Jakie zwierzątko posiadacie?

E

Ewelka

Guest
A ja mam tchórzofretke,która ma na imię Frutka i niedawno urodziła 7 maluszków Właśnie dziś skończyły miesiąc Są przesłodziutkie :)
 
E

Ewelika

Guest
O właśnie jakby ktoś chciał kupić maluszka to piszcie na gg 1991930 Mam do sprzedanie jeszcze 2 samiczki i 2 samce Pozdrawiam
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Jak milo!! Ja mam psa ale za fretkami nie przepadam ale spoko jest chyba miec cos takiego w domu! :D
Jestesmy suma doswiadczen
 

Dona21

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Mam dwa zwierzątka w domu.
Jednym jest kochany pies , który ma siedem ras w jednym ;) czyli kundelek.
Znalazłam go na przystanku biednego i opuszczonego :( .Jest ze mną już 13 latek - jak ten czas mija! :zalamany:
Mam jeszcze kotke - jest boska :hyhy:
Pozdrawiam wszystkich co kochają zwierzatka :D
 

aasienka88

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
1
hhh ja mam chomiczka... a co mozna z nim robic...? hmm nie za duzo... zawsze moge go wciepnac ( tzn sam sobie wejdzie) do kolka i se biega :D fajnie to wyglada...
CO jeszcze? hmmm oczywsice dziennie jest wyciagany z akwarium... no i chodzi sobie po moich raczkach itd ;p
 
G

Gofrowana

Guest
Zwierzęta

A ja mam 4 zwierzątka :D
Pieska - rasy American Staffordshire Terrier w skrócie Amstaff, wabi się Hades
Kotka - rasy perskiej, wabi się Misia
Chomiczka - dżungarskiego, wabi się Kubuś
Rybkę - bojownika, bezimienna :p

Bardzo Koffam Swoje Wszystkie Zwierzaczki :D

A i dodam że mieszkam w bloku :p
 
A

Amellia

Guest
OWCZAREK SZKOCKI COLLIE


Witam wszyskich! Ja mam suczke rasy owczarek szkocki tri color. To juz moj trzeci oies tej rasy. Wczesniejsze dwa byly sniade, nazywaly sie Max i Rufi. Niestety nikt nie zyje wiecznie, one tez nie :( Teraz natomiast wiele radosci daje mi moja sunia i nigdy w zyciu ja nie zamiennie na innego psa, jak i na zawsze pozostanie w mej rodzinie ta rasa. Mam jeszcze kota rasy maine coon. To prawdziwy cyrkowiec. Daje nam duzo radosci. Jest wspanialy i chyba jako nieliczny z kotow przywiazuje sie do wlasciciela, a nie do miejsca. KOCHAMMOJE ZWIERZETA!! !! !!
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
A ja mam York Shire Terrier'a i uwazam ze to sa najfajniesze psy pod sloncem :) A jaka maja energie i jakie madre :rotfl:
 

uki_uki1

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
ja mam:
Czarka - Ofczarek wiejski (kundel) - pies
Miluś - Dachowiec udomowiony, prosty - kot
 
F

Frecia

Guest
Moja fretka-Nuka pod koniec miesiąca się oszczeni... :D
Mam pytanie do "Ewelika": jeśli twoje maleństwa skończyły dopiero miesiąc,urodziło się ich 7 a masz do sprzedania 4 to sądze,że nie odzieliłaś jeszcze pozostałych od matki...?? Sądze,że wiesz,że można młode oddziekić od matki najwcześniej po 7-8 tygodniach... Czekam na odpowiedź :D
 

RoMMiE

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
31
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Miasto
B-tów
Ja mam pięknego czarnego z brązowymi skarpeteczkami jamniczka. Jest najukochanszym psem pod słońcem ^^a nawet i we wszechswiecie. Wiem że każdy zachwyca sie swoim pieskiem i kocha go najbardziej.
 

Madziara

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
gdzieś tam...
a ja mam pieska owczarka belgijskiego:) i chomiczka dżungarskiego- Maniusia!! Kocham moje zwierzaki!! Są przecudne :)
 

Gonzo

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Radom
Ja mam mały zwierzyniec w domu:
kota - bestie, miły kocurek tylko kto go nauczył gryźć rękę właściciela :)
świnke morską - Jacuś, ach nie ma to jak pobudka zgotowana przez głodną świnkę o 5 rano :)
papuge - Zuzie, kocha przeglądać się w lusterku, widać ma to po mojej siostrze :)
rybki, przynajmniej z nimi nie ma żadnego kłopotu
a ostatnio dostałem krulika miniaturke, mam nadzieje że to naprawde jest miniaturka :D
 

ol_ka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ja niemam żadnego zwierzaka, bardzo chcialabym pieska rasy husky, ale rodzice nie chca sie zgodzić, chca mi kupić jamnika (taką PARÓWE!!!) ja tego nieprzeżyje...
prosze pomóżcie mi wymyślić jakiś argument który ich przekona do tego, zeby mi kupili akurat tego psa. (a oni nie chcą bo mówia, ze jestem nieodpowiedzialna, ze ten pies potrzebuje dużo ruchu a ja z nim niebede chodzić na spacery i on z nudów bedzie im kopal w ogródku) Prosze pomóżcie. Mam miesiać na przekonanie ich, bo potem sie przeprowadzamy i kupujemy psa:( HELP!!! wymyslcie coś
 

tyteczka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Mam dwa zwierzki: psa Owczarka nizinnego miniaturkę, który jest strasznym przylepą i papugę Barabandę o imieniu Emi, którą dostałam od chłopaka bo niemógł z nią wytrzymać dlatego, że bardzo skrzeczała :) , ale mi to nie przeszkadza, no może czasami :looka:
 
K

kiwi

Guest
ja mam trzy koty; Miętus, Melisa i Garfield. dwa czarne ostatni ryży :p mam jeszcze jedengo psa; Rocky... i coś dziwnego... hmm.. aaa.. tak, to mój brat :D
 

Grejfrut

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Ja hoduje Gekony lamparcie mam ich aktualnie 10 w tym roku mam zamiar dojść do 20 sztuk! Jest to jaszczurka która ma ponad 60 odmian barwnych ja staram się uzyskać zupełnie nową poprzez krzyżowanie tych które już są! Poza tym mam psa-jamnik długowłosy ma 16 lat , papugę- nimfa 8 lat , żółwia - zawiasowy jeden z niewielu w kraju 8 lat i rybki- akwarium 68 l , modliszkę gwinejską, no i pokarm dla jaszczurek czyli : świerszcze, bananowce, mączniki , karaczany! :]
 
Do góry