Jakie prezerwatywy są najbezpieczniejsze?

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Czytałam od początku ten temat i teraz już sama nie wiem jakie są najlepsze. Przede mną pierwszy raz i chciałabym mieć 100% pewności, że gumka nie pęknie :) Moim faworytem były durexy ale teraz to hmm. Nie mam pojęcia jakie wybrać :(

Ja do durexów sie zraziłam, bo pękły mi (nam ;) ) dwa razy...
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Podobno wiele tez zalezy od sposobu przechowywania, zakadania itd.

nalezy szczegolowo si zapoznac z ulotka dostarczona przez prodycenta :p
 

luvPierre

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Właśnie, jeśli kupicie je w pewnym miejscu i będziecie ostrożni, to nic się nie stanie. dla pewności możecie na początek kupić jakieś grubsze, albo ze środkiem plemnikobójczym. I spokojnie, naprawdę nie zdarza się co chwilę, żeby prezerwatywa pękała :D
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
I pamiętajcie: prezerwatywa jest JEDNORAZOWA!
:D :D :D w instrukcji też o tym piszą, można być aż tak głupim żeby w ogóle na to nie wpaść, że trzeba o tym pisać w ulotce? ;)
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Można, nawet o tym było na forum, że ktoś kilka razy użył tą samą prezerwatywę ;)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
I pamiętajcie: prezerwatywa jest JEDNORAZOWA!
:D :D :D w instrukcji też o tym piszą, można być aż tak głupim żeby w ogóle na to nie wpaść, że trzeba o tym pisać w ulotce? ;)

Chyba nie znasz mozliwosci niektorych, np. brytyjczykow, dla nich stawanie na glowie to antykoncepcja, wiec uwierz, najlepiej jak prodycent w ulotce napisze wszytsko od A - Z ;)
 

zenekgrazyny

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
co do pękania jesteśmy zgodni, że nie jest to wina prezerwatyw, ale nas samych :/ Cała reszta przy wyborze zależy od tego, czy wolimy prążkowane, super cienkie, bez lateksu, plemnikobójcze albo jeszcze inne.

Na czytanie instrukcji nie ma czasu :)
 

luvPierre

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
:D :D :D w instrukcji też o tym piszą, można być aż tak głupim żeby w ogóle na to nie wpaść, że trzeba o tym pisać w ulotce? ;)
nie wiem, co wzbudza większe emocje: 'używaj tylko raz', czy 'nie wyrzucaj do toalety'. :D No cóż, pomysłowość ludzka nie zna granic. xD

Młod@, na pierwszy raz proponowałabym jakieś z dodatkową ilością środka nawilżającego.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Jak dla mnie to wszystkie prezerwatywy zajeżdżają gumą, nawet zapachowe :p
A co do prążkowanych to ja tam zadnej wiekszej różnicy w doznaniach też nie odczuwałam, nie ma to jak stosunek przerywany albo kalendarzyk małżeński :D
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Jak dla mnie to wszystkie prezerwatywy zajeżdżają gumą, nawet zapachowe :p
A co do prążkowanych to ja tam zadnej wiekszej różnicy w doznaniach też nie odczuwałam, nie ma to jak stosunek przerywany albo kalendarzyk małżeński :D

Ty wiesz lepiej, ja tylko slyszalem co nieco ;)

Ktorys moj kumpel stwierdzil ze Unimile duzo bardziej jada guma niz inne ;)

Co do prazkowanych, to pewnie zalezy indywidulanie, ale logiczne jest ze taka konstrukcja zmienia warunki pracy i wprowadza wieksza powierzchnie tarcia :D
 

zenekgrazyny

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
To dziwne, bo któryś z moich kumpli mówił, że unimil zrobił jakieś bezlateksowe gumki :)

Nazywają je chyba unimil skyn
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
A mówią, ze to kobiety plotkują o wszystkim, a tu proszę, temat męskich rozmówek :p

przeciez to temat dosc wazny ktory sie skupia wokol.. meskosci :D

a tak powaznie to byla rozmowa chyba jeszcze jak bylem w liceum, teraz o takich :cenzura:ach sie nie rozmawia, kazdy juz ma ten etap rozkimek za soba, teraz juz ma sie wieloletnie doswiadczenia z kobietami.. i antykoncpecja, tzn kazdy tylko nie ja w tym gronie :lol:
 
Do góry