Jaką stosujemy antykoncepcję

Metody antykoncepcji

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Nie biorę tabletek tylko dlatego, że nie mogę ze względów zdrowotnych.
 

joker88

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja z dziewczyną używam tylko prezerwatyw. Oboje myslimy żeby przerzucić się na tabletki, ale dziewczyna nie chce jeszcze teraz...
A co do gumek, to aby uważać żeby się nie zsuneła i można "śmigać" :p
 

Calina89

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Opolskie
Kiedyś prezerwatywy, teraz zaczynam łykać pigułki - nie wyobrażam sobie inaczej seksu - dla mnie to zbyt duży stres. Nie mogę sobie pozwolić teraz na ewentualną ciąże.

Niech żyją tabletki :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
metoda objawowo- termiczna lub sama objawowa, w dni płodne prezerwatywa, czasem stosunek przerywany

nie mogę brać tabletek :(
 

lila85

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
208
Punkty reakcji
0
Prezerwatywy nie są złe ale tabletki dają większy komfort psychiczny i nie tylko.
 

joker88

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Stosunek przerywany według mnie daje zero pewności, po każdym razie można zaliczyć wpadkę....
Już lepiej założyć prezerwatywę....

A mam jeszcze pytanko, czy dziewczyna podczas okresu może zajść w ciążę??
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
teoretycznie nie moze zajść w ciąże podczas okresu

ja stosuje stosunek przerywany tylko w dni niepłodne, tak to z prezerwatywa
przeciez wiem że on niską skutecznośc ma

Justyśkaa po moich przejściach z tabletkami po prostu się boję już, z resztą lekarka mi powiedziała że nie powinnam
 

lila85

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
208
Punkty reakcji
0
Stosunek przerywany według mnie daje zero pewności, po każdym razie można zaliczyć wpadkę....
Już lepiej założyć prezerwatywę....

A mam jeszcze pytanko, czy dziewczyna podczas okresu może zajść w ciążę??

Okres wcale nie daje żadnej pewności że nie zajdzie się w ciążę.

nika19 a to aż tak było źle?
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
Stosunek przerywany według mnie daje zero pewności, po każdym razie można zaliczyć wpadkę....
Już lepiej założyć prezerwatywę....

A mam jeszcze pytanko, czy dziewczyna podczas okresu może zajść w ciążę??
stosunek przerywany nie jest zadna metoda antykoncepcji!!!! co do pytania, teoretycznie w ciaze nie mozna zajsc w "praktyce" bywa roznie. krwawienie nie jest zadna metoda antykoncepcji jak i rowniez podczas okresu trzeba stosowac zabezpieczenie
Justyśkaa po moich przejściach z tabletkami po prostu się boję już, z resztą lekarka mi powiedziała że nie powinnam
a moze sprobowalabys stosowac krazki? mala dawka hormonow a takie samo zabezpieczenie jak przy tabletkach
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja przecież zmieniłam wtedy tabletki z Microgynonu21 na Yasmin, które miały mniejszą dawkę hormonów i było jeszcze gorzej więc nie mam pojęcia o co mogło chodzić :]

ja się teraz boję po prostu hormonów, bo już kiedyś myślałam nad minipigułkami i boję się, że jak coś zaczne brać znów zaczną mi nogi drętwieć i naczynka pękać i przestane brac to sobie wszystko rozleguluje, w ogóle strasznie się wtedy czułam, jak sobie to przypominam to się boję i tyle, blokadę mam chyba :]
 

lila85

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
208
Punkty reakcji
0
nika19 no skoro masz teraz taki uraz po hormonach to nic na siłę. Po prostu chyba nie każdy może je brać i w takiej sytuacji niestety pozostają tylko prezerwatywy. Ja gdybym miała takie poważne skutki jak Ty to pewnie też bałabym się dalej ryzykować
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
eh :( jak pech to pech
co ma być to będzie, byle tylko nie iśc do ślubu z brzuchem, więc teraz powinnam uważać :]
a potem jakby nawet to nic sie nie stanie
 

Calina89

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Opolskie
Oj nie wiem, która by chciała ;)

Ja też chciałabym zajść w ciąże dopiero będąc już szczęśliwą żonką ;)

Nika19 - naprawdę współczuje... i życzę szczęścia bez tabletek ;)
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
ja przecież zmieniłam wtedy tabletki z Microgynonu21 na Yasmin, które miały mniejszą dawkę hormonów i było jeszcze gorzej więc nie mam pojęcia o co mogło chodzić :]

ja się teraz boję po prostu hormonów, bo już kiedyś myślałam nad minipigułkami i boję się, że jak coś zaczne brać znów zaczną mi nogi drętwieć i naczynka pękać i przestane brac to sobie wszystko rozleguluje, w ogóle strasznie się wtedy czułam, jak sobie to przypominam to się boję i tyle, blokadę mam chyba :]
moja koleżanka nie tolerowała żadnych tabletek, ani plastrów, a teraz ma wszywkę w żyle i nie ma żadnych skutków ubocznych. tylko nieregularnie miesiączkuje. no, ale takie luksusy to nie w Polsce. ona ma ubezpieczenie także we Francji, a tam to nawet antykoncepcja jest refundowana... fajnie...
 
Do góry