Jakie prezerwatywy są najbezpieczniejsze?

Doomcloud

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków/Łódź
Mi się już zdarzyło że durexy pękły ale jakoś nie widzę innej alternatywy... Jakoś mam obawy przed używaniem innych :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ale dlaczego? zawsze warto sprobowac! a moze okaze sie ze dla Ciebie tez inne gumki okaza sie duzo lepsze od durexów?
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Ja tylko duerxy, niebieskie. :p Szczerze, to dla mnie bez róznicy jakie. :D Nie znam się na tym. :p
Ale planuje sprawdzić te z wypustkami i nakładką, oczywiście jak będe mieć już faceta, na któym mogę to wypróbować, taki królik doświadczalny. :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
a odnosnie krazkow to wlasnie przeczytalam, ze niby sa wielokrotnego uzytku, ale tylko do czasu wyczerpania baterii, ktora stracza na 20 min :]

a unimili nie probowalas? tez sa spoko :)
 

frytka

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Niestety nie ma normy...wszystko zalezy od "uwagi", dobrego założenia itd, itd.

Osobiście za najlepsze uważałam durexy. Niestety mimo ostrozności pękły mi 2 razy.
Kiedyś (głupia) używałam tych tańszych.Ale musze przyznać, że nigdy mi nie pękły!
Moim znajomym durex nie pękł, za to zawiodły unimile.
Naprawde nie ma reguły.
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Mi się już zdarzyło że durexy pękły ale jakoś nie widzę innej alternatywy... Jakoś mam obawy przed używaniem innych :p
Cóż mam podobnie. Zastanawiam się czasem czy nie kupić innych jak nie ma durexów tych co używam ( extra safe lub classic ). Boję się jednak. Ale na pewno nie kupiłbym jakichś tańszych. Nie ma co oszczędzać na bezpieczeństwie.
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
ja z moim chłopakiem to już chyba wszystkie rodzaje durex'ów przetestowaliśmy :) unimile też były ale jakoś zawsze mnie po nich swędziało.
 

zenekgrazyny

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Może to i średnia przyjemność, ale czasem nie ma wyjścia :)
Minęło kilka lat i asortyment prezerwatyw się wzbogacił.
Na dzień dzisiejszy polecam skyn unimila. Nie zawodzą a przede wszystkim dają dużo przyjemności :eek:k:
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Mam troche doswiadczenie w tej kwestii i za najlepsze uwazam wszelkie Unimile, uzywalam ich juz bardzo duzo i nigdy mnie nie zawiodly.

Za to durexy czesto pekaly i w ogole.
 

luvPierre

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja używam tylko durexów, głównie extra safe, rzadziej max pleasure. Korzystaliśmy też z 'arouser' i klasycznych, extra safe są zdecydowanie lepsze od tych classic, ale i tak wszystkie wg mnie godne polecenia. Nigdy żadna nie pękła, nie zsunęła się itp. Za to nie jestem przekonana do prezerwatyw unimila - jedna z nich mi kiedyś pękła, z tym, że to była jakaś supercieńka czy coś takiego :p ale to już dawno, z pierwszym partnerem. Wystarczyło,żeby się skutecznie zrazić do tej marki :p jakoś jestem bardziej przekonana do durexów. Nie bez powodu uważa się je za przodującą markę :] I jak już zostało słusznie zauważone
Nie ma co oszczędzać na bezpieczeństwie.
:)
 

zenekgrazyny

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Jednym pękają unimile, innym durexy, ale chyba nie świadczy to o tym, że któraś z tych marek jest lepsza albo gorsza. Czasem po prostu dobrze nam się kojarzą :lol:
A pękanie podobno jest winą użytkowników ;)
 

luvPierre

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Jednym pękają unimile, innym durexy, ale chyba nie świadczy to o tym, że któraś z tych marek jest lepsza albo gorsza. Czasem po prostu dobrze nam się kojarzą :lol:
ja nie napisałam, że durex'y są najlepszą marką, ale że za taką się je uważa, moim zdaniem niebezpodstawnie. ;) to moje osobiste odczucia, oczywiście każdy może być innego zdania. :p
A pękanie podobno jest winą użytkowników ;)
racja :p
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Czytałam od początku ten temat i teraz już sama nie wiem jakie są najlepsze. Przede mną pierwszy raz i chciałabym mieć 100% pewności, że gumka nie pęknie :) Moim faworytem były durexy ale teraz to hmm. Nie mam pojęcia jakie wybrać :(
 
Do góry