Kulturystyka W Domu ?

Adaspiano

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2005
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łomża
Ja też trochę trenuję w domu ale koncentruję się na ćwiczeniach siłowych tzn. wyciskanie sztangi (prostej i łamanej) na ławeczce (w kilku ustawieniach ), rozpiętki i unoszenia (hantle 10-20kg), rozciąganie sprężyn. Do tego kilka prostych ćwiczeń (pompki, brzuszki, podnoszenie na drążku) ale nie dużo powtórzeń. Staram się jeść i pić dużo produktów zawierających białko (białe sery, jogurty, mleko, orzechy), a ograniczać tłuszcze.
Ćwiczyłem tak po 1,5 godz. 3 razy w tygodniu razem z moim kumplem, od stycznia do lipca br. i wyciskałem przed wakacjami na ławeczce prostej 105 kg przy mojej wadze 70 kg. Teraz mniej ćwiczę bo brakuje mi czasu. Dzięki tym ćwiczeniom lepiej wyglądam i przedewszystkim lepiej się czuję. Polecam wszystkim taki plan treningowy. :eek:k:

Nie staram sie wyglądać tak jak Ronnie Coleman czy Jay Cutler, wystarczy mi ładna sylwetka (niezapadnięta klata) :D
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Ja jak każdy zaczynałem w warunkach domowych... juz dość długo chodze na profesionalną siłke. Nie robie sobie żadnych wyrzeczeń i wyglądam :cenzura: pozdro dla pakerów :D P.S. Pudzian wygląda jak dla mnie spoko. a co do kulturystyów to Arnold, Jay Cutler i Flex Wheeler.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Ja jak każdy zaczynałem w warunkach domowych... juz dość długo chodze na profesionalną siłke. Nie robie sobie żadnych wyrzeczeń i wyglądam :cenzura: pozdro dla pakerów :D P.S. Pudzian wygląda jak dla mnie spoko. a co do kulturystyów to Arnold, Jay Cutler i Flex Wheeler.

moze jakies foto zapodasz??
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
obraz15jc.jpg


obraz26sn.jpg


obraz38ml.jpg


obraz45ex.jpg


Kerio chciałeś, masz :D
 

Nitrobolonus

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
132
Punkty reakcji
0
Miasto
Otwock
No ładnie Ronnie ale myślałem że wygladasz tak jak na avatarze:D Bice dobre i klata też ale rzeźba słabiutka troche. A masz moze foty pleców? Bo oprócz łap nic tu nie widać!
Ja mogę wam dać kilka moich fot ale będe musiał poszukać... Kiedyś gdzieś je wstawiałem.
 

Nitrobolonus

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
132
Punkty reakcji
0
Miasto
Otwock
Tu macie moje zdjęcie z Mr Olympia. Byłem tam :D Ten z tatuażem to Ja ;)
 

Attachments

  • Olympia_2004_067.jpg
    Olympia_2004_067.jpg
    49,6 KB · Wyświetleń: 150

konradzik

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Tu macie moje zdjęcie z Mr Olympia. Byłem tam :D Ten z tatuażem to Ja ;)
chyba se jaja robisz to jest Joe Ladnier

co do fot "Ronnie Coleman" gdzies juz je widzialme na jakims forum kulturystycznym hmm chyba na sfd gosc pisal ze jest po 3 cyklach chyba
 

lolek_bb

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja proponuje wejsc na strone www.kulturysta.com tam chyba sie wchodzi w dzial trenig i tam se przerozne cwiczenia na rozne partie miesni z hantlami :)
 

Załamany:(

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
39
ja rowniez lubie pocwiczyc w domu, bez zadnych odzywek, po prostu naturalnie.

osobiscie robie "Aerobiczna szostke Weidera" ( brzuszki w szesciu wersjach, po skonczeniu podstawowego treningu ktory trwa 6 tygodni robie co 2 dni 3 serie po 20 powtorzen, szczegóły tutaj http://www.sfd.pl/temat144665/ ), do tego 4 serie po 30 pompek, biegam co 2 dni od 3 do 5 km, oraz jezdze na rowerze, tez co 2 - 3 dni jakies 30-40 km szybkim tempem.

W moim przypadku nie daje to wielkich efektow wizualnych w sensie rzeźba, ale kondycje mam lepsza niz ogół społeczeństwa;)
 

kaczor

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
91
Punkty reakcji
0
Ronnie Coleman - ile cwiczysz ile wazysz , wzrost , jakie osiagi ? I dlaczego golisz pachy ? :lol: :lol: :lol: :lol:
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Nigdy nie chciałbym tak wyglądać, za duzo wysiłku i wyrzeczeń, zresztą dziewczyny wolą raczej wyrzeźbionych kolesi niż napokowanych i napompowanych do granic możliwości mięśniaków :]
No zależy które :p Bo niektóre lubią to a niektóre tamto :p

po 1 cwiczysz dla siebie nie dla dziewczyn <-- podstawowa zasada
po 2 owszem wyrzeczen baaardzo duzo a wysilku i wlozonej w to kasy jescze wiecej np moj planowany zestaw odzywek na 1,5 miesiaca 600-750 pln ;] a kulturysci 10tys/miech

heh :cenzura: Jaroslav wyglada ;] hehe marzenia ;]
Ad1. Nom raczej dla siebie :)
Ad2.Co ty dajesz ? Przecież można kupić odżywki na 2 miechy za 333,35 zł :p Wiem bo sam kupowałem ostatnio :) I dużo one dają :) proponuję tu sklep intrenetowy : www.fbb.pl <--- o ile pamiętam adres :p

A wracajac do tematu .Odzywki 10 tys ? Az tyle kasy trzeba wydawac ,troche przesada .
Nie koniecznie ... Trochę przesady było... No chyba że doświadczeni kulturyści kupują odżywki na rok <lol>

nie odzywki ale koxy wiesz hormon wzorstujest drogi + insulina + tradycyjny kox + masssssa odzywek + dieta na ktora nikt z nas niemoze sobie pozwolic ;)
Nom :) W sumie to kox nazywają. Ale moim zdaniem można to też nazwać odżywkami, wspomagaczami itd. :p Moje koleżanki z klasy jak zobaczyły opakowanie po tabletach ,które koledzy przynieśli to powiedziały że to były sterydy :lol: A to było HMB :p
 

m3nds

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
101
Punkty reakcji
0
Jezeli fotka "zamaskowana" paintem to wystarczy zapisac fotke na dysk, kliknac na nia i widzimy twarz bez zamazania[w podgladzie] :)
bugpaint rox ;)
pozdr
 
Do góry