Jakie prezerwatywy są najbezpieczniejsze?

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
oj Kerio Ty niedobry jestes, myslisz ze tu tata tylko winny :)
ciekawe kogo by on zafascynowal?
 

energusia

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
ja z DUREXAMI nie chce miec juz nic wspolnego.nie wiem czy mialam poprostu takiego pecha ze kupywallo sie zle te gumki czy one poprostu sa taki ze PĘKAJĄ !!!!!!! nie mowie zawsze,ale bardzo czesto...
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
ja z DUREXAMI nie chce miec juz nic wspolnego.nie wiem czy mialam poprostu takiego pecha ze kupywallo sie zle te gumki czy one poprostu sa taki ze PĘKAJĄ !!!!!!! nie mowie zawsze,ale bardzo czesto...

Durexy pekaja? Mnie nie pekly ani razu na szczescie. Do tej pory z moim chlopakiem stosowalismy tylko Durexy i raz kupilismy Pepino z wypustkami, bo mialy gratis diode :lol: Tez nie byly zle, ale po stosunku wpijalam palec w prezerwatywe (madry sposob, aby sprawdzic wytrzymalosc :D) i pekla duzo szybciej niz Durex :p
 

pachol83

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piekary Śląskie
Jesli chodzi o prezerwatywy to bez watpienia Durex !! Uwierzcie mi - testowalismy wszystko, zawsze wracalo sie do punktu wyjscia ;). A "model" - na pierwszy raz najbezpieczniejsze (glownie dla ducha) to Durex Extra Safe z pogrubionymi sciankami. W ogole Durexy maja to do siebie, ze sa ciut wezsze od innych i lepiej dopasowuja sie do... ;). A jesli @zaba1303 nadal boi sie ze spadnie to Durex Close Fit - ale ostrzegam - cholernie waskie :). Zreszta na poczatku zawsze jest schiz ze spadnie - ale to tylko podswiadome - jak przyjdzie co do czego to widac ze "nie taki diabel straszny" :eek:k:
 

Ray

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Co powiecie o New Carres opóźniających wytrysk? czy one naprawde działają bo jeszce ich nie używałem i naprawde polecam Pepino :)
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
naprawde polecam Pepino :)

Ja poza Durexami mialam tylko jedno opakowanie Pepino- bo byla do nich doczepiona dioda :lol: Nie pekly (uffff...), ale jak pozniej sprawdzalam palcem wytrzymalosc na naciaganie, to pekly duuuzo szybciej niz Durex :p
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Nio własnie ktos je stosował ?? Bo chciałabym je wypróbowac ze swoim chlopakiem ?? jak w nich jest?? działaja :D ??

Durex Performa tez opozniaja wytrysk, a sa bardziej wytrzymale :p Co prawda, na mojego chlopaka nie dzialaja, ale na niego to w ogole nic nie dziala :p Nie czuje roznicy miedzy stosunkiem z prezerwatywa a bez, wiec wiesz :p Ja mysle, ze na normalnego chlppaka zadzialaja :lol:
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Na normalnego mowisz Jelonek ze zadziałaja ?? Nio to sie przekonamy czy moj chlopak jest normalny w miare... :p
Jak na razie to wyczaiłam ze po duzej ilosci alkoholu to sie mozemy kochac ile chcemy a on i tak nie moze dojsc... haha :p... tylko ze mi wtedy juz niekiedy sił nie starcza... :/
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja znam tylko unimile opozniajace wytrysk, serio opozniaja tak ze pozniej mozna sie zajechac i nic, meczania :), jelonek to moj chyba normalny jest :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
w takim czerwonym opakowaniu sa, chyba pisze na nich, ze sa z wypustkami przedluzajacymi stosunek i z jakims swinstwem jeszcze w postaci kremu chyba
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
nio to moze unimile wypróbuje... cos trzeba bedzie zrobic bo ja uwielbiam długi sex... :D :p
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
nio zobaczymy jak to bedzie, jak juz wypróbuje to dam Ci znac jak było... :p
choc pewnie szybko to sie ie wydarzy bo zanim go zaobacze.... :/
 
Do góry