Jaką stosujemy antykoncepcję

Metody antykoncepcji

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
taaa takiej to dobrze
a to ciekawe- hormony w innej formie i jest ok?

jakoś ciągnę już 3 lata bez tabletek bo wyjścia nie mam chyba? :(
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
taaa takiej to dobrze
a to ciekawe- hormony w innej formie i jest ok?

jakoś ciągnę już 3 lata bez tabletek bo wyjścia nie mam chyba? :(
no tak, może dlatego, że taka dawka hormonów jest mniejsza. a może spróbuj krążków? może będzie lepiej
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
ja przecież zmieniłam wtedy tabletki z Microgynonu21 na Yasmin, które miały mniejszą dawkę hormonów i było jeszcze gorzej więc nie mam pojęcia o co mogło chodzić :]

ja się teraz boję po prostu hormonów, bo już kiedyś myślałam nad minipigułkami i boję się, że jak coś zaczne brać znów zaczną mi nogi drętwieć i naczynka pękać i przestane brac to sobie wszystko rozleguluje, w ogóle strasznie się wtedy czułam, jak sobie to przypominam to się boję i tyle, blokadę mam chyba :]
moja siostra nie moze przyjmowac tabletek,poniewaz odczowa bol jajnikow... zaczela stosowac krazki, ktore maja b.mala dawke hormonow i jest okej. ja rowniez stosuje krazki, jak narazie 0 skutkow ubocznych :) lecz decyzja nalezy do ciebie
 

lila85

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
208
Punkty reakcji
0
Hmm krążki? Ale czy one nie mają zbliżonej dawki hormonów do niektórych tabletek? A co jeśli taki krążek wypadnie? Pewnie też odczuwa się go podczas współżycia? Jakoś mnie te krążki nie przekonują
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
dawke maja nizsza niz tabletki ale zabezpieczaja tak samo jak tabletki... nie wypadaja i nie odczowa sie ich podczas stosunku co wiecej w moim przypadku jeszcze bardziej urozmaicaja wspolzycie:) na paczatku,rowniez nie bylam przekonana ale sprobowalam i jest o wiele wiele lepiej niz podczas stosowania tabletek
 

lila85

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
208
Punkty reakcji
0
dawke maja nizsza niz tabletki ale zabezpieczaja tak samo jak tabletki... nie wypadaja i nie odczowa sie ich podczas stosunku co wiecej w moim przypadku jeszcze bardziej urozmaicaja wspolzycie:) na paczatku,rowniez nie bylam przekonana ale sprobowalam i jest o wiele wiele lepiej niz podczas stosowania tabletek

Kurcze ja jednak chyba bym się bała że wypadną. No ale nie stosowałam tego nigdy dlatego jestem ciekawa jak działają
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
możliwe że po tym krążku nie byłoby tak źle, skoro Twoja siostra miała podobną sytuację jak ja :]

sama już nie wiem :]
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
wiesz nic nie zaszkodzi jak raz sprobujesz,jezei nie bedzie Ci odpowiadal nie bedziesz uzywala
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
wiem
ale teraz mi chodzi o to ze boje się ze znów sobie wszytsko rozreguluje, a uregulowanie zajęło mi troche czasu

a poza tym nie mogę znów, bo się bo się bawię w mierzenie temperatury bo musze :] na spotkania w poradni przedmałżeńskiej

nie czujesz tego krążka w ogóle, tak na codzien????
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja mam schizy przed ciałami obcymi
pamiętam jak parę lat temu bałam się że tamopna nie będę mogła wyjąc :] :p dobrze że ten schiz mi przeszedł
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja już tak mam cały czas się czymś schizuje

bo trzeba odbębnić 3 spotkania przed ślubem
a im szybciej to zrobię tym szybciej będę mieć z gowy
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
bo trzeba odbębnić 3 spotkania przed ślubem
a im szybciej to zrobię tym szybciej będę mieć z gowy
no tak,rowniez chodzilam na te spotkania
ale nie mielismy przmusu mierzenia temp...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
podczas tych indywidualnych spotkań nie musiałaś wypełniać kalendarzyka? zobacze co mi z tego wyjdzie :]

nie wiedziałam że po ślubie jesteś, zawsze myślałam, że masz może koło 20-stki :p :]
 

lila85

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
208
Punkty reakcji
0
Ja pierwsze słyszę że na spotkaniach przedmałżeńskich musisz pokazywać kalendarzyk i mierzyć sobie temperaturę. Przecież to jest indywidualna sprawa.
Justyskaa to Ty jesteś po ślubie? Też nie przypuszczałam
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
nie wiedziałam że po ślubie jesteś, zawsze myślałam, że masz może koło 20-stki
Justyskaa to Ty jesteś po ślubie? Też nie przypuszczałam
hehe nie jestem po slubie i jestem po 20stce;]...mialam okazje zrobic kurs przedmalzenski wiec z chlopakiem poszlismy i nie musialam nic takiego robic...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
na tych ze wszystkimi razem nie

ale na indywidualnych w sumie tylko tym się zajmuje :]

no i wszystko jasne :p
 
Do góry