Kobiece kompleksy

Marzena_krk

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2015
Posty
19
Punkty reakcji
1
A u mnie to zawsze był trochę za długi nos. Natomiast nie poszłabym na operację plastyczną bo chyba bałabym się że efekt końcowy byłby gorszy ;)
 
E

Elen

Guest
Marzena ponoc wyglad nosa wyraza sile i charakter. Ja swego nie zmienilabym za nic w swiecie. :D
 

rPKOKO

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2016
Posty
18
Punkty reakcji
0
a ja siebie lubię mimo niedoskonałości, z których zdaję sobie sprawę :D
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Wydaje mi się, że za bardzo porównujemy sie do innych kobiet, ale nietędy droga, bo zawsze znajdzie się ładniejsza, szczuplejsza itd. Myślę też, że akceptacja siebie przychodzi z wiekiem.
 

chica_o

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2013
Posty
122
Punkty reakcji
7
A ja nawiązując do tematu, chciałabym coś Wam pokazać. Każda ma kompleksy mniejsze lub większe, ale czy czujemy się piękne? Trafiłam na filmik w sieci i tu przepraszam, za łamanie regulaminu, możecie mnie ukarać, ale mnie po prostu najnormalniej najzwyczajniej wzruszył i dlatego chcę się nim podzielić.
https://www.youtube.com/watch?v=VrWF_myE4nI
 

Lady Sierra

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2017
Posty
38
Punkty reakcji
4
Wiek
26
Miasto
Warszawa
Wiadomo, że czujemy się wtedy pewniej - większe oczy i usta bardziej podniecają, dłuższe nogi ładniej wyglądają itd., a my lubimy się czuć pewniej i ze świadomością, że nikt nam czegoś po złości nie zarzuci - w każdym razie mniej. Ja się staram sobie mówić tak: może nie mam wielkich oczu, ale są w pięknym kształcie migdałów, mam krótkie nogi, ale pasują mi do budowy i są ładne :)
 

chica_o

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2013
Posty
122
Punkty reakcji
7
No i właśnie o to chodzi. :) żeby dostrzegać też plusy. :)
 

berila

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
0
No sama mam mega kompleksy z powodu mojego biustu. Piersi mam małe, Wiem wiem,że niektórzy twierdzą, że takie sa ładne. Jednak sama uważam,że jest inaczej. Nie widzę w takim niewielkim biuście dosłownie niczego ładnego....

Sorry.
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Ile powiekszyła, że się tak z ciekawosci zapytam?
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Ja liczyłam że będzie o akceptacji swoich wad a nie o powiekszaniu biustu :)
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wszystko jest chyba kwestią własnego podejścia. Ja właściwie pogodziłam się ze swoim dosłownie maleńkim biustem pomimo że w szkole dokuczali mi na każdym kroku. Miałam wrażenie że słowo "deska" mam przypisane już na stałe ;/ W każdym razie na studiach człowiek dojrzał i zaczął się akceptować. Później nie miałam z tym problemu, ale że pojawiła się okazja. Duzy wygrany i zrealizowany przetarg - spora kasa właściwie nieplanowana... pomyslalam ze zrobie cos dla siebie i moze wlasnie biust ;) powiększałam tą nową metodą http://www.wbienkowski.pl/chirurgia-plastyczna/powiekszanie-piersi/ zależało mi na jak najbardziej naturalnym wyglądzie piersi i chyba wlasciwie sie udalo, bo przez to wypełnienie własną tkanką tłuszczową przy dotyku piersi są naprawde bardzo naturalne... właściwie trudno sie czegokolwiek domyslic jesli ktos nie wie ;) absolutnie nie załuje - no chyba ze tego ze zdecydowałam sie w sumie dopiero w tym wieku, bo jednak slady na psychice zawsze beda
 
Do góry