III tajemnica Fatimska, przepowiednia III wojny światowej

szczurek655

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Mówili, że bedzie koniec świata w 2000 roku, bo nowe tysiąclecie, a nadal żyję, potem niby chyba 6 czerwca 2006 roku mial byc koniec swiata, a teraz juz zapowiadaja na 2012, to ja juz nie wiem w co wierzyc, najlepiej chyba w nic ;d Co ma byc to bedzie
 

jony23

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
"Najdziwniejsze w tym całym wszechświecie jest to że w ogóle żyjemy"

- to akurat nie powinno być dziwne. Wszechświat jest tak ogromny, a prawdopodobieństwo powstania życia jest duże, nawet bardzo. Bo przecież to we wszechświecie powstały wsztstkie cząstki, z których my jesteśmy zbudowani i nasza planeta.

Ale prawdą jest też, że nasza egzystencja prowadzi do samozagłady, bo niestety na tym etapie naszej ewolucji "zużywamy" naturę w nienaturalny sposób, co prowadzi do pogorszania się naszych podstawowych czynników wpływających na nasze życie (woda, powietrze, ochrona przed promieniowaniem itp.). Zreasztą i tak byśmy dożyli dość długo, gdyby świat zaczął ginąć tylko z naszego powodu. Prędzej spodziewajmy się jakiejś katasrofy globalnej. To jest najbardziej prawdopodobne. Chyba że przeznaczone nam jest egzystować tyle co dinozaury - 160mln lat.

Pozdrawiam
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
No tak ale w przeliczeniu ilość planet na planety zamieszkałe przez istoty żywe to można przypuszczać że życie na ziemi jest mniej prawdopodobne niż wygranie w lotka.
 

jony23

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ile planet jest zamieszkałych przez organizmy żywe - tego jeszcze nie wiemy. Ale każdego roku astronomowie odnajdują kilka nowych planet lub układów planetarnych podobnych do naszego. Jednak jest to tak daleko, że nie jesteśmy w stanie sprawdzić czy jest tak jakiekolwiek życie. Na razie szukamy w naszym układzie np. na Marsie jakichś oznak życia albo pozostałości po nim. W skali totka to jest może i małe prawdopodobieństwo, ale wszechświat jest znacznie większy. Ja wierzę, że nie jesteśm jedynymi istotami rozumnymi we wszychświecie i skoro Bóg dał nam życie, to dlaczego nie miałby tego zrobić na innej planecie ?

pozdrawiam

... pozatym "życie cudem jest".
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Przypominam, że temat jest o czymś innym. Koniec offtopu.
 

tommy125

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Gdynia
Tak, i potej wojnie ma zstąpić Bóg z siłami Dobra, nad wioske w Azji Mniejszej Harmaggedon i to się czyta
'armagedon' i będzie walczył z siłami Zła, i to ma być apokalipsa, koniec świata i jednocześnie koniec zła
na świecie. To ma chyba nastąpić kiedy ludzkość będzie wymierać, czyli możliwe, że przez tą wojne....
Ogląda się Nathionale Geographic :p
Ale powiedzcie, jak w to wierzyc? Bo jak ma być koniec świata to ja sobie go inaczej wyobrażam.
On może być nawet jutro, więc zachowujcie się każdego dnia, jakby to był wasz ostatni dzień :p
 
Do góry