megan0

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
krak
popieram Tralalacika, 1p to pech na maxa;/ myślę ze w drugiej rekrutacji dostaniesz sie na pewno poza tym lepiej zaryzykować i dostać sie do szkoły do której chcesz chodzić.

ja składam we wtorek bo podobno razem z oryginałem świadectwa trzeba jeszcze jaką kartę informacyjną której jeszcze nie mam;/ jeśli chodzi o prog to nie mam pojęcia nie wiem nawet ktora byłam na liscie ;P wazne ze jestem;D
 
T

tralalacik

Guest
megan, musisz doniesc oryginaly swiadectwa i wynikow egz. gimnazjalnego, karte informacyjna, zaświadczenie o laureacie lub finaliscie, 2 zdjecia i kopie skroconego aktu urodzenia :)
Ja dałam jeszcze kopię egzaminu DSD, ale to nieobowiązkowe :)
Ja na liscie byłam w połowie ;D
 

megan0

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
krak
oo dzięki...;D woow to super!! ja podejrzewam ze na 36 miesc powinnam zakwalifikować sie na 35/36 pozycji;D jutro sie przekonam;P
 

GF327

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Tymczasem ja byłem w IV i X lo i powiedziano mi że się zwalnia malutko miejsc (ze 2 w klasach i to nie w każdej) i że lepiej donieść do XIII papiery,można je najwyżej zabrac z tamtad i probowac w 2 rekru. jak beda wolne miejsca <_<
 

megan0

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
krak
heeyyy!! Wam wszytkim!!;p jak tam wakacje?? nowe klasy;> i w ogole co tam?? Tralalaciku wiesz ze w mojej klasie jest pełno osob ktore chciały isc do V ale im sie nie udało takze tym bardziej gratuluje;)
 
T

tralalacik

Guest
Ja mam klasę czysto imprezową, więc będzie ciekawie od września ;D Megan - jedziecie na jakiś obóz integracyjny może we wrześniu? :)
Nie ma czego gratulować, w sumie załapałam się fartem. :D Ale fakt faktem, progi od tamtego roku wzrosły o 10 pkt w praktycznie każdym Liceum .. ;/
 

Capellini

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2007
Posty
372
Punkty reakcji
0
""tralalacik napisał:
Ja mam klasę czysto imprezową, więc będzie ciekawie od września ;D

Ciekawe, jak do tego doszłaś, że masz klasę czysto imprezową? Po liczbie osób w Twojej klasie, którzy są zarejestrowani na naszej?
 
T

tralalacik

Guest
Nie, Capellini, drogą konwersacji i spotkania podczas składania papierów.

GF - mówię, PRAKTYCZNIE w każdym. ;]
U mnie w II rekrutacji spadły o 20 pkt.. o_O
O, 10 LO dużo dobrego słyszałam o tej szkole ;)
 

GF327

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Ja też :p Niektórzy twierdzą że jest od 4 nawet lepsza ale poziom podobny według mnie :p

Ciekawe gdize było najmniej pkt. :D ja widzialem do zawodówki chyba na Skrzyneckiego od 23 pkt a do jakiegoś LO od 31 hahaha

Swoją drogą do 28 lo było od 51 pkt a ja słyszałem i to nie od jednej osoby że tam trzeba ze 120 heh :p
 
T

tralalacik

Guest
O, zdjęcie z mojego LO, jak miło.. :D

35/200 .. :wow: Pomijając, że w niektórych technikach czy Zasadniczych Szkołach Zawodowych wymagane progi wynosiły ok. 90 pkt.. ;/
W sumie współczuję tym, którzy z taką ilością pkt dostali się do LO.. Za długo w nich nie nabawią.
 

Capellini

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2007
Posty
372
Punkty reakcji
0
Ja mieszkam w bardzo małej miejscowości o nazwie Brusy. U nas jest tylko jedno liceum - Kaszubskie Liceum Ogólnokształcące (KLO). U nas jest tak, że ci słabsi idą do Zawodówki w Brusach, albo do tego KLO właśnie, a pozostali gdzieś indziej. I w tym KLO jest teraz próg 33 pkt. Po prostu tam przyjmują wszystkich. Ale nie wiem, co teraz będzie z tym liceum, bo teraz do tej szkoły idzie tylko 23 osoby. Po prostu nie ma więcej chętnych.
 

megan0

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
krak
owszem mam;) 20-23 wrzesnia tylko nie wiem gdzie..;D Ty fartem sie dostałas??? dziewczyno byłas w połowie listy!!! ja byłam na ostatnim miejscu!!;DDhehe pocieszam sie faktem ze 3 os potem zrezygnowały te ktore doszły w 2-rekr miały mniej pk ode mnie (prog wynosił 162p) ale i tak jestem na maxa zadowolona i w rownym stopniu przerazona tym całym nowodworkiem ktory jak wynika z wypowiedzi pana dyrektora wrecz unicestwia zycie towarzyskie..;/
 
T

tralalacik

Guest
Słuchaj Dyrektora, a dobrze na tym wyjdziesz.. :bag: Postraszyć muszą, bo muszą. U nas od razu ostrzegli, że większość 'kotów' po 2 miesiącach ląduje u pani psycholog, więc.. ;) No i musimy w wakacje lekturki czytać. :|
W Nowodworku jest ok, uważaj tylko na Panią od majcy i biologii.. :) Macie świetnych historyków, z tego co wiem. Będzie dobrze ;)
Ja jadę 18 do Białki. Progi u nas spadły (podobno) aż do 160 pkt.
Strach się bać tego 1 września, naprawdę :D
 

lie

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
W tym roku składam papiery LO w Krakowie. Będę miała ok. 130-140 pkt. Czy z takim wynikiem dostanę się do IV czy VII LO? która z tych szkół jest lepsza jeśli chodzi o nauczanie niemieckiego i geografii?
 

Natalia_15

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Rudnik nad Sanem
Czy 130 punktów wystarczy mi aby dostac sie do XIII LO w Krakowie na profil językowy - humanistyczny, chodzi mi głównie o francuski lub włoski, ten pierwszy bardziej mnie interesuje.
 

Patoosia

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Kraków
Mam ten sam problem z wyborem szkoły. Liczę sobie jakoś od 150 pkt. w najgorszym wypadku do 160... Marzę o II LO aczkolwiek z tą ilością punktów szans nie widzę. Interesuje mnie przede wszystkim profil matematyczno - geograficzno i ewentualnie humanistyczne. Do tego ze względu na miejsce zamieszkania - Prądnik Biały- milo byłoby nie wylądować na Podgórzu. Tak samo NH odpada bo rodzice powiedzieli stanowcze ,nie,. Znacie może jakieś dobre szkoły gdzie bym się dostała mając tyle punktów?
 

alabala

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jak myślicie, jaki będzie w tym roku próg w VII LO, na humana lub mat-fiz/geo?
 
Do góry