Islamizacja Europy - pójdzie z górki, prawda?

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Bez przesady. Serio chcesz coś wywodzić z tego, że jakaś kobita (dobrze zrozumiałem, że lesbijka?) na głos krzyczy, że nie chce imigrantów, a potem ich zatrudnia? A Kwaśniewski był w kościele - i co z tego?
W ogóle to nie ma dla nikogo i dla niczego żadnego znaczenia - oprócz PRowego. A nawet można powiedzieć, że dobrze zrobiła. Wpuścili migrantów to sobie ich zatrudniła a nie rodowitego Niemca. Liczyć pewnie umie. W ogóle to to dotyczyła Szwajcarii co mnie nawet zaintrygowało. W Szwajcarii zawsze pilnowali takich tematów jak zatrudnianie na czarno i w ogóle rynek pracy migrantów (jak migrant nie ma pracy to musi się wynosić).

A co do obawy przed gwałtem... może to wcale nie pracownik?! : ]
 

Davidas

Ten Nieznośny
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
342
Punkty reakcji
50
Wiek
38
Chodzi Wam o Alice Weidel? AfD wystawiła dwoje tzw. Spitzenkandidaten, a CDU i SPD po jednym czyli Merkel i Schulza. Ta dwójka to Weidel (lesbijka, wychowuje dzieci ze swoją partnerką, kiedyś pracowała dla Goldman Sachs), która w jednym wywiadzie oświadczyła, że AfD będzie zwalczała w swoich szeregach wszystkich "prawicowych ekstremistów". i Alexander Gauland, lat 76, który uchodzi za takiego konserwatystę, który dla większości Niemców nie jest strawny ale jest w stanie zagospodarować sporą część wyborców. Na jednym z wieców domagał się wyrzucenia Turcji z NATO ale bardzo ciepło wypowiada się o Rosjanach. Powiedział, że marzą mu się takie relacje z Rosją jakie były przed XX wiekiem. To akurat nie jest jakieś zaskoczenie, w Niemczech i lewica i prawica (która przynajmniej za taką chce uchodzić) czuje ogromny sentyment do Rosji.

Alternatywa Dla Niemiec przed wyborami gra wyraźnie na dwa głosy by poszerzyć elektorat. Stąd "nowoczesna" Weidel i "zacofany" Gauland. AfD to partia dość mocno nieokreślona, uchodzi za narodowo-konserwatywną, a nawet nacjonalistyczną, ale nie porównywałbym jej do naszych narodowców czy prawicowych konserwatystów. Niemcy mają zupełnie inne tradycje w tych sprawach niż my. Ponadto u nich nacjonalizm przeradzał się zwykle w ofensywę, inaczej niż u nas, gdzie na przestrzeni ostatnich wieków mieliśmy do czynienia z pozytywnym nacjonalizmem, obronnym, defensywnym.

A propos Niemieckich "krzywd", oklaskiwana Erika Steinbach (tak, to ta od wypędzonych i ex-CDU) na wiecu AfD:

https://www.youtube.com/watch?v=_ImkA3N3VlU

Jeśli chodzi o obronę niemieckiego interesu, to AfD nie różni się niczym od CDU. AfD może mniej utożsamia interes niemiecki z interesem ogólnoeuropejskim. W przeciwieństwie do Merkel, która nieraz dała do zrozumienia, że "UE to MY (Niemcy). Różnią się w szczegółach, CDU i SPD uważają że muzułmańscy imigranci to zbawienie dla niemieckiej gospodarki a AfD uważa że muzułmańscy imigranci to rozsadzenie niemieckiego porządku publicznego (w sferze prawnej, szariat itp oraz większa przestępczość) ponadto politycy AfD domagają się większego zdecydowania w wyrażaniu niemieckich racji oraz transparentnych władz.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
no właśnie AfD jest wrogiem islamskich imigrantów a ta Pani sama ich wpuszcza do domu, o to mi właśnie chodziło
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Czy aby ona nie zrezygnowała z wiceprzewodniczącej afd i członkostwa w partii?
zlecenie wykonane (dobry wynik w wyborach) i można już robić to co wcześniej?
mam znajomych "prawaków" wymieniających się newsami o afd, gdy ich zapytałem co jest prawicowego w afd, mieli problem, zwyczajnie antyemigrancki populizm i inny rozkład punktów ciężkości w sprawie Brukseli myli się wielu z prawicowością...

http://wei.org.pl/blogi-wpis/run,europa-polksiezyca,page,1,article,2800.html
Wróblewski nadinterpretował nadinterpretację, chociaż uwzględniając spadki w dzietności w rodzinach muzułmańskich i to czego spodziewają się statystycy w sprawie tubylców, proces powinien wydłużyć się o całą generację, podsumowując za 20 lat nie będzie szariatu we Francji, chociaż za 40 jest (przyjmując jedynie czynnik demograficzny) jest już to możliwe
 

Davidas

Ten Nieznośny
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
342
Punkty reakcji
50
Wiek
38
Anglia, Oldham. Modlitwa przed posiedzeniem rady miasta....

Na taki pomysł wpadł burmistrz Oldham, Shadab Qumer, który zaprosił imama na posiedzenie by wspólnie pomodlić się do Allaha i by odciąć się od "niegodziwych rzeczy" jakie są popełniane w imię islamu.

A lewica ponoć dąży do laickości, do oddzielenia państwa od religii. Nikt nie protestował. Wszyscy zwiesili głowy i poddali się wymysłom muzułmańskiego burmistrza.

https://www.youtube.com/watch?v=RFqV_sp0z9Y
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
chrześcijańska większość musi podporządkować się islamskiej mniejszości (gdyż taki wymysł/pomysł miał burmistrz), to przecież naturalne i oczywiste
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
chrześcijańska większość wybrała muzułmanina ? ktoś ich zmuszał do tego wyboru ?
 

globkerka

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja jestem przeciw islamizacji Europy, ponieważ obawiam się, że Polacy po prostu zrobią rzeź na tych obcokrajowcach :p Zresztą po co nam oni?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
czyli wyznajesz czysto chrześcijańskie podejście: wypad bo użyję przemocy

a tak przy okazji to po co mieliby do nas przyjechać ? pracować na kasie w biedronce ? przecież u nas nie ma takich zasiłków żeby żyć jak król tak jak to jest w Niemczech czy Wielkiej Brytanii
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Herbatniczek... globerka napisała, że się OBAWIA, a nie, że coś wyznaje...

Ponadto spraw zasiłków w UE jest jak najbardziej otwarta. Były pomysły na stworzenie jednolitego zasiłku w całej UE (z tego co pamiętam większego niż nasza średnia pensja!). Czy bylibyśmy, wraz z krajami typu Rumunia czy Bułgaria najlepszym wyborem, bo u nas naprawdę można by żyć jak król.

Filmik z Anglii widziałem. Idę o zakład, że nie pojawił się żaden lewicowy głos sprzeciwiający się "religijności" organów samorządowych. No ale modły muzułmańskie to nie to co krzyż na ścianie...
 

Davidas

Ten Nieznośny
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
342
Punkty reakcji
50
Wiek
38
Herbatniczek napisał:
wymysłom ? modlitwa chyba nie jest wymysłem ?
Nie. Ale hipokryzja lewicy już tak. Gdyby to był chrześcijański burmistrz i zaprosił księdza, to zostałoby to z miejsca oprotestowane. To raz, a dwa: co ma islam do angielskiej rady miasta? W Anglii religią dominująca póki co jest jeszcze chrześcijaństwo, protestantyzm, anglikanizm. A zwierzchnikiem tamtejszego Kościoła jest królowa Elżbieta II. Ponadto Oldham nie ma statusu eksterytorialnego. Dlatego logicznym wydaje się zaproszenie jeśli już chcieli się tam modlić to duchownego chrześcijańskiego lub przedstawicieli dwóch religii.


globkerka napisał:
Ja jestem przeciw islamizacji Europy, ponieważ obawiam się, że Polacy po prostu zrobią rzeź na tych obcokrajowcach :p Zresztą po co nam oni?
Uprzejmie informuję, że KAŻDY uchodźca prześladowany w swoim ojczystym kraju ma prawo ubiegać się Z WŁASNEJ WOLI w Polsce o azyl. Jakoś nie widzę by w Polsce dokonywano "rzezi" na Ukraińcach, których jest od 1,5 mln do 2 mln, Chińczykach, Wietnamczykach, ciemnoskórych, muzułmanach których też nie brakuje, buddystach, protestantach czy kimkolwiek.
Za to widzę na co dzień w Niemczech jak ta sprawa wygląda w drugą stronę. Już nie mówię o zamachach większych lub mniejszych czy wycinkach na ulicy w biały dzień (dokonywanych nie tylko przez nielegalnych imigrantów, którzy dostali się do RFN na podrobionych dokumentach, ale też niezasymilowanych w drugim czy trzecim pokoleniu) mam na myśli też wzrost przestępczości pospolitej. A poszczególni rdzenni obywatele Niemiec nie pozostają im dłużni. Stąd rosnące niezadowolenie, które odbiło się w ostatnich wyborach.

Jeśli ktoś twierdzi, że to cukierkowe pokazywane w mediach "Herzlich willkommen!" wykrzykiwane przez podstawionych ludzi na dworcach ma odzwierciedlenie w rzeczywistości, to się myli. Wystarczy wtopić się w szarą codzienność.
Problemem nie są imigranci sami w sobie, lecz skala niekontrolowanego napływu. To, że Polska nie chciała brać udziału w przymusowej dla samych migrantów relokacji, do tego ciężko weryfikowalnych - nie znaczy, że jest wrogo do nich nastawiona, po prostu nie chciała brać udziału w tym szaleństwie a przede wszystkim racjonalnie podejść do tego wszystkiego. Z poszanowaniem własnego prawa jak i praw tych migrantów.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
kolejny raz powiem to samo: to co się dzieje w Niemczech jest u nas niemożliwe, oni nie są zainteresowani Polską bo tu nie ma takich zasiłków, nawet gdybyśmy ich rozlokowali u siebie to za parę dni by nikogo nie było bo pouciekali by na zachód Europy

Polska kompletnie nie musi się tego bać, tu nie Niemcy
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 450
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Herbatniczek napisał:
wymysłom ? modlitwa chyba nie jest wymysłem ?
Jest to dostosowanie się do Islamu.
Normalnie te osoby nie obrazić Islamu usuwają wszystko co Chrześcijańskie.
Gdyby modlili się z Księdzem to media panował by jad nienawiści.
Na szczęście społeczeństwo Europy budzi się.
Przez polityków ponosi skutki ich działań.
Ich kobiety są swobodnie napastowane a patrole Szariatu robią co chcą .
Już dzięki tym polityką pojawiają się próby stworzenia własnego Islamskie państwa.
Katalonii najbardziej Islamskim regionie była próba stworzenia Emiratu Islamskiego i ten region
bardzo chętnie przyjmował do siebie hordy Islamskie.
Zostało to Zatrzymane przez większość Hiszpanów którzy zrozumieli że powstanie
Emirat Islamski i większość protestujących stanowią hordy Islamskie i kobiety w burkach a
państwo Katalońskie jest fikcyjne i kryje się za nim Emirat Kataloński bo niepodległość
jest fikcją bo region ten jest otoczony przez Hiszpanie i prezencie dostaną cła i kontrole graniczną a
dodatkowo ten region od wieków jest częścią tego kraju .
Całym tym państwie nastąpiło palenie Meczetów które są centrum propagandy Islamskiej i tworzą terroryzm a
powstały za pieniądze Arabii Saudyjskiej.
Pewnego dnia nastąpi Wyzwolenie od Islamu i powrócą do sytuacji gdy
ten kraj wyzwolił się od Islamu a hordy Islamskie zostały wygnane.
Hiszpańska Narodowa Demokracja jako jedyna partia chce deportacji
ludności Islamskiej.
Co dostali to zamachy i patrole Szariatu.
Dla pozostałych partii wygnanie hord Islamskich i zburzenie Meczetów jest obce.
Po Katalonii oczywiste jest że te działania były sponsorowane przez Arabie Saudyjską
i wierzyli że skoro całkowicie opanowali ten region to stworzą emirat Islamski.
Przez wieki sponsorowali Meczety i napływ ludności Islamskiej.
Te osoby przyczyniają się do stworzenia własnym kraju Emiratów Islamskich.
Hiszpania za wielbienie Islamu dostała Zamachy i próbę stworzenia Emiratu Katalońskiego.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ja tam widziałem pod Barceloną Apaczy na wojennej ścieżce
i jeszcze Trump nie odbiera telefonów żeby przysłać kawalerię
 

Typowy Janusz

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
54
Punkty reakcji
1
Czerwoną kartkę obecnej polityce wystawili Austriacy. Wybory wygrała chadecja z antyimigracyjne nastawionym Sebastianem Kurz'em (31 lat), który zostanie kanclerzem i prawdopodobnie stworzy rząd z Austriacką Partią Wolności, opcją antyimigracyjną i eurosceptyczną, której szef chciałby włączyć Austrię do Grupy Wyszehradzkiej.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Typowy Janusz napisał:
Czerwoną kartkę obecnej polityce wystawili Austriacy. Wybory wygrała chadecja z antyimigracyjne nastawionym Sebastianem Kurz'em (31 lat), który zostanie kanclerzem i prawdopodobnie stworzy rząd z Austriacką Partią Wolności, opcją antyimigracyjną i eurosceptyczną, której szef chciałby włączyć Austrię do Grupy Wyszehradzkiej.
A w praktyce, to poczekajmy do decyzji i nie popadajmy w hura-optymizm. Ciekaw jestem jak nowy rząd Austrii będzie się miał w stosunku do Makarona i Merkel. Bo dużo szumu i populizm to jedno, a tu chodzi o realne działania. My Polacy wiemy o tym bardzo dużo.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
dokładnie, dziwnym trafem nowy kanclerz stwierdzi że muszą jeszcze raz wszystko przemyśleć i policzyć, polityk to polityk w końcu
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
chrześcijańska większość wybrała muzułmanina ? ktoś ich zmuszał do tego wyboru ?
akurat tutaj inaczej, to radni, wybrani przez innych

już "elyty" zaczęły grillowanie Kurza/kurzu co był, przykrył postępową Austrię, jeszcze nie odrobiły lekcji...


Teraz napiszę coś w zupełnie innym tonie, znowu przegadałem z kolegą (pół-Irakijczykiem) parę godzin, jak to on sam określił, wśród tzw uchodźców dominuje bandyterka, długiego wywodu wymagałoby abym wytłumaczył zależności, nie mniej jednak, jakoś postaram się napisać to krótko. Struktura społeczna jest np. w Iraku czy Syrii drastycznie różna od naszej. Oczywiście uchodźcy się zdarzają, sami Irakijczycy przesiedlili z Kirkuku i okolic pół miliona Kurdów na północ, aby stać się większością (tego oczywiście nie powiedział otwarcie). Nie mniej jednak jedynym realnym źródłem uchodźstwa są właśnie przesiedlenia i prześladowania. Natomiast wśród "uchodźców" dominują imigranci, a nie uchodźcy z rodzinami. Skąd się oni się biorą? To ludzie, którzy "wypadli" poza strukturę klanową. Gdyby w niej byli, nigdzie by nie wyjechali, gdyż klan zawsze, ale to zawsze pomaga swym członkom (poza "wypadniętymi") struktury klanowe mogą zostać naruszone przez wysiedlenia, nie mniej jednak, w tym przypadku mamy niemal zawsze do czynienia, jak to on określił: bandyterką. Ta bandyterka przyjeżdżając do Europy do religii podchodzi instrumentalnie, gdzie jako "bezprizorni" mogą wszystko, tutaj nie ma związków klanowych wcale, tutaj mogą niemal wszystko, mogą stać się radykałami, zwykłymi ludźmi, czy zwykłymi bandytami, chociaż ryzyko, że staną się zwykłymi ludźmi, jest niewielkie, łączy ich łamanie zasad, skoro łamali je tam, z dużym prawdopodobieństwem łamać je będą tutaj, do Islamu podchodzić będą instumentalnie, swoją drogą jako szyita lubi podnosić, że u nich nie ma czegoś takiego jak wahabityzm, a czym on jest? to marginalny jeszcze kilkadziesiąt lat temu ruch, który dzięki pieniądzom Saudów chce przejąć rząd dusz nad wszystkimi Sunnitami, 200 uniwersytetów islamskich ufundowanych przez Saudów i tysiące meczetów może głosić tylko to, czego życzą sobie wahabiccy Saudowie, upraszczając bez powoływania Kalifatu Saudowie chcą zostać de facto kalifami całego świata i islamizacja na wahabicką modłę jest narzędziem do tego celu...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a jak się to ma do zamachowców na zachodzie Europy, którzy pochodzą z domów miejscowych, urodzili się na miejscu i mają tutejsze obywatelstwo, rodzice pokornie pracują i chwalą swoją nową ojczyznę a synek wchodzi w przestępczą działalność. Z reguły ci zamachowcy to właśnie drobni przestępcy, którzy nagle wchodzą w terroryzm, żadni z nich islamiści bo z zasadami wiary są z reguły na bakier

i oni przecież mieli swój świat rodzinny i sami się wyalienowali
 
Do góry