milionerem ;) I tak do następnej dużej kumulacji.
Tak sobie myślę a jakby tak zakreślać liczby , które logicznie wydaja się dziwaczne?: raz padło pamiętam 1, 2, 3.... itd. Chyba rok temu , ale nie jestem pewna. :)
 

Kitaj

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja od lat puszczam chybił-trafił (choć zdecydowanie częściej jest to chybił). Miałem okres, że za każdym razem skreślałem sam inne liczby, potem grałem ciągle na te same. Największy sukces to czwórka, ale ze dwa razy mi się przyśniło, że trafiłem szóstkę :)
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
A mi się raz liczby przyśniły. Jednej nie spamiętałam i trafiłam 5 bo w czterdziestkach się wyłożyłam. Skreśliłam chyba 45 a miało byś 42 jakoś tak :D
 

Kitaj

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
Żartujesz? Naprawdę trafiłaś piątkę z liczb ze snu?
 

muriela

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
1
Ludzie to lubią spiskowe teorie dziejów...ale po ustawiać lotto, jak i tak prawdopodobieństwo wygranej jest nikłe? Budżet państwa i tak się wzbogaci bez ustawki.
 
Do góry