Kiedy zakładać prezerwatywę?

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
nie zdziwilabym sie zeby takie pytanie sie pojawilo poniewaz jezeli pytaja czy mozna zajc w ciaze przez bielizne albo pocalunek :bag: to wszystko jest mozliwe

Ta... moje kumpela z byłej klasy kiedyś pytała czy od całowania można zajśc w ciąże :lol: W ogóle tematy w stylu "ciąża z palca" rozwalają system. Jak to czytam to jestem za wprowadzeniem edukacji seksualnej już w przedszkolu :mruga:
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
ja się wogle dziwię, że w dzisiejszych czasach gdzie mamy dostęp do internetu, prasy itd jest taka niewiedza jeśli chodzi o sferę seksualną :/
rozumiem, że w czasach gdy nasi rodzice byli młodzi było o wiele inaczej. to był temat tabu ale teraz.. żal po prostu żal.

Justyśkaa ja właśnie tez postanowiłam zaufać tabletkom :) kiedyś wreszcie trzeba :]
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
No ba! oczywiście, że można zajść w ciążę przez pocałunek, w ten sposób powstają bliźniaki. ;) A poza tym przez wiatr też! Bo przecież tyle facetów się masturbuje i te plemniki latają w powietrzu. xD
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
ja sie dziwie gdzie sa dzieci na lekcjach biologii przeciez sa tematy o ciazy antykoncepcji czy narzadach rozrodczych wiec wiedza z gimnazjum wystarczy aby nie zadawac tak glupich pytan.
polly lepiej bez prezerwatywy cio?
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
ja sie dziwie gdzie sa dzieci na lekcjach biologii przeciez sa tematy o ciazy antykoncepcji czy narzadach rozrodczych wiec wiedza z gimnazjum wystarczy aby nie zadawac tak glupich pytan.

Jak to gdzie? Na fotce :D A tak swoją drogą, to na ich obronę muszę powiedzieć, że tematy o antykoncepcji są omawiane na zasadzie półgodzinnego wykładu o tym jak prowadzić kalendarzyk małżeński i dodaniu na marginesie coś o jakiś prezerwatywach (nie, nie chodziłam do katolickiej szkoły). Ale jak ktoś jest inteligentny to z układu rozrodczego fakt, że całując się w ciąże nie zajdziesz, wykmini :lol:
 

madzia1990

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska:)
No proszę was, czy takie pytanie w stylu kiedy zakładać jest złe? To chyba dobrze, że pytam, że chcę wiedzieć, żeby później nie było niespodzianki :)
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
madzia1990 jezeli pytasz o takie rzeczy moge smiec ze nie jestes przygotowana do pozycia.
co do lekcji z biologii te godziny wystarcza aby wiedziec jak dochodzi do zaplodnienia kiedy jakie sa metody antykoncepcji
 

madzia1990

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska:)
Ale czy na lekcjach biologii tłumaczą kiedy zakładać prezerwatywę? Przecież nie. A kto pyta nie błądzi. A co do zapłodnienia to głupia nie jestem i wiem jak do tego dochodzi.
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
polly lepiej bez prezerwatywy cio?

szczerze przyznam, że wcześniej jak raz próbowaliśmy to nie czułam takiej różnicy ale po dłuższym okresie z gumką teraz to jest NIEBO :D taki mięciutki, cieplutki i wogle. hehe

do autorki - dobrze, że pytasz ale.. no właśnie po to ona jest żeby chronić przed zapłodnieniem więc normalną rzeczą jest założyć od razu jak przechodzicie do gry. zresztą polecam ulotkę dołączaną do opakowań prezerwatyw. bardzo pomocna.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
madzia1990nie burz sie piszac o biologi nie mialam na mysli Ciebie, ale wiesz ze kondom jest metoda antykoncepcyjna i trzeba ja prawidlowo stosowac jezeli nie chce sie zajsc w ciaze.Twoj mezczyzna jest tak doswiadczony ze wytrzyma do momentu wytrysku?nawet doswiadczonym zdaza sie ejakulacja. jestes jeszcze mloda chyba nie chcesz zostac tak wczesnie matka wiec zabezpieczajcie sie prawidłowo.
polly
taki mięciutki, cieplutki i wogle
oooo dokladnie ;) mmm to jest wspaniale :)
 

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
"Witam, jestem nowy na forum i mam problem...
Troche wstydze się o tym mówić, ale jak nie zapytam was o to, to chyba nigdy nie uzyskam odpowiedzi...

Pytanie brzmi :
ehhh...
Gdzie zakłada się prezerwatywe :/ ? Nie mam zielonego pojęcia co z nią zrobić... Przepraszam jeśli był już tutaj taki temat i odpowiedź na to pytanie ale nie moge znaleźć.. Z góry dziekuje za pomoc, Pozdrawiam."







uhuhuhhahahaha :D :bije: :hahaha:
Haha, nie no co wy... Tylko żartuje :) Ja doskonale wiem co z nią zrobić ;)
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
ale ja nie wiem :( wydaje mi sie ze kondom zaklada sie na nos czy to prawda?
fajnie pozartowac ale niestety takie osoby sie zdarzaja
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
wszystkie kobiety ktore maja chodz wiedze podstawowa na temat ciazy,antykoncepcji,zaplodnienia :D

mezczyzn nie wliczam hehe :) chodz czasem wiedza wiecej niz niejedna kobieta :D
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
mój mężczyzna to wypytywał mnie całymi godzinami jak rozmawialiśmy o antykoncepcji hormonalnej. chciał wiedzieć wszystko. :) i teraz czasem jak pominę tabletkę czy coś to nawet umie mi doradzić co mam zrobić :]
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
polly prawda moj mezczyzna tez duzo wie o antykoncepcji poniewaz bardzo czesto czytam ksiazki o antykoncepcji,ciazy wiec wiele rzeczy mu tlumacze:)
 
Do góry