Jakie zwierzątko posiadacie?

paula_boSs

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ŁaPy
milusia32, a mój Fredzio na parapecie sie opala... czasami jak zje to przyjdzie i da całusa :wink: pozdrofka
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
paula_boSs, To masz spokojnego Fredzia :D Klara(tygrysica) to jest ŁAPKA na myszy - ciagle mi przynosi pod drzwi jakąś mysz, kreta... Łacia(czarno-biała z biała plamka na pyszczku) to totalny SZAJBUS!! Raz sie przymila - jest spokojna łagodna (wspaniała) a za 10 min to juz nie ten kot - włazi mi do szafek (strasznie lubi chodzic na wysokosci i patrzec sie Z GÓRY)... Co do trzeciego - to jest mały terrorysta... jakies 3 miesiace temu ktos nam ją podrzucił(w środku zimy) :(( Nie jest oswojona - ale zdolałam ja na 1.5 miesiaca dac do pywnicy. teraz sobie na dworze jest z innymi kotkami i jest wyraźnie szczesliwa :)) Jak nam tata wreszcie kupi aparat cyfrowy to zamieszcze fotki :)) Pozdrawiam i przepraszam za rozpisanie ;))
 
I

iskrastce

Guest
a ja mam pieska wyrzła niemieckiego szorstko włosego- moze wiecie jak wygląda?? NIe to wam powiem jest śliczny poprostu jest kofany i wogóle i w szczegole jest zaje*
 
P

Phantom-san

Guest
Ja mam psa (colie+owczarek szwabski) i kota (brytyjczyka+persa) oraz siostrę (rodzaj niezidentyfikowany) :hyhy:
 

Eshet

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Chorzów
A to nudno masz ;) wiesz co to jest za niezwykłe przeżcie gdy siedzisz przed kompem, nagle patrzysz przez okno i widzisz za oknem dziwnie znajomy pyszczek... i wtedy dochodzi do ciebie że to twój pupil :hyhy:
 
M

magda

Guest
ja mam kota Bobka :) straszny łobuziak i psa , miałam także chomika (ale zdechł :( ) i myszoskoczki
 
P

Peggy

Guest
Magda..Bardzo fajne imie ma Twój kotek...... :) ..Naprawdę mi się podoba...

[ Dodano: 2 Maj 05, 22:06 ]
Mateks17 A to ten chomik jakiej jest płci,żebys się nie pomylił,jakbys dawał imię... :] :rotfl:
 
P

paaulinaa_14

Guest
Ja mam Jamniczka którego bardzo bardzo kocham ale gdy dostałam go od dziadka pioerwsze cozrobiłam to sie rozpłakałam bo jej niechciałam Wabi sie Dżipsi (ang. cygan) mam również chomika, szczura i rybki
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Jak można nie chcieć jamniczka?? :((((( Ja bym sie ze szczescia rozpłakała gdybym pieska dostała ... :(( Dobzie ze jednak go pokoFałaś ;)
Pozdrawiam
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
a ja mam w domq Turtlesa ;) czyli wojowniczego żółwia ninja ;) hihihi! Niby to tylko żółw (to nie to co piesek ani kotek:/) ale ja osobiscie bardzo sie do niego przywiązałam i nie wyobrazam sobie zeby go w domciu nie było :) Żółwie fajne stwozonka :]
 
P

Peggy

Guest
A kurde,ale ze mnie gapa nie zauważyłam... :hyhy: :rotfl:
 
F

Frecia

Guest
Ja mam bardzo nietypowe zwierzątko- tchórzofretke :hyhy: .Bardzo ją kocham,mimo,że nieraz nieśpie przez nią przez kilka nocy,bo chce jej się bawić lub iść n aspacer. Teraz mam z nią jeszcze więcej kochanych kłopotów,bo jest ona kotna i pod koniec maja będe miała pełno małych freciątek... :p
 

bierut

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Szczecin
No ja posiadam zlota rybke ktora nie chce spelniac mojich zyczen :p a i jeszcze mam malpe (oczywiscie to moja siostra) :D
 
A

Anonymous

Guest
Ja mam 3 psy, kota i świnkę morską. 2 pieski to przybłędy , są kochane :) Oddałabym życie za moje zwierzaczki.Są moimi nieodłącznymi przyjaciółmi.Kocham je moim całym skromnym serduszkiem!!!!pa!!!! :) ;) :D
 
Do góry