Kulturystyka W Domu ?

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
33
mendshi : Nie działa :p LoL :p
To były robione w paincie te maskowania ?
 

pawki

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2006
Posty
253
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gorzów Wlkp
Nie rozumiem tych po:cenzura:anych mieśniaków. Rozumiem przypakować na 50 centa, ale zeby wygladac jak arnold czy pudzian to przesada :cenzura:ana. Btw. jak wolicie sobie pakować niz sie zabiwć z dziewczyna to spoko ;)
 

cwieku

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
0
hym ciekawy temat ale poco tyle kasy komu wydawac ja wsumie na silke 0 zl wydaje ^^ czas to zmienic ale niewiencej niz 100zl niewydam a bo poco :p wsumie niestosuje zadnych diet a w miesioncu przytylem ponad 5 kg i okolo 2 cm w rączce:p a i wycisk tez troche w gore poszedl:p jedyne co robie to regularny trening co 2 dzien po 2 partie miesni na silce oczywiscie ale ją mam w piwnicy ^^ a dieta wsumie to tylko tyle zadnych czipsow fast fudoow itp odrzywiam sie poprostu normalnie :) tylko w durzej ilosci
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Nie rozumiem tych po:cenzura:anych mieśniaków. Rozumiem przypakować na 50 centa, ale zeby wygladac jak arnold czy pudzian to przesada :cenzura:ana. Btw. jak wolicie sobie pakować niz sie zabiwć z dziewczyna to spoko ;)

człowieku przecierz jedno drugiego niewyklucza ;)te porównanie na końcu jest nie na miejscu :p ja ćwicze codziennie i jakoś prawie codziennie zabawiam się ze swoją kobietą :D na 180 cm waże ~90 kg ;) noa le w sumie nie jestem 'miesniakiem' :p
 

cwieku

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
0
zeby zrozumiec ten sport i ludzi ktozy cwicza tzeba samemu w tym dluzej posiedziec innaczej mozesz mowic co chcesz ale to jest tylko twoje zdanie niepoparte dowodami i doswiadczeniem
a tak btw 50 to niby malo jest ??
 

deju

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ludzie!!!!LUdzie LUDZIE!!! Jak czytam to az zyc sie odechciewa!!!! Odzywki za 600 zl??? kolego Ty chyba nie masz pojecia o kulturystyce Twoj łeb spuchnie ci od tych suplementow!Podstawa to dieta + gainer białko kreatyna lub Hmb??tak zestaw to ok 250 zl...Jezeli myslisz ze im wiecej sie nazresz tym bedziesz wiekszy to sie mylisz...Co do treningu domowego..Wystarczy ławka hantle i juz mozesz kazda grupe miesni cwiczyc+ drazek no full wypas...ławka ok 120 zl+ hantle ok 100 zl =220 zl i cwiczysz w domu co chcesz kiedy chcesz i jak chcesz:) Pozdrawiam
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Nie wiem gdzie czytałem ten plan treningowy nie chce mi sie go przepisywać najwyżej kiedy indziej przepisze i mi powiecie czy jest dobry ale powiedzcie mi jak wykonać ćwiczenia:
- przenoszenie hantelki za głowę (to znaczy jak leżać stojać jak?-to ma byc cwiczenia na plecy)
- sztrugsy z hantelkami
-marty ciąg
-uginanie francuskie sztangielki
- unoszenie na boki sztangielek (na barki)
-unoszenie w opadzie (-II-)
 

Dark Soldier

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
Królestwo Umarłych
Najlepiej ściągnij sobie jakie filmiki o kulturystyce wtedy będziesz miał pewność jak je dobrze wykonywać
Przenoszenie hantelka: za głowe jest to ćwiczenie na całą obręcz barkową i pracuje przy tym klatka. Wykonuje je się na leżąco. Głowa musi znajdować się po za ławeczką. Łokcie troche ugiętę.... Staraj się hantelkiem schodzic jak najniżej....a potem w kierunku góry
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
A sztrugsy :mruga: co to jest?
skąd moge ściągnąc taki film?
 

Dark Soldier

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
Królestwo Umarłych
nie ma zielonego pojęcia co to te sztrugsy, ale możliwe że je wykonuje
Przy martwym ciągu lepiej uważaj bo można sobie z:cenzura: plecy przy tym jak się je wykonuje. Pamiętaj aby zawsze mieć prosty kręgosłup
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Mam skolioze boczną :/ To może tego nie bede robił czasem mnie po cwiczeniach kregoslup boli
 
Do góry