Kuchnia w stylu starym a stół kuchenny

P

pigra

Guest
Daj znać jak już będziesz miała mebelki i napisz czy zostało zrealizowane wszystko tak jak zaplanowałaś
 

mucha88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2013
Posty
88
Punkty reakcji
0
A jak podobają Ci się projekty? Czy stół będzie wyglądać tak jak chcesz? Kuchnię też Ci odnawiają?
 
P

pigra

Guest
Jestem bardzo ciekawa tej realizacji. Już trochę czasu minęło, czy może już masz komplecik w domu? Czy tak długo trzeba czekać?
 

Magiczna123

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Meble stół i krzesła mam już w domu, pasują idealnie do wnętrza. Czekać na wszystko razem trzeba około 4-6 tygodni. Najpierw projekt , potem oczywiście uzgodnienie wszystkiego i podpisaniu umowy. Realizacja przebiegła fajnie, bez konfliktów. Cena wszystko tak jak miało być.
 

mgdz

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Magiczna123 napisał:
Meble stół i krzesła mam już w domu, pasują idealnie do wnętrza. Czekać na wszystko razem trzeba około 4-6 tygodni. Najpierw projekt , potem oczywiście uzgodnienie wszystkiego i podpisaniu umowy. Realizacja przebiegła fajnie, bez konfliktów. Cena wszystko tak jak miało być.
Magiczna, a jaki wybrałaś sobie styl, jakie masz mebelki? Okleina, laminat? jakie kolory?
 

anija35

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
38
Punkty reakcji
0
Sama jestem ciekawa realizacji twojej, bo szukam właśnie coś w tym stylu dla swojego pomieszczenia. Lubię takie inne style niż wszystkie.
 

mucha88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2013
Posty
88
Punkty reakcji
0
anija35 napisał:
Sama jestem ciekawa realizacji twojej, bo szukam właśnie coś w tym stylu dla swojego pomieszczenia. Lubię takie inne style niż wszystkie.
Też chciałabym wiedzieć, ale Magiczna chyba już tu nie zagląda. A szkoda! Ciekawa jestem też., czy jest wciąż zadowolona z mebli.
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
mucha88 napisał:
Sama jestem ciekawa realizacji twojej, bo szukam właśnie coś w tym stylu dla swojego pomieszczenia. Lubię takie inne style niż wszystkie.
Też chciałabym wiedzieć, ale Magiczna chyba już tu nie zagląda. A szkoda! Ciekawa jestem też., czy jest wciąż zadowolona z mebli.
też bym chetnie zdjęcia zobaczyła, sama stół kupuję ale ja to bardziej klasyczny coś takiego dla 6-8 osób
 

Sparkly

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2024
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ja od zawsze marzyłam o pięknym, dużym stole drewnianym. Nie dosyć, że prezentuje się genialnie, to jeszcze dobrej jakości drewno jest niezwykle trwałe i posłuży przez lata. Świetne rozwiązania w kwestii mebli na wymiar znalazłam w sklepie https://stolywood.pl/ - na stronie mają kreator, w którym można skonfigurować swój stół (wymiary, kształt, kolor), dzięki czemu zyskujesz idealnie dopasowany mebel. Kontakt bardzo sprawny, szybka realizacja zamówień.
 
Do góry