KIM SĄ TERRORYŚCI

mag77

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
163
Punkty reakcji
0
Zawsze istnieje zagrożenie wyhodowania na swej piersi potwora. Niestety :/
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Wychodowanie potwora - propaganodwe - bylo celowe.

Powor sie zawsze przypad. Jest z kim walczyc, wladza pokazuje jak jest potrzebna i ochrania obywateli. Do tego wydawanie kazdej ilosci kasy i robienie co sie podoba w imie walki z tym potwofem - usprawiedliwione.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
jak Rosjanie walczyli w Afganistanie to Amerykanie kochali islamistów (wróg mojego wroga jest moim przyjacielem). A potem islamiści zrabowali ruskie magazyny z bronią i zaczęli sami stwarzać problemy. I ciekawe co na to sztabowcy CIA, którzy wówczas wymyślili tą wspólną walkę z Kremlem ?
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
jak Rosjanie walczyli w Afganistanie to Amerykanie kochali islamistów (wróg mojego wroga jest moim przyjacielem). A potem islamiści zrabowali ruskie magazyny z bronią i zaczęli sami stwarzać problemy. I ciekawe co na to sztabowcy CIA, którzy wówczas wymyślili tą wspólną walkę z Kremlem ?

I Ty w to wierzysz ?
 

mag77

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
163
Punkty reakcji
0
W dodatku potworność może się objawić po dłuższym czasie znajomości. Ktoś, kto dziś jest wrogiem, wczoraj był kochankiem :/. Takie życie...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
o to też chodzi terrorystom, o wywołanie panicznego strachu przed jutrem. Oni nie muszą atakować, wystarczy że wywołają histerię i my sami się pozabijamy ze strachu
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
o to też chodzi terrorystom, o wywołanie panicznego strachu przed jutrem. Oni nie muszą atakować, wystarczy że wywołają histerię i my sami się pozabijamy ze strachu

o to chodzi.. ale wladzy, lepiej sie rzadzi przestraszonym spoleczenstwiem
 

von Richthofen

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
147
Punkty reakcji
1
Miasto
Częstochowa
Terroryzm ? Dla mnie to po prostu ludzie i organizacje, które mają czasami drastyczne metody walki i zabijanie wpisane w ideologię, ale walczą o wyższe cele, którymi są utworzenie suwerennego państwa, czy koniec najazdu obcej potęgi. Mogę podać przykład IRA, które walczy o niepodległą Irlandię Północną, także ETA w Baskonii i Al Kaida przeciwko amerykanom. Propaganda USA i małego szatana Izraela napędza ludzkość w przeświadczeniu, że to terroryści są tylko źli, bo zabijają i mordują, a sami w swoich działaniach nic nie widzą złego.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
czyli dopuszczasz zabijanie w imię wyższych celów
 

von Richthofen

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
147
Punkty reakcji
1
Miasto
Częstochowa
Hm, nie napisałem tego ;] Po prostu wczuj się w taką sytuację - dzisiaj na Polskę najeżdżają Estończycy, bo niby mamy jakieś złoża ropy cetera cetara i oni nie chcą, żebyśmy byli niepodległym państwem, nie chcą, żebyśmy mieli broń jądrową. Walczymy z nimi na naszym terenie i np. tworzysz organizację EW ( estończycy won ). Głosisz hasła, że jeżeli oni nie opuszczą Twojego kraju, który nic nie zwinił to zaczniesz działać siłą. Oni nic sobie z tego nie robią i grabią dalej. Ty razem z innymi z EW jedziesz do Estonii i tam poprzez wysadzenie kilku budynków, czy wybuchów w metrze/na stacjach kolejowych manifestujesz swoje racje i cele. Takiego działania może nie popieram całkowicie, ale dostrzegam w nich działanie w interesach swych obywateli.
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Zupenie nie tak to dziala.

Polska ma zatarg z Estonia. Bo estonia ma np. rope, Polskie sluzby tworza erorystow estonskch, wysadzaja cos w Polsce gina ludzie. Panstwo Polskie stwierdza "paskudni terrorysci z Estoni damy im popalic". Bo przeciez demokracja nie moze sobie kogos tak najechac bez powodu, wiec powod sie znalazl. Najezdzamy Estonie, bierzemy jej rope.

Inna mozliwosc.

Polski rzad chce inwigilowac obywateli, wydawac wiecej kasy na sluzby specjalnie. W opini publicznej to nie przejdzie. Co sie robi ?

Ano zamach jakis, pozniej sie oznajmia "w imie walki z terroryzmem musimi zmienic prawo, zaostrzyc procedury, miec wiecej wzgladu w zycie Polakow - w celu szukania terrorystow oczywiscie a sluzby musza dostac wiecej kasy". No i jest :)

Zaminic Polske na USA w tych przykladach i mamy to o co chodzi w swiatowym terroryzmie ;)
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
walka wojska z woskiem to normalne i przyjęte. Ale zabijanie kobiet i dzieci bo mają pecha być Estończykami to już wojna totalna na wyniszczenia. Na to zgody nie ma.
 

von Richthofen

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
147
Punkty reakcji
1
Miasto
Częstochowa
Hebatniczku drogi, kolega dwa posty wyżej jeszcze lepiej wyjaśnił, jak to działa. Terroryści nie wybierają ludzi, których zabiją. Oni patrzą, gdzie jest duży ruch i działają. Podaj mi jakiś przykład terroryzmu, gdzie walczy się o jakieś niszowe cele ?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ale w pełni się zgadzam, że walczą o wzniosłe cele, tylko jakim kosztem ?
 

von Richthofen

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
147
Punkty reakcji
1
Miasto
Częstochowa
Kosztem cywilów niestety ;] Nikt nie słyszał o terrorystach, którzy pokojowo walczą o swoje prawa i cele. Takie życie.
 

mag77

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
163
Punkty reakcji
0
Dlatego właśnie w moim odczuciu terroryści to źli ludzie. Nie można walczyć o swoje cele idąc po trupach niezaangażowanych w sprawę ludzi. To jest podłość i żadna wielka idea nie usprawiedliwia mordowania niewinnych.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Czy innym jest rozmyślny atak na cywilów a czym innym pomyłka
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Czy innym jest rozmyślny atak na cywilów a czym innym pomyłka

Dla cywilow chyba zadna roznica...
Nie mowiac ze nad wojskami USA nie ma kontroli, jak tam ktos zryje cywilow nie robi sie z tego halo jak u Nas, kto wie ile to przypadek a ile samowola.
 
Do góry