JAK ZAIMPONOWAĆ KOBIECIE

Scypion

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2005
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Brzeszcze
Tego sie nie da powiedziec jak zaimponowac kobiecie czy mezczyznie kazdy ma odmienny gust charakter .. ludzie bo my ciagle popadamy w uogolnianie wszstkiego tak nie moze byc uwiezcie mi kazdy z nas wie czego bedzie wymagal u swego potencjalnego partnera i wcale te wymagania nie beda do siebie podobne ... ba one w ciagu naszego zycia ciagle ulegaja zmianie !!! pozdrawiam wszystkich chlopcow a w szczegulnosci dziwewczyny :eek:k: :)
 

snaut

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
493
Punkty reakcji
1
Wiek
17
"motylek" napisał:
No właśnie zauwazylam, ze miewasz takie momenty ...
O co Ci chodzi z tym podlizywaniem - tego to już niestety w ogóle nie rozumiem. Poza tym jak już wykazałem romantyk zupełnie uległy być nie musi. Istnieje taka grupa romantyków która może być uległa, ale twierdzenie że to cechuje wszystkich jest błędem i tylko to chciałem wykazać i nie rozumiem skąd się wzięło tyle ataków na mnie.
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Ostatnio słyszałem taką teorię, że najbardziej kobietom imponują faceci, którzy zachowują się tak, jakby ich nie potrzebowali.
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Bo wiesz, facet nie może być pantoflarzem, ale nie żeby od razu zachowywał się tak jakby dziewczyny nie było "olewał ją" ;)
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Ale podobno jest to udowodnione, że dziewczyna, której nie okazuje się zainteresowania, zaczyna zabiegać o danego mężczyznę. To jest to, że taki facet wchodzi jej na ambicje ;)
I dlatego faceci którzy nie zabiegają o dziewczynę wydają się im bardziej interesujący :D
 
Do góry