Hunter

keddar

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Marsa
Hunter- jak najbardziej metalowy zespół. Bardzo lubie, szczególnie "Fantasmagoria", "Fallen", "Kiedy umieram"

Zachęcam sceptycznych do posłuchania napewno zakochacie się w którymś z kawałków, bo sa naprawde świetne
 

orbit

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
90
Punkty reakcji
0
Człowieku,tu nie chodzi co jest cięższe...Hunter ma bardzo ambitne teksty i dobrze graną muzykę. Naprawde ciezko Ich porownac do behemota.
 

GreG

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze wsi ;)
ale tak juz jest jak ktos chce sie koniecznie popisac tym ze slucha czegos ciezszego niz inni :p Behemoth jest w porzadku, Hunter tez w porzadku.... jak mozna te 2 gatunki porownywac? :DDDD
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Zabrze
Hunter...cudna kapela! Dobrze, że Drak bardzo polubił moje miasto<zabrze> i będę już na 5 koncercie ich w Wiatraku(a ogólnie to 7:D)
Więc kto ma czas to niech wpada 30,11,2007 do wiatraka w Zabrzu, będzie także Frontside! A zespół polecam:D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Świetnie grają. W ich piosenkach czuje się , że chcą coś przekazać, a nie tylko idiotyczne darcie mordy i walenie w które struny popadnie. To jest prawdziwa sztuka. Do mnie szczególnie przemawiają takie kawałki jak "kiedy umieram" "fantasmagoria" i "miedzy niebem a piekłem"(czy jakos tak xP). Gorąco polecam nawet tym, którzy stronią od metalu.
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Znowu Zabrze xD. Skubańce, bliżej centrum niech przyjadą, nie chce mi się taki kawał znów poginać xD.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
najbardziej polubiłem album T.E.L.I.
ale podobają mi się również niektóre piosenki z albumu z 2003 r oraz piosenka Easy Rider zagrana wraz z Krzysztofem D. (nie pamiętam dokładnie nazwiska a nie chcę strzelić gafy :D )
Większość piosenek dotyczy polityki i nieco mniej dotyczy wojny... Podoba mi się ta tematyka:)
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Zabrze
Oj Karh, Hunter jest często np. w Stodole więc nie widzę problemu w byciu na koncercie :D
A jak Ci się nudzi to wpadaj do Zabrza :D
 

Katasza

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Lubię;) Naprawdę świetna muzyka Najbardziej chyba lubię płytę Medeis, do niej często wracam ;P Zaskoczyli mnie na dvd Woodstock Ta szopka mnie troszkę przygasiła <_< To chyba było nie potrzebne, to co się na scenie działo...
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Zabrze
Owszem, z tego DVD bardziej mi się podoba koncert z 2004 roku niż z 2003. Są o wiele bardziej naturalni
 

Mythios

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Ja słyszałem tylko T.E.L.I. polską i angielską wersję :) Może kupię płytę T.E.L.I...
 

Trucizna

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
Lubię Huntera i jestem dumna ze to jest Polska kapela:)
Moim zdaniem maja bardzo ciekawe teksty oraz ogólnie brzmienie:)
Nie mam się do czego przyczepić.
 
Do góry