Które osiedle w Warszawie wybrać?:)

V

Vaffik

Guest
Przez chwilę wziąłem się za przerabianie informacji dot. kosztów budowy i remontów ulic na zachodzie kontra polska! Napisałem przez chwilę ponieważ po 30min czytania ze zrozumieniem można niechcący załatwić sobie zawał!
 
C

corbi

Guest
Warto jest zwracać uwagę równiez na dojazd do innych dzielnic.Wiele deweloperów kupuje tereny,buduje tam osiedla a ludzie potem zastanawiają się jak dojechać do pracy bo dojazd jest bardzo średni. Sam proponuję zainteresować się Wilanowem. Obecnie jest to bardzo modne osiedle, powstaje tam wiele nowych inwestycji. Są tam szkoły, przedszkola, sklepy.Dojazd do innych części Warszawy również jest ok.
Na Teodorowicza powstaje ciekawe osiedle Zora Wilanów. Mieszkania o wysokim standardzie, nowoczesne oraz z patio dla mieszkańców. obecnie jestem na etapie szukania i najbardziej zainteresowała mnie właśnie ta okolica:
zora_wilanow_02.jpg
 
K

Kamil Brz

Guest
Faktycznie przedstawia się ciekawie. My również szukamy z żoną mieszkania i prawdopodobnie zdecydujemy się właśnie na Zorę na Teodorowicza. Porównaliśmy sobie ceny z innymi inwestycjami na Wilanowie to wcale nie jest drogo no i duża zaleta to to,ze budynek już stoi. Są na etapie kończenia inwestycji tak więc nie kupuje się dziury w ziemi jak to bywa w przypadku wiele osiedli w Warszawie.
Sama okolica spokojna , dobra komunikacja.
 
Do góry