Liceum Wojskowe

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
w dęblinie jest szkoła wojskowo (lotnictwo), kumpel sie tam wybierał ale sie nie dostał, bo troche wysoki poziom jest

to jest niestety męska szkoła, która oplaca wszystko (internat, jedzienie, mundur itd) tylko ze jest jeden minus, jesli nie uda sie komus utrzymac musi pokryc koszty jakie na niego poszły przez okres jego nauki w tej szkole

z tego co wiem toi niezły rygorek tam jest no, ale nie bylo mnie tam ( i nie bedzie(
 

MartySia_

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2006
Posty
235
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Olsztyn
Heja:)
Ja tez sie wybieram do liceum wojskowewgo,a pozniej jak mi sie uda to do szkoły podoficerskiej.
Bo nie wyobrazam sobie życia bez wojska.
Trzymajcie sie:):*
Życze wszystkim spełnienia marzen:p
 

Attachments

  • gwiazdka_e.gif
    gwiazdka_e.gif
    5,2 KB · Wyświetleń: 59

MartySia_

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2006
Posty
235
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Olsztyn
Witam ponownie:)
No i nie poszłam do szkoły ani do Poznania ani do Tymabrku,Jednak wybarała Giżycko tez o profilu wojskowym.
Pozdrawiam:p
 

Attachments

  • usta.gif
    usta.gif
    3,3 KB · Wyświetleń: 49

MartySia_

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2006
Posty
235
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Olsztyn
Jesli to było pytanie do Mnie:)To jakos mi sie wiedzie jak narazie jeste spoko,ale zobaczymy później.:)
 

Attachments

  • usta.gif
    usta.gif
    3,3 KB · Wyświetleń: 55

MartySia_

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2006
Posty
235
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Olsztyn
aha spoko:)No wiec tak jak napisałam wyzej narazie jest dobrze zobaczymy pozniej ale ma nadzieje dam sobie jakos rade:)
 

Attachments

  • usta.gif
    usta.gif
    3,3 KB · Wyświetleń: 51

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Aha to cieszę się bardzo i radź sobie :) Ja chyba do ogólniaka pójdę, później na Wyższą szkołę oficerską, CSWL no i po tym wszystkim maży mi się GROM :)
 

MartySia_

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2006
Posty
235
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Olsztyn
Mnie kolega wciągnie Mnie do CSWL do Poznania.A ztego co wiem to do GROMU sie bardzo Cięzko dostac.
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Tak wiem że się ciężko dostać wiem nawet na pamięć co się robi na selekcji :D i trenuję już od teraz :]
 

Muras91

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Czy w troruniu lub okolicy jest jakies LO wojskowe z internatem? jak tak to jak trzeba sie uczyc i ile mniejwiecdej punktow trzeba miec aby sie tam dostac? Z góry dzieki;)
 

Henroj

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam... wie ktoś gdzie znajdę jakies Liceum O Profilu Wojskowym z internatem?? i co sie tak najbardziej liczy, aby się tam dostać...
 

...:::Kinga:::...

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
siemka :) mam pytanko,czy wie ktoś z Was coś LO o profilu wojskowym w Łańcucie??? ile trzeba mieć punktów żeby tam sie dostać??? ;) czekam na odpowiedz, możecie pisać na mojego e maila: kindzia1616@go2.pl ,dziękuje i czekam:*
 

adan1991

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czesc,
Zastanawiam się na pojściem do licka o profilu wojskowym, ale czy później mogę liczyć na łatwiejsze dostanie sie na służbę wojskową.. itp(ogólnie mówiać jakie przywileje z tego płyną)?
 

Flifguy

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
Polkowice
wsumie ja mam podobne marzenia :)) też zawsze chciałem iść do wojka tylko nie wiem gdze takie znajde jak znacie jakies kalsy lub licea wojakowe w obrebie woj. dolnośląskiego był bym bardzo wdzieczny :]
 
Do góry