JAK ZAIMPONOWAĆ KOBIECIE

opar

Zbanowany
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
278
Punkty reakcji
0
Nichce mi się czytać tego co tu wypisywaliście ,ale pozwólcie ,że odpowim na to pytanie:

Swoją osobą i swoją orginalnością ;)
czyli jaknajlepiej ;]
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Mi imponuje inteligencja, czułośc, opiekuńczośc, odruchy dżentemeńskie no i zaradnośc. Facet ciapa to nie dla mnie...
 

opar

Zbanowany
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
278
Punkty reakcji
0
bardzo ciężko myśle ,że nie udało by Ci się mi zaimponować ,ani żadnej innej kobiecie tu obecnej... nie interesuje mnie wygląd za bardzo... wole to co jest w głowie całą psychike... mało jest kobiet które potrafią mnie zainteresować swoją osobą w sumie do tej pory poznałem dwie... a reszta to standard uni europejskiej :> więc się nienadajecie wy również dlatego pisze ,że "ciężko"... na doświadczone kobiety mi nie wyglądacie bez obrazy oczywiście
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
na doświadczone kobiety mi nie wyglądacie bez obrazy oczywiście
A dlaczego uogólniasz,i mówisz że wszystkie się nie nadają?
Bystry jesteś,skoro już wszystkie poznałeś.W ciągu dwóch tygodni....:/
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
oj opar mógłbyś się ostro pomylić..... a tak wogóle to nie znasz nas osobiście i nie powinieneś nas oceniać...
A ja jestem bardziej doświadczona przez życie niż Ci się wydaje.....
 

opar

Zbanowany
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
278
Punkty reakcji
0
Widzicie nawet nie wiecie o co mi chodzi chodzi mi o wasz prosty typowy charakter który mnie jakoś nie rusza, ale jakiegoś faceta pociąga ;] Cieszy mnie to ,że jesteś doświoadczona przez życie - pewnie każdy jest hehe ;]
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Prosty to jest chłop na roli :p a nie nasz charakter panie domorosły psychologu. Biorąc pod uwagę, że to forum zasiedlane jest przez większą ilość kobiet niż mężczyzn lepiej nie zadzieraj z babami :p
Tak by the way uważasz, że na podstawie postów można ocenić czyjś charakter? Sprzedaj mi ta tajemnice w jaki sposób?
Nie zamierzam się kłócić, ani nic udowadniać ,a a już napewno, że jestem bardziej doświadczona czy coś w tym stylu.
Przypominasz dziadka, który mówi do dziewczyny "Co ty tam wiesz o życiu, skoro masz 20 lat?"
Doświadczenia nie liczy się na lata.
 
Do góry