III tajemnica Fatimska, przepowiednia III wojny światowej

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Wedlug mnie to tajmnice Fatimskie to bzdury, które omylnie kościół uznał jako prawdziwe. JA sam mogę wymyślić przepowiednie. JEśli użyje bardzo ogólnych sformułowań to prawdopoodbieństwo sprawdzenia będzie wysokie. Wystarczy przeczytać przepowiednię Nostradamusa odnośnie WTC, jak by nie patrzeć można je też podpiąć pod kilka wydarzeń z wspołczesnej historii.
Nic dziwnego że kosciół zwlekał z ujawnieniem trzeciej tajemnicy, skoro byla tak głupia.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Wedlug mnie to tajmnice Fatimskie to bzdury, które omylnie kościół uznał jako prawdziwe. JA sam mogę wymyślić przepowiednie. JEśli użyje bardzo ogólnych sformułowań to prawdopoodbieństwo sprawdzenia będzie wysokie. Wystarczy przeczytać przepowiednię Nostradamusa odnośnie WTC, jak by nie patrzeć można je też podpiąć pod kilka wydarzeń z wspołczesnej historii.
Nic dziwnego że kosciół zwlekał z ujawnieniem trzeciej tajemnicy, skoro byla tak głupia.
dla mnie dowodem na to że tajemnice fatimskie to bzdury jest to, że w którejś wspomniano o czyściu. jak wiadomo w bibli nic nie pisało o czyścu, dopiero któryś tam sobór papieski go ustanowił, aby odpusty sprzedawać zmniejszające kary czyśccowe.
 
R

robaldo

Guest
każdy wierzy w to, czego sie nauczył i w co chce wierzyć!! w końcu mamy demokracje, a ja osobiście wierze w te tajemnice, bo tak mnie nauczono, że co Boskie to święte ,nienaruszalne i niepodważalne!! :) W to wierze i w to chce wierzyć:):):)
 

DarkBlade15

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
Ja tam wierze w ta tajemnice, bardzo duża ilośc przepowiedni których czytam mase mówi ze III wojna światowa ma nastąpic tego roku latem
Wszystko w tym moze miec racje podam duża ilośc przykładow które znam do dnia dzisiejszego:
1. Irak
2. Afganistan
3. Rosja - Gruzja
4. Rosja - Ukraina
5. Rosja - Polska
6. Niepodleglośc Kosowa
7. Powrot chin do starej polityki
8. Chec zrzucenia bombki na Chiny przez USA
9. Chec pokazania sił Chin która wydała w zeszłym roku 140mld$ na dozbrojenie
10. Iran
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Ja tam wierze w ta tajemnice, bardzo duża ilośc przepowiedni których czytam mase mówi ze III wojna światowa ma nastąpic tego roku latem
Wszystko w tym moze miec racje podam duża ilośc przykładow które znam do dnia dzisiejszego:
1. Irak
2. Afganistan
3. Rosja - Gruzja
4. Rosja - Ukraina
5. Rosja - Polska
6. Niepodleglośc Kosowa
7. Powrot chin do starej polityki
8. Chec zrzucenia bombki na Chiny przez USA
9. Chec pokazania sił Chin która wydała w zeszłym roku 140mld$ na dozbrojenie
10. Iran
To ja też moge prze[powiedzieć, że na świecie będzie dużo wojen, klęsk żywiołowych, oraz conajmniej jeden kryzys ekonomiczny. Za dziesięć lat jak nic będzie wiele takich dowodów na to że jestem profetą. Nie chciałbym, ale niestety będą. Z tym, że co to za prorok, który przewiduje rzeczy oczywiste?
Więc dlaczego te sygnały mają oznaczać, III wojne światową? W czym różnią się od konfliktów, które na świecie były zawsze?
Nie przecze, że ta wojna może nastąpić, ale o tym świadczyłaby raczej sytuacja geopolityczna, a nie epizody.
 
D

Deleted member 69517

Guest
według mnie to bzdury ;) np. koniec swiata miał być pare (jak nie parenascie a moze paredziesiąt) razy. ico ??? I lipa :D a nawet jakby sie ta przepowiednia sprawdziła (w co nie wierze) to miszkamy w polsce, więc po co sie martwić?? ^_^
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
to wszystko nastąpi w 2012. wtedy nadejdzie wielka katastrofa i wykorzystają to islamiści ropoczynając wojnę
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Co myślicie o tej Tajemnicy??? Trzecia przepowiednia fatimska mówiła o wybuchu trzeciej, najstraszliwszej wojny na Ziemi oraz końcu świata, mającym stanowić karę za grzechy popełnione przez ludzkość, jeśli nie nastąpi nawrócenie w skali globalnej. W przepowiedni tej była wzmianka o Polsce, która zostanie oszczędzona jako jedyny kraj podczas tej wojny, ponieważ będzie chroniona przez NMP :) a Np Niemcy zostaną zatopione przez morze...
Piszcie wasze opinie...

Z tego co wiem to II tajemnice znało tylko pare osób, niedawno została chyba publicznie przez kogos przytoczona, chyba kogos z watykano, nie pamietam czy to był sam papież i według nich ta przepowiednia odnosiła się do zamachu na papieża...

wiec po co ta dyskusja?? chyba ze mam złe info..
 

codiak

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Radom
Takie przepowiedznie to żadne przepowiednie. Wojny były są i będą. Wiec to żadna sztuka powiedzieć ze będzie wojna...
 

gwiazdka2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
268
Punkty reakcji
0
Miasto
Deutschland
ja w tę przepowiednię wierzę A słyszeliście może o przepowiedniach królowej Saby tak zwana sybilla czy jakoś tak? W tą przepowiednię też wierzę. Troche ich sie sprawdziło.
 
R

robaldo

Guest
ja w tę przepowiednię wierzę A słyszeliście może o przepowiedniach królowej Saby tak zwana sybilla czy jakoś tak? W tą przepowiednię też wierzę. Troche ich sie sprawdziło.

osobiście nie słyszałem, ale chętnie usłyszę, a kto to w ogóle jest ta królowa Saba??
 

gwiazdka2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
268
Punkty reakcji
0
Miasto
Deutschland
Wystarczy w wyszukiwarce google wpisać "przepowiednie królowej saby" a z pewnością znajdziesz:) poczytajcie o tym w necie. ta przepowiednia jest ciekawa i sie sprawdza.
 

Samurajka

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Matrix
Patrząc na to wszystko z logicznego punktu widzenia dochodzę do wniosku, że w tym przypadku nie ma logicznego punku widzenia. Tak jak i w całej reszcie zresztą. I nie bluźnię.
 

bucol

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Opole
Ja tam wierze w ta tajemnice, bardzo duża ilośc przepowiedni których czytam mase mówi ze III wojna światowa ma nastąpic tego roku latem
Wszystko w tym moze miec racje podam duża ilośc przykładow które znam do dnia dzisiejszego:
1. Irak
2. Afganistan
3. Rosja - Gruzja
4. Rosja - Ukraina
5. Rosja - Polska
6. Niepodleglośc Kosowa
7. Powrot chin do starej polityki
8. Chec zrzucenia bombki na Chiny przez USA
9. Chec pokazania sił Chin która wydała w zeszłym roku 140mld$ na dozbrojenie
10. Iran


Dzisiejsze czasy są nazywane "Zimny Pokój". Czasy te przypominają czasy "Zimnej Wojny" inwestowanie ogromnej ilosc pieniedzy w armie
"Międzynarodowe Centrum na rzecz Konwersji w Bonn (BICC) ogłosiło raport na temat wydatków zbrojeniowych świata. Wynika z nich, że w latach 2001-2006, wydatki wojskowe zwiększyły się o 30%, osiągając kwotę 1,79 bln USD." fragment Altair "Nowy wyścig zbrojeń" http://www.altair.com.pl/start-1220
 

jony23

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Osobiście uważam, że należy mieć te przepowiednie na uwadze. Oczywiście zawsze były i będą wojny na świecie, bo taki jest już gatunek ludzki - nie ma z kim walczyć, to walczy sam ze sobą i to można ciągle przepowiadać. Ale co z konkretnymi faktami ? Jeśli zaczną się dziać konkretne działania, tak jak w trzeciej przepowiedni fatimskiej dotyczącze narodów i ich zniszczeń (katastrofy i działania wojenne), to uwierzycie ? co musi się stać, żeby uwierzyć w te słowa ? Jak bedziecie do tego podchodzić ? - prawdopodobnie dalej zostaniecie niedowiarkami i zżucicie to na przypadek. A o tym przypadku ktoś właśnie wcześniej ostrzegał, nieprawdzaż ?

Pozdrawiam,
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Najdziwniejsze w tym całym wszechświecie jest to że w ogóle żyjemy :smutas:
W przepowiednie co prawda nie wierzę, ale i tak prędzej czy później nasz koniec nastąpi jak nie w tym to w następnym tysiącleciu.
 
Do góry