Kosmetyki do twarzy

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
heh Tiqrunia chyba nikomu ta seria undertwenty nie pomogla.. ;p
nie wiem, moze to zalezy od wieku? zeby jakos podzialalo?ja mam 15 lat...
ale moja sis ma 19 i tez tego uzywala i nie pomoglo , wiec nie wiem (;

Ja też mam 15 lat a te kosmetyki to poprostu MASAKRA :bag:
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
Używam serii Garnier Skin Naturals Czysta Skóra :)
Żelu z mikrogranulkami, kremu na noc i matująco-nawilżającego na dzień, tonika oraz ,od czasu do czasu maseczki rozgrzewającej z ogórka ;)
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Używam serii Garnier Skin Naturals Czysta Skóra :)
Żelu z mikrogranulkami, kremu na noc i matująco-nawilżającego na dzień, tonika oraz ,od czasu do czasu maseczki rozgrzewającej z ogórka ;)
Miałam kiedys żel z Garniera naprawdę dobry, zresztą bardzo lubię ich wszystki kosmetyki.
 

Callypso

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Poznań
Ja sie wyłamię. Przede wszystkim wiekiem, jak sądzę. Na szczęście przeciwzmarszczkowych kosmetyków moja skóra jeszcze nie wymaga ;)
Ale uzywam takiej serii kosmetyków przedprzeciwzmaszczkowych.
Żel "3 w 1 Time Wise" Mary Kay. Jest połączony z tonikiem i po umyciu nie ściąga skóry. Dokładnie oczyszcza z makijażu.
Emulsja "Time Wise" Mary Kay. Jest lekka i nie przetłuszcza skóry. Dobrze nawilża. Tak w ogóle ta seria ustabilizowała mi skórę pod względem wydzielania sebum, powstawania zaskórniaków i wyprysków.
Przez ostatnie parę miesięcy używałam innych, różnych kosmetyków i teraz mam za swoje. Skóra zaczęła mi się obrzydliwie przetłuszczać.
Ponadto używam jeszcze mikrodermabrazji - daje mocniejsze efekty od peelingu i sporadycznie jakichś maseczek. Zależnie od etapu miesiąca, raz bardziej do dery mieszanej, raz bardziej nawilżające. Kiedyś byłam konsultantką Mary Kay i został mi tego topniejący już zapas.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja teraz przerzuciłam sie na "Perfecta NO PROBLEM!" Dax Cosmetics i jest bardzo zadowolona! Jak na razie używam żelu peelingującego for lady z wyciągiem z arbuza i kremu antytrądzikowego matującego for lady&man z wyciągiem z gruszki i to jest bosskie! Ładnie pachnie i nieźle rozprawia się z pryszczami, cera jest ładna, niepodrażniona. Rewelacja!
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
a Ja Polecam seri Nivea Visage Young :p Taki żel w psikaczu jest świetny ;) Fajnie oczyszcza i wygłądza cerę a pozatym do tego nivea visge yong Krem Nailżający + Lekki Podkład :) Razem mogą zdziałać Cuda :]

Jestem ZA :D Znaczy ja jak narazie używam samego kremu-podkladu z tej serii i zamierzam kupić sobie ten żelik do twarzy =)
 

Alessa

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2007
Posty
375
Punkty reakcji
0
Miasto
Na Końcu świata xD Szukaj a może znajdziesz:D
hehe żelik jest świetny :D Zawsze kłaade sobie go na twarz tyle ża aż cieknie :p Super oczyszcza i odblokowuje pory.:] A jak pierwszy raz użyjesz to bedzie ci się dziwnie myło tak gładziutko :) ;) Fajniee jeszcze raz go Polecam ;) Fajny jeszcze jest z tej serii delikatny Peeling SCRUB AWAY :) świetnie też oczyszcza a po zmyciu ma się taką gładzutką twarzyczke i mięciuchną :D Nawet nie trzeba używać kremiku po bo jest on krmowy ten peeling :D
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
hehe żelik jest świetny :D Zawsze kłaade sobie go na twarz tyle ża aż cieknie :p Super oczyszcza i odblokowuje pory.:] A jak pierwszy raz użyjesz to bedzie ci się dziwnie myło tak gładziutko :) ;) Fajniee jeszcze raz go Polecam ;) Fajny jeszcze jest z tej serii delikatny Peeling SCRUB AWAY :) świetnie też oczyszcza a po zmyciu ma się taką gładzutką twarzyczke i mięciuchną :D Nawet nie trzeba używać kremiku po bo jest on krmowy ten peeling :D
Coś produkty z NIVEA nie przypadły mi do gustu ale to wszystko zależy od cery ;p
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Kiedys z dwa lata temu miałam z Nivei żel i tonik i chyba z tego co pamietam nie pomogły mi , ale moze jakos ulepszyły sie te kosmetyki ... Ja zawsze jak mi sie skonczy to kupuje jakies inne ... Choć osttanio jestem przy Garnieru ... Jakoś takie fajne te kosmetyki sa ...
Miałam żel , a teraz mam ten zel z mikrogranulkami , tonik i maseczki rozgrzewające.... A krem to mam z Avonu taki który jest na lato ... Po nim taka buśka fajna jest ....
 

makeloss

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Do mycia: preparat głeboko oczyszczający Sensi (kupiłam u kosmetyczki słoik 300 ml, podzielilam się z młodsza siostrą)
tonik Garniera podstawa pielęgnacji, na strefe T Seboderm na noc, krem pod oczy Ziaji szlwiowy, krem nawilżający z maslem shea (od kosmetyczki), ewentualnie nawilżający z serii garniera mają świetne kosmetyki nawilżające, mleczko do demakijażu mam z faberlica
maseczki najlepsze sa naturalne (kiedys mialam okazję uzywac także kremu robionego z aloesu przez babcię koleżanki, ale niestety trzeba trzymać w lodowce i tylko przez tydzień): z płatkow owsianych (peeling), twarożku, z białka
popytajcie babci, jak sobie radziła
a do ciała peeling cukrowy z cynamonem bije wszystkie kupne kosmetyki
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Ja używam żelu i toniku Under20 (Mi tam jako tako pasuje)
Kremu z Avonu (herbata gejfrut ^^ <celowo>)
Maseczki peel off z Under 20

A nie używam wszelkich kospetyków z alkoholem. ot.
 

D_Ang

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Bruksela
Ja uzywam zelu peelingujacego Nivea Young. Tonik niezanej marki (znaczy, znanej, chyba Clinical). Ale calkiem skuteczny.
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja używam kremu winogronowego z Garniera, peelingu z Nivea Young, pianki do mycia twarzy z Clean&Clear i toniku z Nivea Young
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja uzywam zelu peelingujacego Nivea Young no i potem tylko krem czekoladowy :] i żel taki na wypryski :]
 

siwa_ii

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
154
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Gdańsk
Poranna toalete zaczynam Pianki oczyszczajacej Loreal,pozniej tonik pure zone Loreal.krem pure zone. a wieczoram uzywam mleczka Lirene, zelu do mycia twarzy Eva Netura ( kiedys używalam zelu do mycia Garnier ale uczulnie dostalam)no i krem na noc aktualnie Avon. pozatym raz na 2 tygodnie peeling(avon). I raz na jakis czas maseczek z Bielendy
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Krem czekoladyw sie skączył ... wiec kupiłam sobie z Nivei krem dla dzieci :D Jest dobry , bo dobzre nawilza :]
 
Do góry