Kosmici wśród nas

adax 01

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Rybnik
I wszystko jasne.

A co oni robić zakupy tu wracają, a może płacą podatki? Wiesz bajki o niedokończeniu spraw są dobre do filmów typu: Casper.

zapraszam do tematu: " czy wierzycie w duchy?". Amigo 88 ma rację, tutaj się pisze o kosmitach, a nie o duchach! :p
 

Calineczka04

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
To by było straszne marnotrawstwo przestrzeni, gdybyśmy byli tylko sami na tym wszechświecie ;)
 

Siffyy

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
WrocLove:)
Ostatnio oglądałem w telewizji, że kosmici przylecieli na ziemię w czasach starożytnych i zapłodnili kobiety czy coś takiego :D Ale najlepsze jest to, że to był film dokumentalny :D
 

delin

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
298
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Wodzisław Śląski
Jeśli coś naprawdę zaawansowanego technicznie nas odwiedza to równie dobrze mogą to być przyszli mieszkańcy ziemi, którzy opanowali podróże w czasie ;) Typowy ufoludek ma głowę, kończyny, palce, oczy być może to my jesteśmy ich przodkami tak samo jak my pochodzimy od małp
 
D

Disease

Guest
rosyjski 14 latek, Borys (Boris?) o ile mnie pamięć nie myli, podobno opowiadał dość interesujące rzeczy o marsjanach, a co do tego że kosmici istnieją / nie istnieją, co z tego? kto ich tam wie? który Bóg jest prawdziwy? bez sensu ta cała dyskusja, ok ok, już nie będę o tym wspominał :)
pan.A
http://wolne-media.h2.pl/?p=2056 / http://wolne-media.h2.pl/?p=2057 ?
Co do tematu: świat jest tak pokręcony, że wszystko jest możliwe. :) Jednak ciężko mi uwierzyć, że żyją na Ziemi.
Wszechświat jest za duży, żeby istniało życie tylko u nas, w każdym bądź razie "the truth is out there". :)
 
L

ldreamer

Guest
"Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują"
Albert Einstein
:)
 

kosmitusmars

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja również jestem kosmitą i wysłałem shsjsj i niewidzialne pojazdy na waszą planetę :D


* shsjsj-po naszemu niezniszczalne

P.S.Oraz niewykrywalne :D
 

bluelimone

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Dodam od siebie tyle ,że jak nam wiadomo nie jesteśmy jedyną galaktyką w tym wszechświecie.Tak naprawde jestesmy malutkimi ogniwami w tym wszechogromnym kosmosie i nie wpływamy na nic a jednak mamy tyle do powiedzenia o wszystkim, to zadziwiające. Typ człowieka - tkzw pępęk świata- nic nie wie na temat wszechświata, ale ma zawyrzone miemanie o sobie i uważa, że zawsze ma racje a co najciekawsze tacy ludzie nie mają kompletnie na nic wpływu i chyba to ich najbardziej boli w tym wszystkim. Myślą że mową coś zmienią bo czynami nie są w stanie. Takim to dopiero jest ciężko zrozumieć temat istoty pozaziemskie lub zjawiska nadprzyrodzone. Obserwując to wszystko w okół i zdając sobie sprawę że moje życie zależy od słońca, oraz grawitacji na ziemi to przechodzą mnie ciarki bo przeciez w każdej chwili może w nas uderzyć jakaś kometa, wytrącić naszą planetę z pola grawitacji a dotego jeszcze oddalimy się od słońca i co wtedy---- hmm nadal znajdą się mądralińscy (o ile przeżyjemy), którzy swoją gadką nic nie zmienią ale będą twierdzić że wszystko wiedzą. Jeśli są gdzieś tam istoty pozaziemskie to marzę aby kiedyś się z nimi spotkać i zobaczyć czy są tak samo zapatrzone w siebie jak ludzie :) :)
 

06081a

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
627
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyspa Bezludna
Uważam, że gdzieś za naszą galaktyką może istnieje jakieś życie mniej lub bardziej rozwinięte od nas. Ale w to, że nas odwiedzają i żyją pośród ludzi raczej wątpię.
 

ZuZa_14

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ja sama nie wiem :niepewny: gdzieś tam na pewno są bo niemozliwe zebyśmy byli sami w kosmosie... <_<
 
Do góry