Jakie prezerwatywy są najbezpieczniejsze?

vmax

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2011
Posty
55
Punkty reakcji
1
Jest cała masa różnych opcji jeśli chodzi o antykoncepcję - http://supersluby.pl/antykoncepcja-coraz-nowoczesniejsza-a2374.html, dlatego apeluję do dziewczyn, które nie chcą się zdecydować na tabletki;p - Są inne, bezpieczne sposoby i nie aż tak inwazyjne:) A wszystkim, bez wyjątku, radzę w pierwszej kolejności wybrać się do ginekologa, który doradzi i powie nam, co dla nas, personalnie jest najlepsze:)
 

daisyduke

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
WItajcie!

Od dłuższego czasu współżyję ze swoim chłopakiem. Zabezpieczamy się globulkami Patentex Oval oraz prezerwatywami Durex Extra Safe. Do tego praktycznie wcale nie kochamy się w dni płodne (w tym miesiącu może ze dwa razy) no i do tego wszystkiego jeszcze dochodzi poza mną.
Mimo wszystko okres mi się spóźnia już trzeci dzień.
Bolą mnie piersi, od czasu do czasu poboli brzuch, nie mam śluzu, wczoraj wypiłam duże ilości herbaty z czarnej malwy, która teoretycznie ma przyspieszyć spóźniający się okres, ale go wciąż nie ma.
Jak myślicie, czy może to wszystko być spowodowane nadmiernym wysiłkiem przez ostatni miesiąc na zajęciach na siłowni (Zumba, Total Body Condition, Step itp.)? Nigdy nie wysilałam się aż tak bardzo przez długi czas jak przez ostatni miesiąc. Może to mieć wpływ na moją sytuację z okresem? I czy mogę wykluczyć ciążę z grona podejrzeń?
Co poradzacie drogie forumowiczki i forumowicze w takim przypadku?
Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi
 

Anabele

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
126
Punkty reakcji
5
Wiek
33
Na 99,9% procent jest właśnie tak, jak mówisz, to wina wysiłku, stresów, pogody lub jeszcze jakichś czynników, które Ci nawet nie przyszły do głowy. Okres przyjdzie lada dzień, dam sobie uciąć obie ręce ;) Też kilka razy miałam takie lęki i WSZYSTKO wydawało mi się objawem ciąży. Ot, kobiece przewrażliwienie ;]
 

Niepalona Kasza

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
2
Witam, czy ktoś z Was słyszał już o nowych prezerwatywach z materiału innego niż lateks?
Co o tym myślicie? A może ktoś już próbował?


Jakbyś nie miał nic na sobie
Unimil® SKYN™ to nielateksowa prezerwatywa stworzona w nowej, rewolucyjnej technologii Sensoprene™, z ledwie wyczuwalnego materiału, który sprawi, że wasze doznania będą naturalne jak nigdy dotąd. Z prezerwatywą Unimil® SKYN ™ odkryjesz niepowtarzalne uczucie, jakbyś nie miał nic na sobie. Badania kliniczne potwierdziły, że poprawia ona doznania. Łączy w sobie wytrzymałość identyczą z wytrzymałością lateksu kauczuku naturalnego oraz delikatność prezerwatywy ultracienkiej.
Może być stosowana również przez osoby uczulone na lateks.

2165758053.jpg
 

Reggie

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
Dobrze pokazane zagadnienie - z jajem ale nie wulgarnie - sądzę, że coś takiego można nawet puścić na WDŻ w szkole i dzieciarnia więcej zapamięta niż ze zwyczajowego przynudzania.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Nie macie wrażenia że nikt wcześniej tak dokładnie i obrazowo nie wytłumaczył jak się zakłada gumki? że jednak taki instruktaż jakby nie było ma znaczenie bardzo duże.
http://www.youtube.com/watch?v=mhdE53aX-2Q&feature=youtu.be
 

bucek123

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie, mam pytanie. Ostatnio kochałam się z chłopakiem, gdy zmienialismy pozycję prezerwatywa zsunęła sie, ale nie całkowicie. Odrazu przerwaliśmy. I udałam się do ginekologa po tabletkę po połknęłam po jakiś 6 h. Czy jest jakaś możliwość aby była w ciąży? Dodam że chłopak nie miał wytrysku.
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
Jak czytam takie tematy to zastanawiam się, czy dzieci za dużo naczytały się bravo, czy też już tego nie robią w ogóle. Brak edukacji seksualnej woła o pomstę do nieba... Chryste panie

Tak możesz być w ciąży, ale prawdopodobieństwo jej wystąpienia jest nikła
 

Oxar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2011
Posty
205
Punkty reakcji
5
Może zapytała na Samosi i ją wyśmieli.
Może myślała,że na forumowisku jej pomogą?
 

AjDżej

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
145
Punkty reakcji
8
Czasem łapie się za głowę czytając coś takiego. Tak owszem jesteś w ciąży a nawet w dwóch... Do współżycia trzeba dorosnąć i mieć jakąkolwiek wiedzę na dany temat, bo potem właśnie tak się dzieje, że dzieci rodzą dzieci.


A poważnie, nie wiem jakim cudem mogłabyś być w ciąży.
 

Dolio

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
A co powiecie o gumach Pasante? Ktoś już wcześniej o nich wspominał w kontekście dużego rozmiaru (dodam, że na ich stronie jest jeszcze King Size, czyli 60 x 200). Przeglądałem ostatnio ich stronkę internetową i kilka sklepów, które mają je w swojej ofercie i w sumie bym zamówił na próbę, ale nieco się cykam. Ktoś ma z nimi jakieś doświadczenia?
 
Do góry