Kim Lubicie Grać ?

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
Uwazasz ze dostawanie expa za zabijanie potworow czyni gre RPG? Owszem, Tibia (w ktora gram i ktora wielce szanuje) ma elementy RPG ale MMORPG nie jest :).
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Słoniu, kiedyś (2+lat temu) w Tibi był klimat...Poszedłeś do Kazodroon, napiłeś się krasnoludzkiego piwa w knajpie na południe od depo, potem przeszedłeś się do Ab'Dendriel aby razem z kompanem stłuc paru(set) nieumarłych w Hellgate aby na koniec dnia zasiąść pod domem/depo i pogadać z ludźmi.

Dziś - logujesz się, expujesz, nabijasz lvl,sprzedajesz loot,wylogowujesz się.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Nekromanta to najczęściej postać opisywana właśnie jako mag posługujący się magią ciemności/śmierci.
 

Parzyk

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Nekromanta to najczęściej postać opisywana właśnie jako mag posługujący się magią ciemności/śmierci.
Magia to dość rozległe słowo. Można to różnie interpretować...
Mi raczej Nekromanta kojarzy się z przywoływaniem, niż używaniem "czarnej magi" w znaczeniu jakichś kul ognia, trucizn ect :)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Mi z przywowyłaniem kojarzy się raczej jakiś zaklinacz czy poprostu mistrz przywowyłań ale tutaj wkraczamy do odrębnych szkół magicznych.

A Nekromanta owszem przywołuje ale nieumarłych jak już, w D2 dochodzą też do tego golemy.
 
Z

Zerek

Guest
Ja gram elfami są poprostu zejefajne :D wszystkimi odmianami od leśnych po śnieżne najczęściej jako mag lub łucznik
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Zazwyczaj gram elficą ale zdarza mi się człowiekiem :) Jak elfica to mag albo łucznik ewentualnie kapłanka jak człowiek to łotrzyk ;]
 

Śniący

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z ciemnej krawędzi między snem a życiem
Krasie i nikt wiecej :]

Woj, Kapłan, Mag nie ważne zawsze kraś :]

Mam do nich słabość poprostu uwielbiam odgrywać takiego gbura albo zabójce gigantów/smoków :]
Noi podejście do "pedałkowatych" elfów :p
Do tego jak postać jest dobrze rozwinięta to normalnie mmm cud miód i orzeszki :] taka mała forteca :]

Pamiętam ahhh mój szlachetny Doignar :] normalnie mmm jedyne co reszta drużyny mogła robić często to siąść na trawie i pić herbatke :]


Co do Nekrusów to nie są postacie które jedynie co robią to przywołują truposzy. Operują klątwami, czarami ze szkoły "śmierć" oraz "nekromancja" które są wzmocnione. Nekrus wbrew pozorą to nie jest chuhro które wysyła armie trupów i nic więcej jeśli jest dobrze zrobiona postać to nekrus może zrobić taką rozpier... że mało co przeżyje jego furje :]

Miałem znajomego on właśnie lubował się w tego typu postaciach to co on robił na sesjach i jak używał czarów/skilli i swoich sługów mroku normalnie szczena mi opadała jak rozwalał 5-8 gigantów ogniowych w systemie D&D
 

BOSKI91

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Ja zazwyczaj lucznik elf badz czlowiek wojownik. jesli chodzi o magow o dark elf badz jakis healer. najlepiej bishop :>
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Zalezy jaki system ale zawsze, zawsze cos zwiazanego z magia. Zawsze czary, magia. :) Nigdy inna klasa. Na kompie tez ;D
 

atom2004

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Studzionka City :D
1. Człowiek- Paladyn
W sumie sam nie wiem czemu tak lubie te postać :D

2. Elf- Łowca lub Łucznik
Łuk w garści i spiczaste uszy- no kocham to po prostu :D
 

Guminio

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2005
Posty
232
Punkty reakcji
0
Jeśli ja mam grac to zawsze szukam nietypowych postaci. (Pozdrowienia dla 'moich': Frunga, Karimona i Infernusa)
Uwielbiam rasy 'zwierzakopodobne', a klasę uzależniam od preferencji tychże ras, choc według mnie w RPG największą rozpierduche robi mag :p, jak ktoś się nie zgadza, to polecam lekturę mojej sesji prowadzonej przez DaMi'ego a dokładniej wprowadzenia Karimona (szczególnie jego ucieczkę :p).
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
atom2004 czy Ty też uważasz że łucznik to co innego niż wojownik? :D

A mnie ostatnio napadło żeby grać drowem :D magiem albo czymś w tym guście...
W ogóle wzięła mnie na Power gamerstwo :p i zagrałabym sobie takim wielkim Hero :D
 

Adatargo

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
Miasto
Cieszyn
Krasnolud dla mnie the best poza tym wzoruje się na Gimlim i Oriku.
Człowiek 2 miejsce!
Elf 3 <_<
 

atom2004

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Studzionka City :D
atom2004 czy Ty też uważasz że łucznik to co innego niż wojownik?
Wręcz przeciwnie, wg. mnie łucznik to po prostu wojownik świetnie wyszkolony w walce broniami typu łuk lub kusza :D

według mnie w RPG największą rozpierduche robi mag

Nie da sie ukryć że dobry mag nie jest zły, ale zawsze może go dosięgnąć strzała łucznika wystrzelona znienacka :p ...
 
Do góry