T

tralalacik

Guest
Żeby tylko informatycznej..
Tam wchodzą praktycznie sami laureaci i wychodzą też laureaci...
Oby się tam dostać.
 
T

tralalacik

Guest
A co myślicie o Piekarach? ^_^

A też się tam wybierałam, z tym że to trochę za daleko jednak.. 7 godzin polskiego w tygodniu - ach, marzenie :D
Słyszałam raczej pozytywne opinie, choć negatywne też się zdarzały... Trudno o obiektywizm, podobnie jak w przypadku innych krakowskich LO ;)
 

GF327

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Już dziś ogłoszenie przyjętych do szkół , piszcie gdzie się dostaliście :p .
 
T

tralalacik

Guest
Megan, GRATULUJE! Widzisz?! Udało się:D Jaka klasa? :D Witkowski pozdrawia Nowodworskiego ;)
 

megan0

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
krak
;))))))) IP (geog,hist,wos) ta która chciałam;) ej Tobie tez!! jesteś w najlepszym liceum w krak!!!GRATULUJE!! na jakim profilu?? Nowodworski wzajemnie ;D


GF ;) jak tam u Ciebie??
 
T

tralalacik

Guest
Megan, klasa B hist/geog/WOS + filozofia ! :D Wychowawczyni super, dziś składałam papiery ;)
Jaki był próg do tej klasy P?
GF, będziesz chodził do LO z moimi znajomymi :) Jaki profil?
 
T

tralalacik

Guest
Ode mnie do medycznej poszli... :)
Złożyliście już papiery gwoli potwierdzenia nauki w swoim LO?:p
 

GF327

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Ja jeszcze nie,zastanawiam się czy nie probować w 2 rekrutacji do 4 LO,może się jakieś miejsce zwolni :p .Z drugiej strony to ryzykowne bo mnie z 13 wywalą i jak do 4 się nie załapię to skończę w jakiejś zawodówie :mruga:
 
T

tralalacik

Guest
Jeśli zabrakło Ci tylko 1 pkt, to masz, wg mnie, 100% szans :) Zwykle w II rekrutacji progi spadają o 10 pkt, nawet i więcej.. :)
Gdybym była na Twoim miejscu i zależałoby mi na tej szkole - ryzykowałabym :)
 

GF327

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Mi bardzo zależy,byłem wręcz załamany że się dostałem do XIII.
Jeżeli próg się tyle zmniejsza to część uczniów musi odejść do innych szkół,jednak zastanawiam się gdzie oni pójdą jeśli miejsca w szkołach lepszych niż IV są już z pewnością zajęte i nikt z najlepszych liceów raczej sie nie przenosi :(
 
T

tralalacik

Guest
A zdziwiłbyś się :) Niektórzy tak samo jak Ty, np dostali się do IV, a chcą powiedzmy, do VIII :D i nie potwierdzają nauki w IV! :) Ja bym wszystkiego nie skreślała, tylko próbowała :) Ew. przejdź się pod IV, może jest napisane czy są jeszcze miejsca, czy już nie :)
 

GF327

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Wychodzi na to że muszę spróbować...bo sobie nie daruje jak się w 2 rekrutacji podostają osoby z mniejszą ilością pkt ode mnie :p Tylko boje się trochę tego że się nie dostane - co wtedy :( ?
A w IV nic na ten temat jeszcze nie pisze,poza tym jest czas do 2 na potwierdzenie woli nauki :p
 
T

tralalacik

Guest
W szkole, do której się dostałam, progi spadają nawet do 30 pkt...
W najgorszym razie, gdy nie potwierdzisz woli nauki w 13 a do 4 się nie dostaniesz, będziesz musiał poszukać jakiegoś liceum z wolnymi miejscami...
A gdybyś np. pochodził z 3 miechy do 13 i spróbował się przepisać po tym okresie czasu do 4 ?
 

GF327

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
To chyba też musiało by się zwolnić miejsce...No cóż muszę próbować jeśli mówisz że progi spadają :p zawsze mam jeszcze 3 rekrutacje pod koniec sierpnia...
Co do tych liceów z wolnymi miejscami - zapewne będą to jakieś najsłabsze i do tego w Nowej Hucie <_<
 
Do góry