Kiedy zakładać prezerwatywę?

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Akurat pytanie autorki tematu nie było aż tak głupie. Bo kiedy i chłopak i dziewczyna nie są doświadczeni to mają prawo mieć takie wątpliwości. Natomiast by nieco odbiegliśmy od tematu. Nie przejmuj się, chyba nikt tutaj nie drwił z Ciebie, ale z osób zadających pytanie na poziomie dziecka z przedszkola.
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Akurat pytanie autorki tematu nie było aż tak głupie. Bo kiedy i chłopak i dziewczyna nie są doświadczeni to mają prawo mieć takie wątpliwości. Natomiast by nieco odbiegliśmy od tematu. Nie przejmuj się, chyba nikt tutaj nie drwił z Ciebie, ale z osób zadających pytanie na poziomie dziecka z przedszkola.

No tak, ja nie kpiłam z autorki tematu. Sama się kiedyś nad pytaniem zadanym przez nią zastanawiałam :p Ale temat jakoś tak wyewoluował, że zaczęliśmy gadać o rzeczach, które każdy powinien rozumieć mając trzynaście lat :D
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
taaa... do tej pory nie potrafię pojąć, jak można wpaść na pomysł założenia dwóch gumek... to może takie osoby jak zmienią sposób antykoncepcji to również na podwójny... np dwie tabletki, 2 plastry... ;)
 

madzia1990

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska:)
Dzięki za te wasze odpowiedzi i głównie za te dotyczące mojego pytania. Muszę teraz przeprowadzić z chłopakiem poważną rozmowę dotyczącą gumki (oczywiście nie dwóch naraz :) :) ) Wolę mieć wszystko zaplanowane, a ciążę i dziecko w szczególności.

A z tych Waszych odpowiedzi naprawdę wynikało to, że mogliście drwić ze mnie. A mi się wydaje, że to pytanie nie było takie złe, żebym nie zapytała to dalej byśmy tak z chłopakiem robili jak robiliśmy, a tak to będziemy ostrożniejsi na pewno.
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
A z tych Waszych odpowiedzi naprawdę wynikało to, że mogliście drwić ze mnie.

Iii tam. Niedokładnie przeczytałaś. Bo wiesz, twoje pytanie było sensowne, tylko, że z powodu całej masy kretyńskich, powodujących u wierzących w reinkarnację cofnięcie się do poziomu bobra (nonsensopedia. genialne. x]) zapytań w podobnym temacie, wszystkie pytania dotyczące planowania ciąży brzmią teraz trochę śmiesznie :D
 

madzia1990

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska:)
To może na takie głupie czyjeś pytania trzeba dać mądre odpowiedzi bo naprawdę nie wszyscy ludzie wszystko wiedzą i czasem wolą zapytać, żeby ktoś im odpowiedział. Tak jak nie wszyscy znają tabliczkę mnożenia, tak i nie wszyscy znają sposoby zapłodnienia.
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
To może na takie głupie czyjeś pytania trzeba dać mądre odpowiedzi bo naprawdę nie wszyscy ludzie wszystko wiedzą i czasem wolą zapytać, żeby ktoś im odpowiedział. Tak jak nie wszyscy znają tabliczkę mnożenia, tak i nie wszyscy znają sposoby zapłodnienia.

No to przecież Ci odpowiedziano.
 

madzia1990

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska:)
Ale w tym przypadku mi nie chodziło o mnie tylko o te osoby, które zadają te pytania które przykłady podano w tym temacie.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
my na twoje pytanie odpowiedzielismy a ze zeszlismy na podawanie przykladow to wcale nie znaczylo ze z ciebie "drwimy" dobrze ze zapytalas i teraz wiesz jak jest
 

paulina__17

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Centrum
Witam wszystkich!
Jesli macie problemy i chcecie anonimowo o nich pogadac nie koniecznie na forum napiszcie do mnie na

gg 12407401

lub piszcie na moim forum

http://mymlodziez.myforum.pl/index.php

chetnie porozmawiam, doradze, czy pociesze,,jestem przyszlym psychologiem ,pozdrawiam Paulina!
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
:) chyba nie ma lepszej instrukcji obsługi jak w tym spocie z YT.. no genialne jest to zmieszanie ludzi w samolocie. a swoją drogą fajnie że takie filmiki wogóle powstają

http://www.youtube.com/watch?v=mhdE53aX-2Q&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=mhdE53aX-2Q&feature=youtu.be
 
D

Dorka123

Guest
Niezłe, proponuje w szkołach pokazać uczniom, może ilość niechcianych ciąż spadnie, a prezerwatywy i antykoncepcja przestaną być takim tabu
 

Reggie

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
Pewnie - lepiej coś takiego puścić - krótko i z jajem niż gdyby nauczycielka produkowała się przez 45 minut bez żadnego konkretu. Nikt by tego nie wysłuchał ze znudzenia a potem by były efekty...
 
Do góry