Lady GaGa

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Jest bi, a nie homo. Taka mała różnica :D
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
lady_gaga_the_fame-1.jpg

kupione :D :D :D
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
Prawde mówiąc to może się stać nową aguilerą ,britney or st like this.. w każdym razie kimś kto będzie budził kontrowersje przez następne kilkanaście lat. Śpiewa taką muzyke specjalnie dla mas społecznych (czyli 90 % społeczeństwa jej piosenki wpadają w ucho) a za pare lat każdy z tu obecnych będzie miał jej dość a ona dalej będzie śpiewać bo zawsze znajdzie się ktoś kto kupi jej "nową" (czyli składanka złożona z paru wcześniejszych) płyte ;>
 
A

Aulelia

Guest
Jak ja jej nienawidziłam! Nie cierpiałam jej do tego stopnia, że nie umiałam na nią patrzeć. Od niedawna jednak spodobała mi się. Szczególnie w piosence "Telephone" udowadnia swój talent i geniusz. Muzyka również jest oryginalna. Obecnie lubię tylko tą jedną piosenkę, zobaczymy co będzie dalej. Tworzy z Beyonce wspaniały duet, obie panie mają mocny, piękny głos. Beyonce udowodniła to w piosence "Listen"- głos jak dzwon! Każdemu polecam.
 

vejl

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Lubię GaGę. Bardzo mnie denerwuje takie gadanie, że to będzie druga ktoś tam czy kolejna coś tam. To jest pierwsza Lady GaGa i tyle.
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
No nie można jej odmówić: ma swój styl, którego się trzyma, każdą kreacją zaskakuje mnie coraz bardziej, za co ją w pewien sposób podziwiam :) Piosenki też niezłe, od razu stają się hitami.. Ogólnie pozytywna postać :p
 

martak506

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
211
Punkty reakcji
2
Lubie piosenki Lady Gagi, wpadaja w ucho :) CZasem ich slucham. Moj chlopak tez lubi i czesto slucha. Uwaza on, ze ona jest seksowna (zgadzam sie), ale z twarzy brzydka ( takZe sie zgadzam) :)
 
C

Crockett

Guest
Lady Gaga jest podobno teraz na topie, jako jedna ze współczesnych "gwiazd". Oczywiście celowo wziąłem słowo gwiazda w cudzysłów... Moje zdanie o niej, tak jak i o innych współczesnych "gwiazdach" jest następujące:

Osobiście słuchałem tej pani a także innych współczesnych wykonawców popu i nie twierdzę, że są do całkowicie bani... Niestety jednak gdy zagłębimy się w obecny pop możemy stwierdzić, że mamy w nim do czynienia z co najwyżej dobrym wokalem. A po za tym... Ci, którzy namiętnie słuchają Lady Gagi i innych nie zdają sobie sprawy, bo przecież po co nad tym się zastanawiać, jak mało dziś trzeba pracować nad utworami... Kto dziś z tych wielkich muzyków gra swoje melodie na gitarze, perkusji, organach? Kto z nich potrafi? Wszystko załatwiają komputery, że nie wspomnę o tym, ile piosenek z dawnych lat jest perfidnie kopiowanych bo brakuje jak widać pomysłów... Obecni muzycy nie mają prawdziwego, pełnego talentu a wiele zawdzięczają technologii. Na koniec dodać trzeba, że obecnie wystarczy zaśpiewać jedną dobrą piosenkę, na miarę dzisiejszych wymagań rynku, a taka "artystka" jak Lady Gaga momentalnie staje się mniej atrakcyjna na arenie muzycznej. Jak to jest możliwe, logiczne do wytłumaczenia, że piosenka, która ma 3 miesiące jest uznawana za starą :/? Jestem ciekaw czy za 25 lat ktoś będzie pamiętał Lady Gage albo czy będzie wydawała krążki "Best of Lady Gaga". Wątpię... Dzisiejsza muzyka jest dobra dla najmłodszego pokolenia, dla rozbudowywania komercji i nabijania kasy bo wartość artystyczną ma niewielką.
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
wow ładnie napisane :p lubie lady gage ,ale musze sie z tobą zgodzić , po 3 miesiącach zapominamy o tych wielkich przebojach,w koncu takie czasy..
 

mirewa

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
33
no tak...ludzie się nasłuchają takiego Ładzia bed romens z kilkanaście razy dziennie i koniec ! :p
Ja lubię artystów, nawet popowych, którzy mają powera i wiele do zaoferowania. Gaga ma image, dzięki któremu się wyróżnia, dobry głos, nie fałszuje i plumka na fortepianie :)lecz niestety widzę, że jej styl nie jest tak do końca oryginalny, sama nawet mówiła, że się wzoruje na Madonnie i Davidzie Bowiem. no cóż, żyjemy w czasach, kiedy już wszystko zostało powiedziane a teraz poddawane recyklingowi.
 
C

Crockett

Guest
wow ładnie napisane :p lubie lady gage ,ale musze sie z tobą zgodzić , po 3 miesiącach zapominamy o tych wielkich przebojach,w koncu takie czasy..

No taka dzisiejsza gwiazdka jak Lady Gaga skłania do takich przemyśleń. Nie wiem czy to chodzi o zapominanie. Jak mija jakiś czas to się słyszy stare. Jak to możliwe skoro te trzy miesiące temu był to hit, szczyt listy przebojów? Jak piosenka może tracić na wartości u słuchaczy po kwartale? Nikt słuchaczom nie płaci przecież za takie opinie a raczej na pieniądzach opiera się ta kariera i chwilowość utworów. O ile rewolucja w muzyce była przez kolejne dekady, tak teraz jej nie widzę, nie widzę zmian trendów. Najgorsze jest kopiowanie piosenek. Nie wiem czy jest na to pozwolenie czy dlaczego powstają wierne kopie piosenek sprzed dwudziestu paru lat.
 

Szymonix

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
472
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
terrarium
Całkowicie serio mówię. Kocham Lady GaGę choć jej piosenek nie słucham, coś mnie tak w tej kobiecie pociąga, że jakbym mógł się z nią zobaczyć to bym nie skorzystał bo bym się zaczął do niej dobierać i musiałbym dostać po twarzy od jej ochroniarzy! i rym się znalazł!
 

yuki03

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Lady Gaga jest oryginalna. Jednak irytuje mnie to, że ludzie oceniają ją po jej wyglądzie, a nie po głosie, gdyż jest on bardzo dobry. Osobiście ... bardziej lubię pierwszy image Lady Gagi z "Just dance" i "Poker face", zresztą te piosenki też podobają mi się najbardziej.
 

Waaning

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
Miasto
Biała Podlaska
Głos ogólnie dobry, warunki wokalne ma wsspaniałe. Tylko gdyby robiła inną muzykę, a nie ten popowy shit, to byłaby good. Chodź z drugiej strony , nie zdobyłaby wtedy takiej sławy w tak krótkim czasie. A co do jej "teledysków" - niektórych nie ogarniam. takie o nafasolenie wszystkiego bez ładu i składu, a czasem takie dzikie, że ja pierdzielę
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Lubię Lady Gagę choć nie jest dla mnie najlepszą piosenkarką.Ma fajne piosenki a zwłaszcza teledyski które są oryginalne i bardzo pomysłowe. Już nie mówiąc o jej kreacjach które też są nie z tej ziemi. Jest to artystka o bogatej wyobraźni i za to szacun dla niej.
 
Do góry