Jakich Zwierząt Się Boicie...?

r3I3orn

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
EU
Pająki, szczury, węże, osy, bąki, pszczoły, robaki, tygrysy, lwy i kury.
 

redhotka

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
103
Punkty reakcji
0
Najgorsze są pająki chociaż oglądam z nimi wszystkie filmy przyrodnicze jakie tylko są bo przecież żeby wroga pokonać trzeba go najpierw poznać ;) jeszcze się boję różnych wielkich, wstrętnych robali itp. ale to się raczej bardziej brzydzę niż boję
 

Avie93

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Łódź
Może to dziwne ale boje się psów (kundli z ulicy) :kropla: ale pozatym to wszelkich robali i pająków :lagodny:
 

roxnel

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Police
Ja mam arachnofobia, boje się owadów, zwierząt zaczynając od koników polnych, konczac na wlochatych pajakow. : *
 
P

Pałka

Guest
Ja się nie boje pająków, przecież to jest niedorzeczne, bać się takich malutkich stworzonek. Węże to co innego, bo zawsze istnieje ryzyko ataku z zaskoczenia. Pszczoły i osy- jeżeli ich nie zaczepiacie, one też wam nic nie zrobią. A te robaki typu dżdżownice, to już w ogóle nieuzasadniony strach :p
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Pająków, owadów, węży i dzikich kotów( tygrysów, lwów, gepardów, hien? itd.).
 

heros1303

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
Ja nienawidzę pająków ale koty i psy mogą być bo są kochane:D
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
PAJĄKÓW na pierwszym miejscu
myszy,szczura pszczoły ponieważ jestem na nie uczulona..
 

*czarna_owca*

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Kotów, ale takich nie "udomowionych" :p . Nie chodzi mi o te co wymieniła Verkam po prostu takich bezdomnych, włóczących, śniło mi się kilka razy, że mne pogryzły i dostalam wścieklizny xD. Może dlatego taki uraz^^. I te ich oczy. Takie jakieś dziwne i "przerażające" :D . No i wszelkiego robactwa chociaż "boje" to nieodpowiednie słowo, raczej brzydzę xD.
 

Przemus

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
462
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Sam Nie Wiem...
Ja się nie boje pająków, przecież to jest niedorzeczne, bać się takich malutkich stworzonek. Węże to co innego, bo zawsze istnieje ryzyko ataku z zaskoczenia. Pszczoły i osy- jeżeli ich nie zaczepiacie, one też wam nic nie zrobią. A te robaki typu dżdżownice, to już w ogóle nieuzasadniony strach :p


przeciez u pajakow tez mozna sie spodziewac ataku z zaskoczenia... a u weza widackiedy sie szykuje do ataku:p
 

Kimberlly

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
Trzecie pudło od lewa.
A u mnie w pokoju kiedys mieszkal taki pajak, ktory w nocy na tej swojej nitce spuszczal sie z sufitu nad moja glowe i potem znowu do gory wchodzil. I tak kilka razy, nie wiem do tej pory o co mu chodzilo :lol: Dawał mi pewne tajemne znaki że niedługo koniec świata. :D Trzeba było się z nim zaprzyjaźnić. ^^
Najlatwiej pozbyc sie leku zakupujac sobie ptasznika. Kupisz sobie przykladowo taka Brachypelma albopolosum- najlagodniejszego pajaka na swiecie o bardzo slabym jadzie, gdzies tak po 1 wylince czyli wielkosci najwyzej 1 centymetra Zanim urosnie, co potrwa jakies 2 lata, przyzwyczaisz sie do niego i nie bedziesz sie juz bac. Jakby ich nie bylo, to by nas zywcem wszelkie "robactwo" zjadlo. Co ciekawe, ropuchy sa na tyle inteligentne, ze jak wypatrzylam kilka w moim ogrodku, to codziennie czekaly w tym samym miejscu na robaczki. Ba, raz nawet przyczlapaly pod drzwi i czekaly na wycieraczce. Malo ich wtedy nie rozdeptalam, a pozniej jeszcze lazily za mna caly dzien. Nie brzydze się żadnych zwierząt, raczej boje... Dżdżownic też się nie brzydze, jak ide chodnikiem staram się batrzeć na ziemię by ich nie rozgnieść =] Boje się szczypawek i pluskwiaków. Bleeh.
 

soniia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2007
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
a ja sie nie boje zwierzat ;)
nienawidze komarów i meszek
 
Do góry