Hunter

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
Super zespol :). Najlepsza piosenka, ktora slyszalam w ich wykonaniu to "miedzy pieklem a niebiem" czy odwrotnie :).
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Hmm. Ten zespół nie ma najlepszej piosenki.
W ang. widzi mi się utwór T.E.L.I.
Poza tym, Krzyk Kamieni i kilka innych.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Troszkę odkopię. Dzisiaj byłam w empiku i szukając czegoś ot tak natknęłam się na T. E. L. I. Huntera. No i kupiłam, bo cena ludzka była ;D Wcześniej znałam "Kiedy umieram", które lubię baardzo (swoją drogą, mi się wydaje, czy to piosenka ateistyczna?). Teraz słucham tej płytki i zapowiada się całkiem dobrze ;P Muzyka jest w porządku, teksty dobre. Ot, właściwie mówię to samo co poprzednicy ;p
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Hunter dobrze łupie na żywo. Rozbawiła mnie sytuacja kiedy tłum pogował do skrzypiec Jelonka.
Wcześniej znałam "Kiedy umieram", które lubię baardzo (swoją drogą, mi się wydaje, czy to piosenka ateistyczna?).
IMO ich najlepszy song. Piosenka niekoniecznie ateistyczna. Po prostu mówi o krwawym narzucaniu swojej religii innym.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Posiadam płytę od 24 godzin i twierdzę, ze Hunter to moje drugie bóstwo (zaraz po System Of A Down, ale do nich to mam sentyment ;P). "Pomiedzy niebem a piekłem" jest boskie. "Płytki dołek" też mi się podoba. Wszystko mi się podoba xD Bardzo lubię i napewno jeszcze inne płyty zakupię.
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Zespol swietny , mam nawet pare plytek. ulubione utwory to"NieRaj", "kiedy umieram" i "osiem"
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Ciekawy zespół..
Czesem lubię posłuchać ;)
Szczególnie "miedzy niebem a piekłem" , "kiedy umieram" i "Bóg stworzył sztana" (czy jakoś tak xD )
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Moge sie mylic ale utwor "Bóg stworzył sztana" jest zespolu Frotnside
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Anarchista
Racja..
Pomyłka :/

Ale co do Huntera...
Jeszcze "krzyk kamieni" mi ię podoba :p
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
Posiadam płytę od 24 godzin i twierdzę, ze Hunter to moje drugie bóstwo (zaraz po System Of A Down, ale do nich to mam sentyment ;P). "Pomiedzy niebem a piekłem" jest boskie. "Płytki dołek" też mi się podoba. Wszystko mi się podoba xD Bardzo lubię i napewno jeszcze inne płyty zakupię.

Dokładnie takie same zespoły lubie! nawet kolejność ta sama!

Uwielbiam Huntera!!!!!! Lubie T.E.L.I. , Fantasmagorie, Kiedy umieram, Easy rider, Osiem, Krzyk Kamieni, Fallen, $$$$, i oczywiscie Bialoczerw!!!!!!!!!
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Zabrze
A do moich ulubionych zaliczają się: T.E.L.I, Kiedy umieram, Osiem, NieRaj, Fantasmagoria, Loża Szyderców, Zniwiaże Umysłów, Mirror of war. Do tej ostatniej piosenki mam sentyment, bo gdy ją słyszę to zawsze przypomina mi się MEGA WIELKIE pogo na tej piosence ;) I jak tu nie lubić Huntera?? :p
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Ich teksty są super... Najbardziej przypadła mi do gustu płyta T.E.L.I, słucham jej nieraz po kilka razy :)
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
ja bym dorzucil jeszcze album Medeis , spij dziecino spij spokojnym snem....... Niesamowite!
 

Abnormal

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2007
Posty
134
Punkty reakcji
0
Wg. mnie sknocili T.E.L.I. Medeis bije ją na głowę...Praktycznie cała płyta udana. Uhm, będzie trzeba sobie odświeżyć Huntera...Dawno nie słuchałem.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Wg. mnie sknocili T.E.L.I. Medeis bije ją na głowę...Praktycznie cała płyta udana. Uhm, będzie trzeba sobie odświeżyć Huntera...Dawno nie słuchałem.

jest kilka kawałków na najnowszej płycie które nie do końca przypadły mi do gustu ale wiesz chyba fakt że najbardziej spodobała mi się ta płyta to przyczyna że jest w 100% w j. polskim :)


Ale w przypadku niektórych zespołów lepiej aby śpiewali w języku obcym i nawet nie próbować tłumaczyć słów ich piosenek :D bo można się rozczarować jak ja w przypadku pewnego zespołu ale i tak go słucham bo gra fajną muzę :D
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Muzycznie mi sie nawet podoba, ale te ich teksty troche takie monotematyczne... Czy moze mi sie wydaje?
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
zależy o których piosenkach Addam mówisz :) niektóre rzeczywiście mają takie teksty jak mówisz :)
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Slyszalem ich moze z 10 piosenek z czego 8 dotyczylo wiary, religii, boga, kosciola... Czuje sie jak bym Arki Noego jakiejs sluchal tylko z przeciwnej strony barykady...
To u nich reguła czy poprostu miałem pecha w wyborze piosenek?
 

VoiceOfSilence

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
...Silent Forest...
Raczej reguła to nie jest... Najłatwiej sie pisze to co sie przeżywa w danej chwili...
A że na świecie teraz jest jak jest - to znasz odpowiedź ;)

Zapanowała totalna szajba i to wszystko widac poprzez teksty Huntera...
 
Do góry