Idealny świat

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Chciałem ci tylko uzmysłowić skąd ten zwrot się wziął.
---
Martyna, są rzeczy ważniejsze od pieniędzy, ale trzeba mieć pieniądze aby te rzeczy kupić.
 

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
Przyznaje, miałem inne wyobrażenie...wzniosłe.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
moj idealny świat to mieć swoja wyspe wszystko co chce na niej i dziewczyny i moge tam umierać :D
 

ema

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
205
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
rozpierdalam swą inteligencją w terenie
ja tez mam swój własny świat..a wnim swoje kredki :) co prawda z zapomogi dla powodzian bo ze mi szambo u sąsiada wylało ale firmowe ;P ;) ni ma to jak swojski szpan u ludzi :)
a Wy macie kredki? :sexy:
 

kalamburka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z panstwa snów
[moj idelny swiat he he jestem w poczatkowym etapie tworzenia go efekty marne ale n ie trace nadziei
 

Attachments

  • bylo_inaczekl.jpg
    bylo_inaczekl.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 24

Waaning

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
Miasto
Biała Podlaska
Ja sobie nie mogę wyobrazić idealnego świata. Zawsze ktoś by się znalazł, kto by narzucony porządek chciał rozwalić (jak choćby z jednolitym państwem i wyznaniem). Człowiek z natury jest wojowniczy, nie wytrzymali by razem ;P
 

Viranis

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
1
Idealny świat jest subiektywny. Jego stworzenie jest niemożliwe, dopóki człowiek jest człowiekiem. Należałoby raczej zmienić ludzką naturę, niż świat.
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
Ideały są nudne, nieciekawe i na dłuższą metę męczące. Cieszmy się tym, co tu i teraz, bez tworzenia utopii.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
W moim idealnym świecie byłoby kilka reguł:
- na całym świecie jest cały rok 20 stopni (i więcej) i świeci słońce (czasem drobny deszczyk dla relaksu)
- im dziewczyna / kobieta brzydsza tym musi być szczelniej ubrana. I analogicznie - im ładniejsza, tym mniej.
- na drogach nie ma fotoradarów, drogi 3-4 pasmowe. zawalidrogi jadą prawym pasem. Nie ma ograniczeń prędkości.
- pracuje się w poniedziałki, wtorki, czwartki. Od 9-15. Wolne jest w środy (liga mistrzów), no i weekendy (piatek, sobota, niedziela).
- w sklepie jest specjalna kasa dla mułów - tam mogą stanąć wszyscy Ci, którzy lubią stać pół godziny w kolejce. Oddelegowane tam też specjalnie wyszkolone, wolno obsługujące kasjerki
- chwile odprężenia. w poniedziałek brunetka, we wtorek blondynka, w srodę azjatka, w czwartek ruda, w piątek dwie, w sobote i niedziele niech los zadecyduje.
- tumany widzące tylko czubek własnego nosa są kierowani na co tygodniowe kursy, na których uczą się jak nie być wrzodem na :cenzura:e dla innych. Jeśli kursy nie przynosza poprawy to wysyła się takich do mieszkania w ... lesie.
- banki obracają tylko tym co mają w swoim skarbcu.
- mcDonalds pada, MTV zaczyna grać muzykę, katastrofa w Smoleńsku zostaje rozwiązana ;)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
W moim idealnym świecie byłoby kilka reguł:
- na całym świecie jest cały rok 20 stopni (i więcej) i świeci słońce (czasem drobny deszczyk dla relaksu)
- im dziewczyna / kobieta brzydsza tym musi być szczelniej ubrana. I analogicznie - im ładniejsza, tym mniej.
- na drogach nie ma fotoradarów, drogi 3-4 pasmowe. zawalidrogi jadą prawym pasem. Nie ma ograniczeń prędkości.
- pracuje się w poniedziałki, wtorki, czwartki. Od 9-15. Wolne jest w środy (liga mistrzów), no i weekendy (piatek, sobota, niedziela).
- w sklepie jest specjalna kasa dla mułów - tam mogą stanąć wszyscy Ci, którzy lubią stać pół godziny w kolejce. Oddelegowane tam też specjalnie wyszkolone, wolno obsługujące kasjerki
- chwile odprężenia. w poniedziałek brunetka, we wtorek blondynka, w srodę azjatka, w czwartek ruda, w piątek dwie, w sobote i niedziele niech los zadecyduje.
- tumany widzące tylko czubek własnego nosa są kierowani na co tygodniowe kursy, na których uczą się jak nie być wrzodem na :cenzura:e dla innych. Jeśli kursy nie przynosza poprawy to wysyła się takich do mieszkania w ... lesie.
- banki obracają tylko tym co mają w swoim skarbcu.

Z tym to pojechales :p Nawet jezeli ktos by mnie uznal za brzydka, to nie ubieralabym sie szczelniej :p Nikt mnie nie zmusi, chodze jak mi wygodnie ;)

A tak serio rzeczywiscie idealy sa nudne, zarowno idealny swiat jak i idealne kobiety, chociaz takie idealne kobiety toc tylko przerobione photoshopem i na dluzsza mete zaden facet takiej by nie chcial.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Czyli analigicznie - większość panów paraduje w kombinezonach? Przy ponad 20 stopniach to dopiero będzie poświęcenie :D
Widzę, że szukasz luk w moim świecie ;)

Mogą chodzić jak im się podoba, byleby nie nago. No i kolejny punkt do programu: lesbijki OK, geje NOT OK. Dresiarze, sterydziarze out, "faceci" golący ręce, nogi out (wyjątek sportowcy). Kurcze , zaczyna się robić restrykcyjnie ;)

ps. no i zapomniałem o jeszcze jednym - zlikwidować gimnazjum :p (dla dobra swoich przyszłych dzieci hehe)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Faktycznie, Twoj idealny swiat jest restrykcyjny, ja bym tak restrykcyjna nie byla. Moze nie lubie patrzec na gejow, ale jestem tolerancyjna, wiec nie powiedzialabym im out.
Jezeli mialabym cos zmienic, to to zeby ludzie odnosili sie do siebie z szacunkiem, zeby nie bylo wojen, glodu, zeby ludzie nie oszukwiali sie wzajemnie.
 
Do góry