Kosmetyki do twarzy

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
uzywam zelu do mycia twarzy, toniku, kremow, 1 na tydzien robie rozgrzewajacy peeling a pote nakladam nawilzajaca maseczke. wczoraj kupilam sobie ten nowy lekko opalajacy krem Olay, ładnie pachnie ciekawe jaki bedzie :)
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
żel peeling z nivea young.
i czasem krem z podkładem nivea young, ale teraz jak mi się twarz opaliła, to go odstawiłam.
a i jeszcze krem dove.
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
hmm zel z under20 wisnia i costam - ladnie pachnie :p
tonik z ziai, mleczko rowniez
krem under20 z tej serii co zel
maseczka peel off - avon z herbata jakas tamm ii peeling tez z tej serii
ii platki takie wilgotne nie wiem wlasciwie na co ale z avonu ;P
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
A ja używam teraz żelu-peelingu z nivea visage young,(tego z mikrogranulkami), świetnie nawilża skóra, nie świeci się , i jest taka przyjemnie miękka ;p i gładka (; .
Super. :)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
lenutka ja uzywam kremow dla Ciebie jeden Bambino( na noc bo zawiera cynk ) a drugi z Avonu ( na dzien )
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
napisz jaki jest;)

kupiłam jakis czas temu kremik olay i musze przyznac ze jest swietny :eek:k: wiadomo mimo ze sie opalam skora twarzy jest mniej opalona niz reszta ciala bo uzywa sie peelingow, zelow oczyszczajacych itp. uzywam tego kremiku i twarz nabiera slicznego koloru a co najazniejsze nie pozostawia zadnych pomaranczowych plam jak po samoopalaczu, wyglada naturalnie :) do tego kremik ślicznie pachnie! i bardzo dobrze nawilza. jest gesty, i nadaje sie bardzo dobrze pod makijaz ;) naprawde polecam nie widze zadnych wad, mi pasuje idealnie i jestem z niego bardzo zadowolona :D
thumbphpfw7.jpg
 

xxxDor

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ogólnie nie mam problemw z cerą, czasem, mniej wiecej co 2 dzień używam delikatnego nivea do mycia ddtwarzy
 
Z

zypek84

Guest
W moim przypadku będzie to męski kosmetyk, a dokładniej preparat do mycia twarzy od KYOKU.
Mam go od niedawna. W sumie to dostałem od dziewczyny i jestem jej za to wdzięczny. Moja skóra po skorzystaniu z tego jest mega przyjemna w dotyku.
Mam wrażenie jakby była taka... czysta...? Piękna sprawa - polecam.
 

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
ja nie lubie tonikow i mleczek, raz w zyciu ich uzywalam i miala wrazenie ze mam brudną twarz ;) moze to daltego ze zle je dobralam do cery... ale i tak nie lubie :)

Poza tym uzywam wszystkiego hehe, kremy, maseczki, pilingi, robię sama mikrodemabrazję. Bardzo lubie pilegnacyjne kosmetyki ekologiczne.Bardzo fajna jest seria polularnego flosleka be eco. Mam tez fajne piobiotycznie Inside

kupiłam jakis czas temu kremik olay i musze przyznac ze jest swietny :eek:k: wiadomo mimo ze sie opalam skora twarzy jest mniej opalona niz reszta ciala bo uzywa sie peelingow, zelow oczyszczajacych itp. uzywam tego kremiku i twarz nabiera slicznego koloru a co najazniejsze nie pozostawia zadnych pomaranczowych plam jak po samoopalaczu, wyglada naturalnie :) do tego kremik ślicznie pachnie! i bardzo dobrze nawilza. jest gesty, i nadaje sie bardzo dobrze pod makijaz ;) naprawde polecam nie widze zadnych wad, mi pasuje idealnie i jestem z niego bardzo zadowolona :D



uzywalam go ze 2 lata temu, jest fajny to fakt ale uwazam ze nie nadaje sie pod maijaz poniewaz jest rozwietlajacy z takimi drobinkami, wiec nie nakladasz na niego pudru anu podkladu
 

Domination

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja mam żel do mycia twarzy z Clean&Clear. Jest świetny, i fajnie odświeża twarz.:)
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Ja kupiłam teraz nawilżający, dotleniający żel z soray, poza tym płyn micelarny z ziaja med i naturalne organiczne kremy z beECO. To co zauważyłam, to mi się cera teraz poprawiła. Szukam jeszcze delikatnego peelingu myjącego, najlepiej naturalny.
 

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
a moze mydlo naturalne?

ja mam takie z oliwy i liscia laurowego, lisc do walki z syfkami dobry :)
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
OOOOOO to uderzyłaś mój temat - napisz więcej o tym mydle. To oczywiście w kostce tak?

Moje drogie a teraz mi proszę doradźcie, potrzebuję opinii osób które stosowały wcześniej kremy z serii Winter Care. Zastanawiam się nad kremem z bio-olejkiem migdałowym albo, zwykły krem ochronny ten w słoiczku. A może jednak lepiej kupić z filtrami, w końcu weekendy planuję spędzać w górach. Hm... I pytanie podstawowe czy te kremy nie są bardzo ciężkie, bo jednak większość zimowych jest mega tłusta.
 

Majka2312

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie najlepszymi kosmetykami do twarzy są te z firmy Resibo- wszystkie z naturalnych składników, bardzo dobrze dbają o każdego rodzaju cerę;) Pozostawiają ją pięknie nawilżoną, ujędrnioną i gładką. Każdy kosmetyk bardzo wydajny i ładnie zapakowany ;)
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
wszytsko zalezy od rodzaju cery, sama mam mieszana w kierunku tłustej i ciezko dobrac cos odpowiedniego, jak na razie moge polecic game kosmetyków zielona herbata z bielendy, zwłaszcza serum, bardzo wydajne i fajnie matowi cere
 

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o kosmetyki bielendy to fajny jest jeszcze oczyszczający żel do mycia twarzy węglowy z tej nowej serii carbo detox, właśnie nim umyłam twarz, mam wrażenie że dobrze oczyszcza i przy okazji trochę tonizuje skórę
 
Do góry